امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
Heart  « نقد و بررسی فیلم | Bleach.2018 »
[تصویر:  MV5BNjdiYWZiOTQtZmQ4My00YWNiLTllMDEtYWQx...00_AL_.jpg]

نام : Bleach / ブリーチ / Bleach: The Soul Reaper Agent Arc
ژانر : Action / Horror / Fantasy / Based on a Comic
کارگردان :  Shinsuke Sato
نویسنده : Tite Kubo (manga), Daisuke Habara (screenplay)
تاریخ پخش : July_2018  

بازیگران

[تصویر:  Opera_Snapshot_2018_09_15_123308_asianwiki_com.png]

خلاصه داستان:
بلیچ ماجراهای پسری دبیرستانی به نام ایچیگو را دنبال می‎کند که توانایی دیدن ارواح را دارد. زندگی وی پس از برخورد با یک شینیگامی یا روح مرگ به کلی دگرگون می‌شود. او پس از بدست آوردن قدرتی عجیب می‎تواند از شهر کاراکورا در مقابل نیروهای پلید محافظت کند. اما…

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

720p_Size: 1GB | دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

480p_Size: 535MB | دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر:  MV5BYTFmMjBjMGEtOGQxMC00YWUzLTlkYjItOGIy...NQ_V1_.jpg][تصویر:  MV5BN2IzOTUxZmEtNzNkNC00ZTU1LTgzMmEtMGNl...NQ_V1_.jpg]
 سپاس شده توسطbE.Ni (۱۳۹۷/۰۶/۲۴، ۰۱:۴۸ ب.ظ) ، Mozhgan (۱۳۹۷/۰۶/۲۴، ۰۱:۵۰ ب.ظ) ، Kingphoenix (۱۳۹۷/۰۶/۲۴، ۰۵:۵۸ ب.ظ) ، amordad (۱۳۹۷/۰۶/۲۴، ۰۷:۰۱ ب.ظ) ، GDeragon (۱۳۹۷/۰۶/۲۶، ۰۳:۰۰ ق.ظ) ، Mojynaji (۱۳۹۷/۰۶/۲۶، ۰۱:۲۳ ب.ظ) ، Leila (۱۳۹۷/۰۸/۰۵، ۱۰:۲۰ ب.ظ)
2
RE: « نقد و بررسی فیلم | Bleach.2018 »
زیرنویس فارسی نمی زنین براش ؟
3
(۱۳۹۷/۰۶/۲۴، ۰۸:۲۹ ب.ظ)junghwan نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زیرنویس فارسی نمی زنین براش ؟

فعلا نیومده
 سپاس شده توسطKingphoenix (۱۳۹۷/۰۶/۲۴، ۰۹:۵۰ ب.ظ) ، amordad (۱۳۹۷/۰۶/۲۵، ۱۰:۰۷ ق.ظ)
4
سلام 
جالب بود ولی تمام تصور من از رنجی و بیاکورا رو خراب کردن خدایی چه شباهتی دیدن الله هو علم 
و لی قشنگ بود ممنون به خاطر گذاشتن این فیلم
راستی بچه های بلیچ ایران ترجمه اش کردن
 سپاس شده توسطKingphoenix (۱۳۹۷/۰۶/۲۶، ۰۷:۲۱ ب.ظ) ، elanor (۱۳۹۷/۰۸/۰۵، ۰۹:۲۶ ب.ظ)
5
واسه من، دیدن لایو اکشن انیمه ها همانا و حالت انزجار گرفتن هم همانا ، 
ترجیح میدم باز برم انیمه بلیچ رو ببینم و مانگاش رو بخونم.
فکر میکنم کره ای ها تو ساختن لایو اکشن خیلی بهتر هستند مثل پنیر در تله و منشی کیم چشه و مای سیکرت رومنس (My Secret Romance)
 سپاس شده توسطKingphoenix (۱۳۹۷/۰۶/۲۶، ۰۷:۲۱ ب.ظ) ، elanor (۱۳۹۷/۰۸/۰۵، ۰۹:۲۶ ب.ظ)
6
(۱۳۹۷/۰۶/۲۶، ۰۱:۲۹ ب.ظ)Mojynaji نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واسه من، دیدن لایو اکشن انیمه ها همانا و حالت انزجار گرفتن هم همانا ، 
ترجیح میدم باز برم انیمه بلیچ رو ببینم و مانگاش رو بخونم.
فکر میکنم کره ای ها تو ساختن لایو اکشن خیلی بهتر هستند مثل پنیر در تله و منشی کیم چشه و مای سیکرت رومنس (My Secret Romance)

خب مسلما وقتی ۶۰۰ و خورده ای قسمت مانگارو با ده هزار صحنه جنگ بردارن فیلم کنن چیز جالبی از توش درنمیاد مخصوصا داستان عاشقانه ای مثل پنیر و بقیه نیست که بشه سرو تهشو هم اورد  بلکه یه فانتزی به تمام معناس  D
در کل تنها هدف لایو اکشن این مانگاها فروش بیشتره و نه نشون دادن داستان به مخاطب برای همین دیدنشون هیچ لطفی نداره
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
جستجو
جستجوی گوگل