نظرسنجی: نظرتون دربارۀ این سریال چیه؟
این نظرسنجی بسته شده است.
عالیه
100.00%
4 100.00%
خوبه
0%
0 0%
بد نیست
0%
0 0%
خوشم نیومد
0%
0 0%
در کل 4 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
« نقد و بررسی سریال سرزمین من | My Country » (قسمت 04)
[تصویر:  My_Country_Poster_3.jpg]

نام : My Country
به کره ای : 나의 나라 / Naui Nara
ژانر : عاشقانه - درام - تاریخی
کارگردان : کیم جی وون (دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- به خاطر سپردمت - پسر خوب)

نویسنده : چه سونگ ده (استاد انتقام, خدای نودل)
تعداد قسمت : 20
شبکه : JTBC
تاریخ پخش : 12 مهر 98
روزهای : جمعه - شنبه
جایگزین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تاپیک زیر نویس فارسی

[تصویر:  My_Country4.jpg]

بازیگران
Jang Hyuk as Lee Bang Won (Taejong of Joseon)
Yang Se Jong as Seo Hwi
Woo Do Hwan as Nam Sun Ho
Kim Sul Hyun as Han Hee Jae
Kim Young Chul as Lee Sung Gye
Park Ye Jin as Queen Shinduk
Kim Min Ho as Lee Bang Suk

[تصویر:  My_Country1.jpg]

خلاصه داستان
"سو هی" (یانگ سه جونگ) یه جنگجوئه و پدرش "سو گوم" یه فرمانده مشهوره.
وقتی پای ناعدالتی وسط باشه، سو هی با هیچکس سازش نمیکنه. زندگیش شرایط خیلی بدی داره ولی اون بازم لبخند میزنه.
از طرفی "نام سان هون" (وو دوهوان) یه شخصیت باهوش و با استعداده ولی چون مادرش از طبقه پایین جامعه بوده، مردم نظر خوبی نسبت بهش ندارن.
تصمیم داره که توی آزمون ورودی ارتش قبول بشه ولی به خاطر رسوایی ای که در مورد پدرش به وجود میاد آرزوش نابود میشه.
با یه سوتفاهم، با "سو هی" درگیر میشه و اوضاع از اینم‌ بدتر میشه...

[تصویر:  My_Country2.jpg]

540p || 200Mb
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| E05 | E06 | E07 | E08 | E09 | E10

E11 | E12 | E13 | E14 | E15 | E16 | E17 | E18 | E19 | E20
720p || 350Mb
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| E05 | E06 | E07 | E08 | E09 | E10

E11 | E12 | E13 | E14 | E15 | E16 | E17 | E18 | E19 | E20

[تصویر:  My_Country3.jpg]
 سپاس شده توسطجوینده (۱۳۹۸/۰۷/۰۶، ۰۳:۰۹ ب.ظ) ، neverland.oasis (۱۳۹۸/۰۷/۰۹، ۱۲:۳۰ ق.ظ) ، Elham (۱۳۹۸/۰۷/۱۰، ۰۱:۱۹ ق.ظ) ، MOTKA (۱۳۹۸/۰۷/۱۰، ۰۲:۳۸ ق.ظ) ، Azin_Namu97 (۱۳۹۸/۰۷/۱۰، ۰۸:۳۱ ب.ظ) ، zahra-127 (۱۳۹۸/۰۷/۱۳، ۰۱:۱۱ ق.ظ) ، pegy (۱۳۹۸/۰۷/۱۳، ۰۲:۱۱ ب.ظ) ، Hasti.h (۱۳۹۸/۰۷/۱۳، ۰۲:۲۰ ب.ظ) ، SAHEL (۱۳۹۸/۰۷/۱۹، ۱۰:۰۲ ب.ظ) ، ehlam (۱۳۹۸/۰۷/۲۲، ۰۱:۲۸ ق.ظ)
2
RE: « نقد و بررسی سریال سرزمین من | My Country » (به زودی)
چارت روابط:

[تصویر:  My_Country_Chart.jpg]

ریتینگ:
 سپاس شده توسطجوینده (۱۳۹۸/۰۷/۰۶، ۰۳:۰۸ ب.ظ) ، neverland.oasis (۱۳۹۸/۰۷/۰۹، ۱۲:۳۰ ق.ظ) ، Azin_Namu97 (۱۳۹۸/۰۷/۱۰، ۰۸:۳۲ ب.ظ) ، zahra-127 (۱۳۹۸/۰۷/۱۳، ۰۱:۱۱ ق.ظ) ، pegy (۱۳۹۸/۰۷/۱۳، ۰۲:۱۱ ب.ظ) ، SAHEL (۱۳۹۸/۰۷/۱۹، ۱۰:۰۲ ب.ظ) ، ehlam (۱۳۹۸/۰۷/۲۲، ۰۱:۲۹ ق.ظ)
3
MV
E01 | E02 | E03 | E04 | E05

BTS

E01 | E02 | E03 | E04 | E05

تاپیک OST سریال

سپاس شده توسطneverland.oasis (۱۳۹۸/۰۷/۰۹، ۱۲:۳۰ ق.ظ) ، Azin_Namu97 (۱۳۹۸/۰۷/۱۰، ۰۸:۳۲ ب.ظ) ، zahra-127 (۱۳۹۸/۰۷/۱۳، ۰۱:۱۲ ق.ظ) ، pegy (۱۳۹۸/۰۷/۱۳، ۰۲:۱۰ ب.ظ) ، SAHEL (۱۳۹۸/۰۷/۱۹، ۱۰:۰۲ ب.ظ)
4
عکس های کنفرانس مطبوعاتی

[تصویر:  EF3XnngWwAAvj_t.jpg]

[تصویر:  EF3WfLAXkAUuiJr.jpg]

[تصویر:  EF3WghFWwAAGgA4.jpg]

[تصویر:  EF3UNIoXUAAEL8n.jpg]
 سپاس شده توسطneverland.oasis (۱۳۹۸/۰۷/۰۹، ۱۲:۳۰ ق.ظ) ، Azin_Namu97 (۱۳۹۸/۰۷/۱۰، ۰۸:۳۲ ب.ظ) ، zahra-127 (۱۳۹۸/۰۷/۱۳، ۰۱:۱۳ ق.ظ) ، pegy (۱۳۹۸/۰۷/۱۳، ۰۲:۱۰ ب.ظ) ، SAHEL (۱۳۹۸/۰۷/۱۹، ۱۰:۰۲ ب.ظ) ، ehlam (۱۳۹۸/۰۷/۲۲، ۰۱:۲۹ ق.ظ)
5
عکس های کنفرانس مطبوعاتی

[تصویر:  EF3U2U4XkAA7jpd.jpg]

[تصویر:  EF3WghCW4AALV2G.jpg]

[تصویر:  EF3WghDXkAAe8zA.jpg]
 سپاس شده توسطneverland.oasis (۱۳۹۸/۰۷/۰۹، ۱۲:۳۰ ق.ظ) ، Azin_Namu97 (۱۳۹۸/۰۷/۱۰، ۰۸:۳۲ ب.ظ) ، zahra-127 (۱۳۹۸/۰۷/۱۳، ۰۱:۱۳ ق.ظ) ، pegy (۱۳۹۸/۰۷/۱۳، ۰۲:۰۹ ب.ظ) ، SAHEL (۱۳۹۸/۰۷/۱۹، ۱۰:۰۳ ب.ظ) ، ehlam (۱۳۹۸/۰۷/۲۲، ۰۱:۲۹ ق.ظ)
6
عکس های کنفرانس مطبوعاتی

[تصویر:  EF3WfK9WkAEirWx.jpg]

[تصویر:  EF3WfK9XUAAaDz9.jpg]

[تصویر:  EF3WfLCXoAEJDxJ.jpg]
 سپاس شده توسطneverland.oasis (۱۳۹۸/۰۷/۰۹، ۱۲:۳۰ ق.ظ) ، Azin_Namu97 (۱۳۹۸/۰۷/۱۰، ۰۸:۳۳ ب.ظ) ، zahra-127 (۱۳۹۸/۰۷/۱۳، ۰۱:۱۳ ق.ظ) ، pegy (۱۳۹۸/۰۷/۱۳، ۰۲:۰۸ ب.ظ) ، SAHEL (۱۳۹۸/۰۷/۱۹، ۱۰:۰۳ ب.ظ) ، ehlam (۱۳۹۸/۰۷/۲۲، ۰۱:۲۹ ق.ظ)
7
RE: « نقد و بررسی سریال سرزمین من | My Country » (قسمت 2)
قسمت 2 اضافه شد S3
 سپاس شده توسطAzin_Namu97 (۱۳۹۸/۰۷/۱۳، ۱۱:۱۱ ب.ظ) ، Hasti.h (۱۳۹۸/۰۷/۱۳، ۱۱:۴۳ ب.ظ) ، neverland.oasis (۱۳۹۸/۰۷/۱۴، ۰۲:۴۷ ق.ظ) ، SAHEL (۱۳۹۸/۰۷/۱۹، ۱۰:۰۳ ب.ظ) ، zahra-127 (۱۳۹۸/۰۷/۲۱، ۱۲:۳۷ ق.ظ) ، ehlam (۱۳۹۸/۰۷/۲۲، ۰۱:۲۹ ق.ظ)
8
RE: « نقد و بررسی سریال سرزمین من | My Country » (قسمت 03)
قسمت 03
 سپاس شده توسطSAHEL (۱۳۹۸/۰۷/۲۰، ۰۸:۵۸ ب.ظ) ، zahra-127 (۱۳۹۸/۰۷/۲۱، ۱۲:۳۷ ق.ظ) ، ehlam (۱۳۹۸/۰۷/۲۲، ۰۱:۲۹ ق.ظ) ، neverland.oasis (۱۳۹۸/۰۷/۲۲، ۰۴:۵۸ ب.ظ)
9
RE: « نقد و بررسی سریال سرزمین من | My Country » (قسمت 04)
قسمت 04
 سپاس شده توسطAzin_Namu97 (۱۳۹۸/۰۷/۲۰، ۰۹:۳۹ ب.ظ) ، zahra-127 (۱۳۹۸/۰۷/۲۱، ۱۲:۳۷ ق.ظ) ، SAHEL (۱۳۹۸/۰۷/۲۱، ۰۱:۱۴ ق.ظ) ، pegy (۱۳۹۸/۰۷/۲۱، ۰۷:۳۲ ق.ظ) ، ehlam (۱۳۹۸/۰۷/۲۲، ۰۱:۲۹ ق.ظ) ، neverland.oasis (۱۳۹۸/۰۷/۲۲، ۰۴:۵۸ ب.ظ)
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
جستجو
جستجوی گوگل