نظرسنجی: نظرتون دربارۀ این فیلم چیه ؟
این نظرسنجی بسته شده است.
عالیه
100.00%
3 100.00%
خوبه
0%
0 0%
خوشم نیومد
0%
0 0%
در کل 3 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
« نقد و بررسی فیلم کشتی || Dangal »
[تصویر:  MV5BMTQ4MzQzMzM2Nl5BMl5BanBnXkFtZTgwMTQ1NzU3MDI_V1_.jpg]

نام : Dangal
ژانر : بیوگرافی - ورزشی - درام
کارگردان : نیتش تیواری
نويسندگان : نیتش تیواری - پیوش گوپتا - شریاس جین - نیکیل مهاروترا
تاريخ اکران : 3 دی 95
مدت زمان : 161 دقیقه
تاپيک زير نويس فارسي

[تصویر:  Dangal_Quad.jpg]

بازيگران
Aamir Khan as Mahavir Singh Phogat
Sakshi Tanwar as Daya Shobha Kaur, Mahavir's wife
Fatima Sana Shaikh as Geeta Phogat, Mahavir's oldest daughter
Zaira Wasim as Young Geeta Phogat
Sanya Malhotra as Babita Kumari, Mahavir's second daughter
Suhani Bhatnagar as Young Babita Kumari
Aparshakti Khurana as Omkar
Ritwik Sahore as Young Omkar

[تصویر:  dangal_movie.jpg]

خلاصه داستان
وقتی ماهاویر نمیتونه در کشتی مدال طلا رو برای کشورش بگیره و مجبور به کنار گذاشتن کشتی میشه
شروع به تعلیم دادن دختراش میکنه تا ازشون کشتی گیرای ماهری بسازه تا بتونن آرزوش رو برآورده کنن

[تصویر:  33903321125_2803c954a7_b.jpg]

BluRay
720p || 1.3 GB
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر:  21_Dangal_first_look_Aamir.jpg]
 سپاس شده توسطMozhgan (۱۳۹۷/۰۶/۱۴، ۰۴:۴۵ ب.ظ) ، Ninilin (۱۳۹۷/۰۶/۱۵، ۰۲:۳۶ ق.ظ) ، amordad (۱۳۹۷/۰۶/۱۵، ۰۷:۵۷ ق.ظ) ، Kingphoenix (۱۳۹۷/۰۶/۱۵، ۰۸:۱۱ ق.ظ)
2
RE: « نقد و بررسی فیلم کشتی || Dangal »
[تصویر:  af47604efe35872a7e9c89b7caae20ac.png]

تیزر فیلم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جوایز

[تصویر:  dang1.png]
[تصویر:  dang2.png]
[تصویر:  dang3.png]
 سپاس شده توسطMozhgan (۱۳۹۷/۰۶/۱۴، ۰۴:۴۵ ب.ظ) ، Ninilin (۱۳۹۷/۰۶/۱۵، ۰۲:۳۶ ق.ظ) ، amordad (۱۳۹۷/۰۶/۱۵، ۰۷:۵۷ ق.ظ) ، Kingphoenix (۱۳۹۷/۰۶/۱۵، ۰۸:۱۱ ق.ظ)
3
فیلمش به شدت قشنگه . اصلا امیر خان فیلماش اصولا خوبه اما این حس بابا بودنه توی این فیلم  کلا فرق داشت و من خیلی دوسش داشتم . دختراشم خیلی خوب بودن
با اینکه اولین بارشونم بود بازی میکردن اونم جلوی کسی مثل امیر خان.طفلیا چقدرم تمرین کردن واسه این فیلم.
یه جا یکیشون میگفت شونه ام در رفته بوده نمیدونم چی شده بود بعد ترسیدم به تیم بگم بعد منو بندازن بیرون با همون حال فیلم بازی کردم
تیکه هایی که خیلی دوس داشتمم اون تیکه کشتی گرفتنه دختره با باباهه Crysmiley2 و آخر فیلم . یعنی استرسش خیلی زیاد بود . به شدت پیشنهاد میکنم ببینینش S3
و در آخر فقط اون تیکه که داشتن فیلم شاهرخ خان میدیدن Haah آخه کیُ دیدین توی یه فیلم دیگه فیلمشُ نشون بدنُ انقده جذاب باشه؟  Haah Eva
 سپاس شده توسطNinilin (۱۳۹۷/۰۶/۱۵، ۰۲:۳۶ ق.ظ) ، amordad (۱۳۹۷/۰۶/۱۵، ۰۷:۵۷ ق.ظ) ، Kingphoenix (۱۳۹۷/۰۶/۱۵، ۰۸:۱۲ ق.ظ) ، Sama (۱۳۹۷/۰۶/۱۵، ۱۲:۱۹ ب.ظ) ، حلیمه (۱۳۹۸/۰۱/۱۰، ۱۱:۲۳ ب.ظ)
4
به شدت پیشنهاد می کنم ببیندیش من دو سه بار دیدمش
 سپاس شده توسطKingphoenix (۱۳۹۸/۰۱/۱۰، ۱۱:۴۸ ب.ظ)
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
جستجو
جستجوی گوگل