امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
21
RE: $ الان چه فیلم و سریالی میبینی؟ نظرت در موردش چیه؟ $

پس از اتمامِ درام زیبا و فوق العاده ی مستر سان شاین، 
هر درام در حال پخش کره ای رو که امتحان کردم 
به آن گونه جذبم نکرد تا حسِ نقد نویسی در موردش داشته باشم...

در حالِ حاضر دارم درامِ چینی ماموران شاهزاده، درام کره ای ماسک عروس 
و
درام امریکایی فرینج را برای چندمین بار مرور میکنم... S3

[تصویر:  derrttt_Copy.png] 
درام ماموران شاهزاده واقعا درام زیباییه و هنگام مرور دوباره اش حس 
میکنم خودآزاری دارم که مجدد همپای هر ثانیه اش اشک میریزم...
به خصوص که طرفدار دو شخصیت اصلی مرد درام هستم و البته یه مقدار  
بیشتر متمایل به یان شن...
از آن شخصیت های کاریزماتیک که همانند توبا یوی پرنسس وی یانگ و بیدامِ ملکه سئون دوک، 
خیلی کاریزماتیک و خاصه... S3
نحوه ی عاشقی یک چنین شخصیت هایی واقعا انحصاریه و من علاقه ی خاصی به این گونه 
از عشق ورزیدن دارم... 5

[تصویر:  dfgg_Copy.jpg] 
شان دو، همانند کیم نام گیل و وانس وو، در نقش خود شاهکاری منحصر به فرده...

دقیقا برخلاف شخصیتِ دیگر مرد یعنی یوون یو، که از سردی به واسطه ی عشق، به سوی گرمی 
حرکت میکنه، او از گرمی فوق العاده ی ابتدایی اش، پس از قتل عام خانواده اش و به خاطر انتقام، 
به سوی سردی متمایل میشه...
او همانندِ وانگ سوی درام عاشقان ماه، بخشی از روحش را به این واسطه از 
دست میده که همین نکته باعث شد من برایش فراوان اشک بریزم
...

عشق بی واسطه ی ابتدایی اش به آچو به قدری زلاله که به خاطرِ 
همین نوعِ نگرشِ او، قلبم هزار تکه میشه...
او بارها از زندگیش میگذره تا گربه ی وحشی اش آچو را نجات بده
...

نکته ی مهم دیگر در رابطه ی او با آچو، عنصرِ اعتماده که میدرخشه...
ولی متاسفانه افرادِ سودجویی که در جوارش قرار دارن، او را به سوی بی اعتمادی 
رهنمون میشن، و به همچنین انتقام خواهی او و بخشی از روحش که از دست رفته، 
و آن لبخندِ دوست داشتنی و فوق العاده اش را هم از چهره اش زدوده، 
باعث میشه که او به سوی تاریکی حرکت کنه...
دقیقا یک چنین اتفاقی برای بیدام هم میافته و عنصرِ اعتماد میان او و داکمنش شکسته میشه...

[تصویر:  love2.gif] 
در رمانِ این درام، یان شن و آچو نه سه سال، بلکه هشت سال در حبسِ خانگی در کنار هم 
زندگی میکنن و آچو اولین بوسه اش را به او میده...
او تمام و کمال عاشقِ یان شنه و همین باعث میشه که حس کنم 
برای چی در انتهای درام به او میگه که اگر میخواد به واسطه ی او 
یوون یو رو بکشه باید این کار را در میدان جنگ انجام بده و نه با حقه و کلک و با استفاده از 
حسش نسبت به او باشه
...

تا قبل از سکانسِ دریاچه ی یخی برای من کاملا مشخصه که او هر دو مرد را دوست داره 
ولی وزنه همچنان در سمتِ یان شن کمی سنگین تره...
به طورِ کلی از اواسطِ درام تا چند اپیزود انتهایی مشخص بود که او برای آچو کمی مهم تره...
در نهایت هنگامی که از تغییر نکردن روش او مطمئن میشه، به سوی یوون یو متمایل میشه...
این حسی بود که من در بیشترِ لحظه های انتهایی داشتم
...

اگر تا آخرین لحظه، کمی از جانب یان شن امید برای او ایجاد میشد، آچو همچنان عاشق او میماند 
چون این عنصر در رمان هم خیلی پررنگه...
در واقع انتخابِ شیوه ی انتقامِ یان شن بود که انتخابِ نهایی بود، و به واسطه اش 
آچو هم تصمیم نهایی را میگیره
...

شاید خیلی ها با این دیدگاه من مخالف باشن ولی این برداشتِ شخصی منه و همچنین 
به واسطه ی رمان کمی بیشتر به این برداشت سوق داده شدم...
در رمان به طور کلی شخصیت یان شن لیدر اصلی مرده ولی در درام با وجود اینکه از شخصیت های 
اصلیه ولی تا حدودی نقش دوم حساب میشه
...

نکته ای که تمایز در میان این دو مرد ایجاد میکنه اینه که یوون یو به هیچ عنوان از آچو 
به عنوان نقطه ضعفِ یان شن استفاده نمیکنه تا فرایندِ انتقام گیری اش را دچارِ وقفه کنه، 
ولی یان شن از این ترفند استفاده میکنه...
این نقطه ی مشخصی از اختلافِ میان این دو مرد بود
...

[تصویر:  20170719025649_d41d8cd98f00b204e9800998e..._Copy.jpeg] 
مثلا این درام را از نظر انتقام جویی با نیرانا در آتش مقایسه کنید...
هنگامی که شخصیت ها بر روی مارپیچ انتقام قرار میگیرن...
 تفاوت در نیروانا در آتش اینه که چانگ سو میدونست که سیاست برای انتقامِ او حیاتیه
و داشتنِ یه ساختارِ فاسد با خشونتِ نسبتا کمی مورد نیازه... 
بدون شک تلفات جانی و از دست رفتن اعتماد هم وجود داشت... 
در حالیکه یان شن شهروندان بی گناه را حتی از ایالتِ خودش را هم در خطر قرار میده... 
یان شن نمیدونست چگونه به عنوان یک سیاست مدار عمل کنه ( یعنی در این مدت فردی نبود که بهش یاد بده، 
فراموش نکنیم که او دور از پدرِ سیاست مدارش بزرگ شده بود...) حتی زمانی که به یانبی برگشت، 
همه چیز در مورد " کشتن، کشتن، کشتن " به جای مانور دادن بود... 

[تصویر:  sdfg.gif]

مطمئنا من نسبت به او در اکثرِ لحظه ها ابراز همدردی زیادی میکردم 
( بماند که به طورِ کلی عاشقِ شخصیت یان شن بودم S3 ...) 

به همین دلیله که در جوامع متمدن، ما سیاست را برای مقابله با اختلافات خود انجام میدیم، 
در غیرِ این صورت با سقوطِ یک قطره از یک کلاه، یکدیگر را میکشیم
...

بله این درام برای من همه چیزش در مورد یان شن، عشقِ شدیدش به آچو، 
رفاقتش با یوون یو و انتقامِ او بود، 
که همه چیز را تحتِ تأثیر قرار داد...
در همراهی با این موارد، تلاشِ آچو برای ایجادِ دنیایی آزاد هم نقشِ پر رنگی داشت... 

و در نهایت اشاره کنم به مجموعه ساندترک این درام که خیلی زیباست 
و به خوبی هم ازش در اکثر سکانس ها استفاده شده...

راستی من برعکس خیلی ها، از زبان چینی بسیار لذت میبرم...
به خصوص در مورد نحوه ی بیان و استفاده از اصوات و کشیدگی آنها...

یکی از دوستان چینی ام اریک، وقتی در مورد اصوات صحبت میکنه 
انگار داره از عشقِ قدیمیش حرف میزنه، با وجود اینکه میگه در بچگی خیلی 
براش سخت بود که رسم الخط یاد بگیره ولی همیشه از نحوه ی استفاده از این 
اصوات و کشیدگی خاصشان لذت میبرده و به داشتن یک چنین زبانی افتخار میکنه...
منم به شدت باهاش موافقم
...

[تصویر:  25.gif]

خب برم یه اشاره ای به ماسک عروس داشته باشم...
حیف که تاپیکِ این درام ها در انجمن نیست وگرنه من این نوشته ها رو در تاپیکشون
قرار میدادم
...

ماسکِ عروس یه چهره ی انقلابی، که امیدوار بود امیدِ کلِ ملی رو حفظ کنه و به نظر میرسید که 
زندگی لی کانگ تو هم، یک‌ بار برای همیشه تغییر کرده‌.... 
ماسکِ عروس به یگانه دلیلِ موجود تبدیل شد و همه ی نشانه‌ های انسانیت، یکی پس از دیگری ناپدید شدن، 
اما این سفرِ خشن هم، دلیلِ آن بود که چرا حیوانِ درونی اهلی خواهد شد 
و بشریت دوباره در کانگ تو شکوفا خواهد شد...

این درام یه مثال روشن از آنچه ناسیونالیسم / فاشیسم هست رو نمایان میکنه و 
شکل‌ هایی از " ایدئولوژی "، که میتونه به قلب و ذهن راه یابد، چون آن‌ ها توسطِ تعصبِ کور 
از طریقِ منشورِ " نهضتِ بالاتر " به منظورِ حفظِ جاه‌ طلبی، هدایت میشن... 
اگر جنگ، جنایت علیه بشریت باشه، فاشیسم و امپریالیسم از طریق یکنواختی شدید، 
تنها یک قطره از زهر، ثروت و قدرت هستن که دلایل اصلین... 
ماسک عروس همه ی سطوح انسانی و غیر انسانی را تا حد وسیعی نشان میده... 
و باید گفت واقعا نمیشه اینگونه موضوعاتِ تلخ را با یه لحنِ دوست داشتنی مطرح کرد...

حتی با وجود این که ماسک عروس از طریقِ منشور کره‌ ای دیده میشه، 
هنوز یه اعتراض علیه " باورهای وحشتناک " باقی میمونه که موظف به ترکِ آثاریه 
که روی روح و ذاتِ بشریت رژه میرن
..

در زمان‌ هایی مانند این، یه شخصیتِ ایده آلیست، همیشه برای بالا بردن سرها 
و در نهایت حضورِ معنوی جمعیتِ یک ملت مورد نیازه، 
به جز آن‌ هایی که جنبه ی استعماری را برای خود انتخاب کرده‌ اند، 
در مقابلِ تلاش‌ های کره‌ ای‌ ها و حضور آن‌ ها در سراسر درام، بیش از قابل‌ِ لمس، تصویر شده... 

با این حال، همه ی شهروندان ژاپنی " ایده‌ آل‌ های " امپراطوری را حفظ نمی‌ کنند، 
و این امر از طریقِ چهره‌ های بسیار خاص در برخی نقاط در زندگی آن‌ ها به تصویر کشیده میشه... 
این یکی از جنبه‌ های ماسک عروسه که درام را یک طرفه نمیکنه، 
حتی اگر روی طرفِ کره‌ ای تمرکز کنه که در واقع تحت سلطه ی استعماره
...

این ماسک به خودی خود نمادی از گمنامی بود که نشان میداد هر شهروند کره‌ ای میتونه زیر آن ماسک باشه، 
چون دعا برای آزادی و روزهای روشن رو به افزایشه، در حالی که مبارزه ی مداوم 
و ظلم و ستم به طور کامل در این درام حضور دارن... 
درست مانند این ماسک که از فریاد های یک ملت ساخته شده‌، چهره ی پشتِ ماسک، 
بسته به اوضاع در ابتدا و بسته به شرایط آغاز شده بود، اما راه رفتن 
بر مسیرِ روشنفکری قبلا فرش شده بود...

درام، استادانه شعله ی انتقام را به تصویر میکشه و از دیدگاهِ بسیار متفاوتی پیشرفت میکنه،
چون از نفرتِ هدفمند و هدفمند نسبت به نیاتِ شریف یا نفرتِ کور و برعکس تغییر میکنه... 
همه چیز در مورد اینه که چگونه قوسِ ایده ی انتقام، باعث میشه قلبِ انسان به طورِ متفاوت بچرخه 
( با همین دیدگاه به درامِ ماموران شاهزاده هم نگاه کنید )، 
به خصوص وقتی که به عنوانِ یک گزینه ی اجتناب‌ ناپذیر به نظر میرسه... 
دو مسیر برای انتقام در دنیای " ماسک " بود... 
اولین مسیر، ایجادِ یک طرفِ انسانی با توجه به شرایط و مسیرِ دوم، پرورش حیوانِ درون آن بود...

یک نبردِ مداوم و در حالِ تغییر وجود داره که در آن دوستی، احساسات، وجدان و 
تلاش برای طرفِ بالا، در محیطی که تهدید کننده را هم تهدید میکنه، وجود داره... 
این خطِ سیر کننده، هرگز سرعت خود را از دست نمیده و به شخصیت‌ ها فرصت میده تا تکامل پیدا کنن و 
یا خود را در اوجِ شرایط بهتر ببینن و یا درونِ خود را از دست بدن...
( باز هم ارجاع میدم به مامورانِ شاهزاده )...

موسیقی متن، صدای شیرینی به همراه داره که یک پس‌ زمینه ی صوتی رو ایجاد میکنه که در آن 
همه چیز در پس زمینه به بهترین شکل پیش میره...

[تصویر:  Bridal_Mask_01_Hanrel_mp4_snapshot_00_08...49_27_.jpg]

درام هایی مانند این بسیار خواستار حفظ تمام چیزهایی هستن که می‌ خواهند منتقل کنن.. 
یک کد نوشته ی چند لایه‌ ای، در ترکیب با فیلمبرداری استثنایی کافی نیست اگر بازیگری نتونه به درجه ی اول ایفای نقشش برسه.... 
ماسک عروس در این فاکتور برتر بود و جو وون یک شاهکارِ زنده از طریقِ تفسیرِ نقش و فراتر از آن بود... 
انواع مختلفی از حالاتِ چهره در مقابلِ چشمان ما ظاهر میشن، چون جو وون یه بازیگرِ عاطفیه، 
حتی زمانی که این نقش، مهم‌ تر از بحثِ چالشه...

در هر زمان که لازم میشد اغراق میکرد... 
جو وون همیشه موفق میشد ویژگی‌ های خاصِ کانگ تو را 
به شیوه‌ ای که او به عنوان یک شخصیت نیاز داشت پیشرفت کنه، به ارمغان بیاره... 
در اولین اپیزود، او یک شخصیت را به تصویر میکشه که شمای مخاطب میتونید به دلایل مختلف ازش تنفر داشته باشید، 
اما تغییرِ او بسیار بزرگ بود و ما میتونیم شاهد این باشیم که او گام به گام با روشی استادانه پیش میره و تغییر میکنه...
او در این درام بازی نمیکنه، او یک بخش از خودشه و راهی که او از طریقِ بروزِ طیفِ وسیعی از احساسات 
از یک طرف به طرف دیگر منتقل میکنه، شگفت‌ آوره...

[تصویر:  Bridal_Mask_01_Hanrel_mp4_snapshot_00_26...44_39_.jpg]

کاراکترهای " ماسک عروس " باید لی کانگ تو و شونجی باشن... 
و آن‌ ها به عقب رفته و در عین حال طبیعتِ سابق یکدیگر را با کامل کردن دو شکل " یین " و یانگ " در آغوش میگیرن... 
پارک کی وونگ به همان خوبی جو وون بود، و به شدت با مهربانی قوس دار و طبیعتِ مهربان شونجی نشان داده شد، 
اما زمانی که تنها یک مقصد ( انتقام )، قلب او را به سوی تاریکی سوق داد، در تاریکی هم می‌ درخشید...
( به شان دو در نقشِ یوان شن و درامِ ماموران شاهزاده ارجاع میدم )...

درست مانند کانگ تو که قدم به قدم پیش میرفت، همین امر در مورد شونجی و پارک کی وونگ هم انجام شد 
که راهِ خود را با هر قدم که حتی در طولِ تلاش مداوم 
برای حفظ جنبه ی انسانی اش تاریک میشد، هموار میکرد...

ماسک عروس با طراحی رقصِ متنوع، حرکات نمایشی، انواع مختلفی از احساسات که 
از طریق بسیاری از زاویه‌ ها، مسحور کننده تصویر شده، و البته همراهی تاریخ و یادآوری 
در مورد  اشخاصی که در برابر رویکردهای استبدادی برای همیشه با ظلم و ستم مخالفت کرده 
و در برابر آن مبارزه میکنن، 
صرف‌ِ نظر از قربانی کردن آن‌ ها که باید انجام بشه، 
دیدنی به تصویر کشیده شده...

خب میخواستم در مورد فرینج هم کمی بنویسم ولی همین الانم کلی نوشتم پس فعلا بی خیال..
فقط بگم که بیشتر از پرونده های مجهول دوستش دارم، 
و  یک درامِ خارق العاده ی علمی تخیلی در قالبی هیجان انگیز به همراه 
چاشنی عشقی شاعرانه هست...

"بی پایان بودنِ غیر ممکن ها"... 
به نظرم این چیزیه که Fringe ارائه میده و خیلی خوشاینده...

در انتها دوست دارم یه MV از عشقم یوان شن به همراهی آچو از درام زیبای ماموران شاهزاده قرار بدم 
که خیلی دوستش دارم...
( راستی اگر تاپیکِ این درام ها زده بشه خیلی عالی میشه،
منم این نقدها رو آنجا هم قرار میدم... 105 )

[تصویر:  Princess_Agents_MV_Whatever_It_Takes_Yan...thumbs.jpg]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Hey Hey 
 سپاس شده توسطMegara (۱۳۹۷/۰۷/۲۸، ۰۶:۴۱ ق.ظ) ، Mozhgan (۱۳۹۷/۰۷/۲۸، ۱۲:۲۵ ب.ظ) ، Kingphoenix (۱۳۹۷/۰۷/۲۹، ۰۱:۵۵ ق.ظ) ، nana (۱۳۹۷/۰۸/۱۱، ۰۱:۵۵ ب.ظ) ، negar (۱۳۹۷/۰۸/۱۱، ۰۵:۴۴ ب.ظ) ، SAHEL (۱۳۹۷/۰۸/۱۱، ۰۸:۲۳ ب.ظ) ، ehlam (۱۳۹۷/۰۸/۱۱، ۰۹:۵۴ ب.ظ) ، arefasm (۱۳۹۷/۰۸/۱۱، ۱۰:۰۵ ب.ظ) ، Wind (۱۳۹۷/۰۸/۲۱، ۱۲:۱۳ ق.ظ)
22
ممنون ونوسی. نقدت خیلی خوب بود. Luvvyasmiley مشکل منم دقیقا همینه از هیچ کدوم از سریالای در حال پخش زیاد خوشم نمیاد انگاری مستر سان شاین توقعمو خیلی بالا برده دیگه هیچی به چشمم نمیاد.   22
منم به پیشنهاد ونوسی دارم سریالای چینی تاریخی میبینم و دوسشونم دارم. ممنونم ونوسی عزیزم. S3
پرنسس وی یانگو درست دنبال نکرده بودم الان دارم کامل میبینم. خیلی دوست داشتنی و قشنگه. S3 بازم مث ونوسی همش صحنه های توبا یو رو میزنم عقب از اول میبینم. به راستی عشقه این بشر. S3 موهاش که دیگه هیچی هر چی جذابه موهاشون تقریبا این طوریه برای یان شن هم کمی این مدلی هستا. 5
همین ماموران شاهزاده که ونوس نازنینم خیلی قشنگ در موردش نوشته رو هم دارم دوباره میبینم. اینم خیلی خوبه.  S3
من و ونوسی بعد از کلی سال که همو میشناسیم سلیقمون هم مث هم شده منم از یان شن بیشتر خوشم میاد گل گفتی ونوسی که شبیه به بیدامه. Laie_98 خصوصا که بیدام هم قبل از اینکه وارد سیاست بشه بیشتر میخندید عین همین شخصیت. درست گفتی که یه مشت آدم مشکل دار دورشو گرفتن که باعث میشن با عشقش مشکل پیدا کنه.  Sigh از هر طرف میبینم واقعا به بیدام شبیهه. Cry2
پسران برتر از گل چینی رو هم دارم میبینم و باید یه اعترافی بکنم. اینو بیشتر از کره ایش دوس دارم روندش واقعی تر از اونه.  105 
سریال مردگان متحرک رو دارم دنبال میکنم متوجه شدم زامبی خونم اومده پایین. Haah
 سپاس شده توسطVenus (۱۳۹۷/۰۷/۲۸، ۱۰:۳۰ ب.ظ) ، Kingphoenix (۱۳۹۷/۰۷/۲۹، ۰۱:۵۵ ق.ظ) ، bE.Ni (۱۳۹۷/۰۷/۲۹، ۰۶:۲۴ ب.ظ) ، negar (۱۳۹۷/۰۸/۱۱، ۰۵:۴۳ ب.ظ) ، SAHEL (۱۳۹۷/۰۸/۱۱، ۰۸:۲۲ ب.ظ) ، arefasm (۱۳۹۷/۰۸/۱۱، ۰۹:۵۴ ب.ظ)
23
سلام به همگی منم از درحال پخش ها دارم تریوس پشت سر من و بهترین طلاق و میبینم تریوس خیلی خوبه بهترین طلاقم چهره براتون مهم نباشه و داستان خوبه یکم تو مایه های بازگشت زوجین و همسر آشنا است
اما آخرین فیلم سینمایی که دیدم من پیش از تو بود خارجی بود(آسیایی نه ها) خیلی قشنگه توصیه میکنم حتما ببینین Rabbit-3-smiley-056
 سپاس شده توسطbE.Ni (۱۳۹۷/۰۷/۲۹، ۰۶:۲۴ ب.ظ) ، Sama (۱۳۹۷/۰۷/۲۹، ۰۷:۱۱ ب.ظ) ، nana (۱۳۹۷/۰۸/۱۱، ۰۲:۱۲ ب.ظ) ، Mozhgan (۱۳۹۷/۰۸/۱۱، ۰۲:۲۸ ب.ظ) ، HoSnA (۱۳۹۷/۰۸/۱۱، ۰۵:۲۷ ب.ظ) ، negar (۱۳۹۷/۰۸/۱۱، ۰۵:۴۳ ب.ظ) ، SAHEL (۱۳۹۷/۰۸/۱۱، ۰۸:۲۲ ب.ظ) ، arefasm (۱۳۹۷/۰۸/۱۱، ۰۹:۵۳ ب.ظ) ، ehlam (۱۳۹۷/۰۸/۱۱، ۰۹:۵۴ ب.ظ)
24
بعد مدت ها تونستم کامبک کنم، چه تاپیک خوبی هم پیدا کردم
من یه قسمت مونده مهمان رو تموم کنم ولی می دونم بخاطر این پایان ... نویسنده را خواهم کشت!
دیگه سریال های لبخند پرکشیده از نگاه پسرم رو دارم می بینم با وجود اسپویل ها هنوز هم نمی تونم حدس بزنم پایانش می تونه همونی باشه که میگن یا نه؟
سریال من ربات نیستم یو سونگ هو رو هم شروع کردم دلم براش تنگ شده ولی اینجا با اینکه مثلا ژانرش کمدیه کاراکترش از ارباب ماسک بدبخت تره Eva  از ارباب ماسک متنفر بودم 22 
مستر سان شاین هم استارتش رو از زمان پخش زدم فقط اصلا خوشم نیومده ازش 22  الان با زور تا قسمت 13 دیدم و بخاطر گل روی هی سونگ دارم ادامه میدم 105  بنظرم خیلی خسته کننده است و داستان عشقی شون اصلا جذاب نیست بعد بمیرن که درست و حسابی هم انقلابی از آب درنیاوردن، از لوس بازی های زوج اصلی متنفرم Dash1  فقط هی سونگ و دونگ مه و در کمال تعجب نقش دوم زن باعث میشن ادامه بدم.
دلم برای سریال پنجاه قسمتی هم تنگ بود رفتم تنها کس من رو شروع کردم اصلا پیشنهاد نمیشه 164
 سپاس شده توسطMozhgan (۱۳۹۷/۰۸/۱۱، ۰۲:۲۸ ب.ظ) ، bE.Ni (۱۳۹۷/۰۸/۱۱، ۰۵:۲۰ ب.ظ) ، HoSnA (۱۳۹۷/۰۸/۱۱، ۰۵:۲۶ ب.ظ) ، negar (۱۳۹۷/۰۸/۱۱، ۰۵:۴۲ ب.ظ) ، nazilo (۱۳۹۷/۰۸/۱۱، ۰۵:۴۹ ب.ظ) ، SAHEL (۱۳۹۷/۰۸/۱۱، ۰۸:۲۲ ب.ظ) ، arefasm (۱۳۹۷/۰۸/۱۱، ۰۹:۵۲ ب.ظ) ، ehlam (۱۳۹۷/۰۸/۱۱، ۰۹:۵۴ ب.ظ)
25
منم دوتا آن ایر دارم میبنیم نظرمو بگم
اولا که سریال بیوتی این ساید خیلی خوبه خوشمان آمد دیونه بازیای دختره باحاله
دوما سریال سو این گوک چی بود اسمش؟ لبخند پرکشیده از نگاهت؟ یه همچین چیزیه خلاصه خوبه دوسش دارم ولی خالیه انگار ، انگار دست نویسنده اش خالیه تو یه قسمت اتفاق خاصی نمیوفته ده قسمت گذشته انگار دو قسمت گذشته
به جز اینا چیز دیگه ندارم
ژاپنی ام در دست دیدن دارم که تموم شد میگم Fdg
 سپاس شده توسطnegar (۱۳۹۷/۰۸/۱۱، ۰۵:۴۲ ب.ظ) ، Marzie.ss (۱۳۹۷/۰۸/۱۱، ۰۷:۴۳ ب.ظ) ، SAHEL (۱۳۹۷/۰۸/۱۱، ۰۸:۲۲ ب.ظ) ، HoSnA (۱۳۹۷/۰۸/۱۱، ۰۸:۳۴ ب.ظ) ، arefasm (۱۳۹۷/۰۸/۱۱، ۰۹:۵۲ ب.ظ) ، ehlam (۱۳۹۷/۰۸/۱۱، ۰۹:۵۳ ب.ظ) ، nana (۱۳۹۷/۰۸/۱۱، ۱۰:۰۶ ب.ظ) ، Mozhgan (۱۳۹۷/۰۸/۱۱، ۱۰:۲۳ ب.ظ)
26
سلام دوستان عزیز سریال the guest امروز تموم شد سریال عالی بود Laie_60A و هر هفته منتظر بودم بالاخره به زیباترین نحو تموم شد بعد از سیگنال یکی از بهترین ها بود سریال های دیگه کره ای فعلا جالب نیست منتظر شروع فصل پنجم گاد کوییز هستم سریال ترکی هم فقط cukur رو میبینم فصل دومش هم مثل فصل اول زیباست سریال چینی هم منتظر اومدن زیرنویس انگلیسی سریال age of legends هستم سریال چینی خیلی خوبی هست S3 از امریکایی ها فقط سوپرنچرال و شیکاگوفایر رو همینجوری میبینم به عنوان یه فن قدیمی  22
 سپاس شده توسطnana (۱۳۹۷/۰۸/۱۱، ۱۰:۰۶ ب.ظ) ، bE.Ni (۱۳۹۷/۰۸/۱۱، ۱۰:۱۱ ب.ظ) ، HoSnA (۱۳۹۷/۰۸/۱۱، ۱۱:۳۵ ب.ظ)
27
The Smile Has Left Your Eyes نیاز به تعریف نداره، با اینکه از پایانای تراژدیک خوشم نمیاد ولی برای این سریال فکر میکنم یه پایان تلخ از هپی اندینگ بهتر باشه
Terrius Behind Me تا قسمت 16 دیدم،طنز سریال رو میپسندم بسی 5 ،حتی پارتایی ک قرار بود جدی باشه مثلا اون قسمت ک مامان بچه هارو میدزدن هم طنز بنظر میاد،کلا اگه کسی میخواد به هوای ژانر جاسوسی و اکشن بیاد سمت این سریال احتمالا ناامید میشه
the beauty inside احتمالا اولین بار که رابطه منشی و رئیس انقدر برعکسه و اینو خیلی دوس میدارم Haah ، همه کارکترا خوبن و خداروشکر مامان سو دو جه و پدربزرگش رو مخ نیستن،با اینکه هیچوقت هیون جین رو دوست نداشتم ولی اعتراف میکنم بازیش خوبه و اون حسی ک باید رو مخاطب ازش میگیره
the player فقط دانلود میکنم،وقتی هیچی برای دیدن ندارم ی قسمت میبینم،تو این ژانر سریالای زیادی دیدم،چیز جدیدی هم نداره برای دیدن جهت سرگرمی پیشنهاد میشه
12Night اینو دیروز دانلود کردم،4 قسمت پخش شده...حوصلم سر رفته بود و فکر میکردم طنزه ولی با تصورم خیلی فرق داشت،برای بعضیا شبیه مستنده بعضیام شاید حس کنن رمانه،از اون مدل سریالاییه که بعضیا با یه قسمت دیدنش خسته میشن و بیخیال ادامه دادنش میشن ولی بنظرم حداقل 2 قسمت اول رو ببینین،حس خوبی میده،بازیگرا هم خوبن ب خصوص نقش مرد داستان Eva ،میدونم ک قبلا دیدمش ولی یادم نمیاد کجا،در کل پیشنهاد میدم وقتشو داشتین ببینین...

کارگاه روح و مهمان رو هم تموم کردم،باورم نمیشه کارگاه روح رو اونجوری تموم کردن،کلا ناامید شدم،خیلی غیر طبیعی بود 22کل سریال یه طرف اون 2-3 قسمت آخر ی طرف 22
مهمان خوب تموم شد،تا آخرین قسمت با مخاطب بازی کرد نویسنده،گله خاصی ندارم ازش Big-smile2-smiley
 سپاس شده توسطarefasm (۱۳۹۷/۰۸/۲۶، ۰۹:۳۳ ب.ظ)
28
مستر سان شاین تازه تموم کردم از نظر من یه مقدار کشش داده بودن و متاسفانه تا آخرین قسمت هم کیم تائه ری به دل من ننشست، بازی لی بیونگ هان و یو یون سوک واقعا عالی بود.

سریال خانم میزل شگفت انگیز می بینم. جالبه و متفاوت با بقیه سریال ها. ماجرا در مورد زنیه که میخواد استندآپ کمدی اجرا کنه. توصیه میکنم ببیندش.

سریال la casa de papel تازه دانلود کردم یک قسمت بیشتر ازش ندیدم خیلی تعریفشو شنیدم امیدوارم خوب باشه
سریال منشی کیم چشه دارم می بینم الان قسمت 12 هستم و همه ماجراها هم مشخص شده نمی فهمم تا قسمت 16 چه جوری میخوان کشش بدن. یکی از بدترین سریال هایی بود که دیدم.
در ضمن هر چند روز یکبار میرم بخش هایی از سریال آجاشی من می بینم. هنوز مثل بار اول که دیدم با بخش هایش میخندم و با بخش هایش گریه میکنم.
 سپاس شده توسطarefasm (۱۳۹۷/۰۸/۲۶، ۰۹:۳۴ ب.ظ)
29
سلام
به همه توصیه می کنم این سه تا سریال را از دست ندهند .
 Big Little Lies 
یکی از آن سریال‌های حال حاضر تلویزیون است که احتمالا به‌طرز فوق‌العاده‌ای می‌توانید با آن ارتباط برقرار کنید. چون سریال درباره‌ی همان چیزی است که ما هر روز خدا با تلاش برای به دست آوردن آن بیدار می‌شویم: زندگی‌ای ایده‌آل.
13 Reasons Why
سریالی که نمی‌توان به‌طور رگباری تماشایشان نکرد به خصوص سیزن یکش 
در این سریال مرگ و جدایی ابدی و عشق و احساس یکی شدن با یک غریبه‌ی آشنا طوری با هم گره خورده‌ و طوری در هم ذوب شده‌اند که امکان ندارد در حال لبخند زدن، بغض نکنید و در حال گریه کردن، لبخند نزدید. امکان ندارد یک دقیقه خودتان را در حال فحش دادن به زمین و زمان و لحظه‌ای بعد از خوشحال. 
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcRgpHxhad7T_PCxZ1Ay-7u...iMaOyLxYwn]
The.Marvelous Mrs Maisel
یه کمدی بی نقص و دوست داشتنی 
از سریالهای کره ایی هم سه تا سریال دوست داشتنی و عالی 
my mister
reply 1988
signal
دو تا سریال را جدید دیدم و عاشق هر دوشون شدم
 سپاس شده توسطarefasm (۱۳۹۷/۰۸/۲۶، ۰۹:۳۵ ب.ظ)
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان
جستجو
جستجوی گوگل