نظرسنجی: نظرتون دربارۀ این سریال چیه؟
این نظرسنجی بسته شده است.
عالیه
66.67%
6 66.67%
خوبه
22.22%
2 22.22%
بد نیست
0%
0 0%
خوشم نیومد
11.11%
1 11.11%
در کل 9 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
51
RE: « نقد و بررسی سریال د.وست پسر | B.oyfrien.d » (قسمت 04)
قسمت سوم را دیدم و چقدر دلم برای سوهیون میسوزه Crysmiley2 Crysmiley2که با وجود اینکه طلاق گرفته ولی هنوز مادرشوهرش داره براش تصمیم میگیره
چه اشتباهی خواهد بود اگر بخاطر ترس یا دفاع از جین هیوک یا به دلیل از دست ندادن هتل به خواسته مادرشوهر قبلی و مادرش تن بده
حتی اگر هزار بار هم فقیر بشه یا پدرش حتی به عنوان نماینده از کار برکناربشه یا تو رسانه ها اسم خودش و پسره بره و حتی بالاتر اگر حتی هزار بار بمیره 
نباید نباید به حرف و خواسته اونها عمل کنه حتی اگر شوهر سابقش  24 ساعت هر روز را جلوی پاهاش سجده کنه نباید حتی نگاش کنه 
همین که رفت دیدش هم از سرش زیادیه
امیدوارم دختره به تمام ترسهاش و ناامیدیهاش غلبه کنه و با جرات و شهامت دقیقا کاری را که همه منعش میکنن عملی کنه 
باید بفهمه لایق تجربه عشق هست حتی اگر فقط برای یک روز  باشه 
امیدوارم از پسره حمایت کنه
شوهر بی خاصیت ترسو بزدل بهتره بره با پای خودش بمیره حیف دختره خیلی خانمه وگرنه تو ملاقاتشون تو اون رستوران دلم میخواست فقط یه سیلی بخوابونه تو صورت او ادم بی خاصیت  3384 3384
هه سرخوش چه زحمتی به خودش داده و از مغز نداشتش استفاده کرده به خیال خودش کار شاق کرده رفته پیراهن پیش خرید شده را به ده برابر 
قیمت خریده ببره بده به سوهیون اونم با کمال ذوق و خوشحالی میپره بغلش میگه وای همسرم من از اول ازدواجمون همین پیراهن خریدن ترا دلم خواسته دوستت دارم ..........
احمق روانی با این کارش بیشتر اعصابمو بهم ریخت بره بمیره  Tuzki-bunny-emoticon-027 Tuzki-bunny-emoticon-027 Tuzki-bunny-emoticon-027
 سپاس شده توسطKingphoenix (۱۳۹۷/۰۹/۱۷، ۰۹:۱۶ ق.ظ) ، Mozhgan (۱۳۹۷/۰۹/۱۷، ۰۳:۲۱ ب.ظ) ، kimi joong (۱۳۹۷/۰۹/۱۷، ۰۸:۰۱ ب.ظ)
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
جستجو
جستجوی گوگل