نظرسنجی: نظرتون دربارۀ این سریال چیه؟
این نظرسنجی بسته شده است.
عالیه
83.33%
10 83.33%
خوبه
16.67%
2 16.67%
بد نیست
0%
0 0%
خوشم نیومد
0%
0 0%
در کل 12 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
« نقد و بررسی سریال سرزمین من | My Country » (قسمت آخر)
[تصویر:  My_Country_Poster_3.jpg]

نام : My Country
به کره ای : 나의 나라 / Naui Nara
ژانر : عاشقانه - درام - تاریخی
کارگردان : کیم جی وون (دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- به خاطر سپردمت - پسر خوب)

نویسنده : چه سونگ ده (استاد انتقام, خدای نودل)
تعداد قسمت : 20
شبکه : JTBC
تاریخ پخش : 12 مهر 98
روزهای : جمعه - شنبه
جایگزین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر:  My_Country4.jpg]

بازیگران
Jang Hyuk as Lee Bang Won (Taejong of Joseon)
Yang Se Jong as Seo Hwi
Woo Do Hwan as Nam Sun Ho
Kim Sul Hyun as Han Hee Jae
Kim Young Chul as Lee Sung Gye
Park Ye Jin as Queen Shinduk
Kim Min Ho as Lee Bang Suk

[تصویر:  My_Country1.jpg]

خلاصه داستان
"سو هی" (یانگ سه جونگ) یه جنگجوئه و پدرش "سو گوم" یه فرمانده مشهوره.
وقتی پای ناعدالتی وسط باشه، سو هی با هیچکس سازش نمیکنه. زندگیش شرایط خیلی بدی داره ولی اون بازم لبخند میزنه.
از طرفی "نام سان هون" (وو دوهوان) یه شخصیت باهوش و با استعداده ولی چون مادرش از طبقه پایین جامعه بوده، مردم نظر خوبی نسبت بهش ندارن.
تصمیم داره که توی آزمون ورودی ارتش قبول بشه ولی به خاطر رسوایی ای که در مورد پدرش به وجود میاد آرزوش نابود میشه.
با یه سوتفاهم، با "سو هی" درگیر میشه و اوضاع از اینم‌ بدتر میشه...

[تصویر:  My_Country2.jpg]

540p || 200Mb
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

| E17 | E18 | E19 | E20

720p || 350Mb

| E17 | E18 | E19 | E20

[تصویر:  My_Country3.jpg]
 سپاس شده توسطجوینده (۱۳۹۸/۰۷/۰۶، ۰۳:۰۹ ب.ظ) ، neverland.oasis (۱۳۹۸/۰۷/۰۹، ۱۲:۳۰ ق.ظ) ، Elham (۱۳۹۸/۰۷/۱۰، ۰۱:۱۹ ق.ظ) ، MOTKA (۱۳۹۸/۰۷/۱۰، ۰۲:۳۸ ق.ظ) ، Azin_Namu97 (۱۳۹۸/۰۷/۱۰، ۰۸:۳۱ ب.ظ) ، zahra-127 (۱۳۹۸/۰۷/۱۳، ۰۱:۱۱ ق.ظ) ، pegy (۱۳۹۸/۰۷/۱۳، ۰۲:۱۱ ب.ظ) ، Hasti.h (۱۳۹۸/۰۷/۱۳، ۰۲:۲۰ ب.ظ) ، SAHEL (۱۳۹۸/۰۷/۱۹، ۱۰:۰۲ ب.ظ) ، ehlam (۱۳۹۸/۰۷/۲۲، ۰۱:۲۸ ق.ظ) ، katimj777 (۱۳۹۸/۰۷/۲۷، ۱۲:۳۵ ق.ظ) ، f.rain (۱۳۹۸/۰۸/۱۷، ۰۲:۳۵ ب.ظ) ، squishdy_girl (۱۳۹۸/۰۸/۲۴، ۱۱:۴۴ ب.ظ) ، MTOP (۱۳۹۸/۱۰/۱۰، ۰۵:۳۴ ب.ظ) ، raha yeganeh (۱۳۹۸/۱۲/۲۷، ۱۲:۴۹ ب.ظ) ، Zahrarahat (۱۳۹۹/۰۲/۲۲، ۰۴:۲۴ ق.ظ)
2
RE: « نقد و بررسی سریال سرزمین من | My Country » (به زودی)
چارت روابط:

[تصویر:  My_Country_Chart.jpg]

ریتینگ:

[تصویر:  2019_11_25_1_09_23.jpg]
 سپاس شده توسطجوینده (۱۳۹۸/۰۷/۰۶، ۰۳:۰۸ ب.ظ) ، neverland.oasis (۱۳۹۸/۰۷/۰۹، ۱۲:۳۰ ق.ظ) ، Azin_Namu97 (۱۳۹۸/۰۷/۱۰، ۰۸:۳۲ ب.ظ) ، zahra-127 (۱۳۹۸/۰۷/۱۳، ۰۱:۱۱ ق.ظ) ، pegy (۱۳۹۸/۰۷/۱۳، ۰۲:۱۱ ب.ظ) ، SAHEL (۱۳۹۸/۰۷/۱۹، ۱۰:۰۲ ب.ظ) ، ehlam (۱۳۹۸/۰۷/۲۲، ۰۱:۲۹ ق.ظ) ، f.rain (۱۳۹۸/۰۸/۱۷، ۰۲:۳۵ ب.ظ) ، zshinymoon (۱۳۹۸/۰۸/۲۲، ۰۸:۳۴ ب.ظ) ، squishdy_girl (۱۳۹۸/۰۸/۲۴، ۱۱:۴۴ ب.ظ)
3
MV
E01 | E02 | E03 | E04 | E05

BTS

E01 | E02 | E03 | E04 | E05

تاپیک OST سریال

سپاس شده توسطneverland.oasis (۱۳۹۸/۰۷/۰۹، ۱۲:۳۰ ق.ظ) ، Azin_Namu97 (۱۳۹۸/۰۷/۱۰، ۰۸:۳۲ ب.ظ) ، zahra-127 (۱۳۹۸/۰۷/۱۳، ۰۱:۱۲ ق.ظ) ، pegy (۱۳۹۸/۰۷/۱۳، ۰۲:۱۰ ب.ظ) ، SAHEL (۱۳۹۸/۰۷/۱۹، ۱۰:۰۲ ب.ظ) ، ehlam (۱۳۹۸/۰۷/۲۷، ۰۴:۴۷ ب.ظ)
4
عکس های کنفرانس مطبوعاتی

[تصویر:  EF3XnngWwAAvj_t.jpg]

[تصویر:  EF3WfLAXkAUuiJr.jpg]

[تصویر:  EF3WghFWwAAGgA4.jpg]

[تصویر:  EF3UNIoXUAAEL8n.jpg]
 سپاس شده توسطneverland.oasis (۱۳۹۸/۰۷/۰۹، ۱۲:۳۰ ق.ظ) ، Azin_Namu97 (۱۳۹۸/۰۷/۱۰، ۰۸:۳۲ ب.ظ) ، zahra-127 (۱۳۹۸/۰۷/۱۳، ۰۱:۱۳ ق.ظ) ، pegy (۱۳۹۸/۰۷/۱۳، ۰۲:۱۰ ب.ظ) ، SAHEL (۱۳۹۸/۰۷/۱۹، ۱۰:۰۲ ب.ظ) ، ehlam (۱۳۹۸/۰۷/۲۲، ۰۱:۲۹ ق.ظ) ، f.rain (۱۳۹۸/۰۸/۱۷، ۰۲:۳۶ ب.ظ)
5
عکس های کنفرانس مطبوعاتی

[تصویر:  EF3U2U4XkAA7jpd.jpg]

[تصویر:  EF3WghCW4AALV2G.jpg]

[تصویر:  EF3WghDXkAAe8zA.jpg]
 سپاس شده توسطneverland.oasis (۱۳۹۸/۰۷/۰۹، ۱۲:۳۰ ق.ظ) ، Azin_Namu97 (۱۳۹۸/۰۷/۱۰، ۰۸:۳۲ ب.ظ) ، zahra-127 (۱۳۹۸/۰۷/۱۳، ۰۱:۱۳ ق.ظ) ، pegy (۱۳۹۸/۰۷/۱۳، ۰۲:۰۹ ب.ظ) ، SAHEL (۱۳۹۸/۰۷/۱۹، ۱۰:۰۳ ب.ظ) ، ehlam (۱۳۹۸/۰۷/۲۲، ۰۱:۲۹ ق.ظ) ، f.rain (۱۳۹۸/۰۸/۱۷، ۰۲:۳۶ ب.ظ) ، zshinymoon (۱۳۹۸/۰۸/۲۲، ۰۸:۳۵ ب.ظ)
6
عکس های کنفرانس مطبوعاتی

[تصویر:  EF3WfK9WkAEirWx.jpg]

[تصویر:  EF3WfK9XUAAaDz9.jpg]

[تصویر:  EF3WfLCXoAEJDxJ.jpg]
 سپاس شده توسطneverland.oasis (۱۳۹۸/۰۷/۰۹، ۱۲:۳۰ ق.ظ) ، Azin_Namu97 (۱۳۹۸/۰۷/۱۰، ۰۸:۳۳ ب.ظ) ، zahra-127 (۱۳۹۸/۰۷/۱۳، ۰۱:۱۳ ق.ظ) ، pegy (۱۳۹۸/۰۷/۱۳، ۰۲:۰۸ ب.ظ) ، SAHEL (۱۳۹۸/۰۷/۱۹، ۱۰:۰۳ ب.ظ) ، ehlam (۱۳۹۸/۰۷/۲۲، ۰۱:۲۹ ق.ظ) ، MOTKA (۱۳۹۸/۰۷/۲۸، ۱۱:۳۷ ق.ظ) ، f.rain (۱۳۹۸/۰۸/۱۷، ۰۲:۳۶ ب.ظ)
7
RE: « نقد و بررسی سریال سرزمین من | My Country » (قسمت 06)
سلام
این سریال خیلی قشنگی
من دلم برای نام سون هو خیلی میسوزه واقعا از هر طرف بهش ظلم میشه وبا ددید حقرات بهش نگاه میکنن تنها یون که فهمید خندهاش الکی
پسرپنجم در قسمت 5 ثابت کرد یک پادشاه نالایق میشه یک جوری از فرزند نامشروع حرف میزنه که گندکاری برادراش و پدرش یادش رفته انگار بچه بوده که دلش میخواسته نامشروع بشه تازه خیلی خنکه که هنوز از عمل کرد پدرش نفهمیده
سوهی اگر به پسر پنجم برای پادشاه شدن کمک کنه نشان داده بی عقل
اما دختر اصلی خدایشش ادعای خالی چه جوری فکرکرده اگر گزارش تقلب در امتحان بده همه چی درست میشه نکته جالبش اینکه مثلا از تمام کثافت کاری های افراد پر نفوذ خبر داره و سعی میکنه با چسباندن اعلامیه به مردم خبر بده به نظرم یک  بار باید باید خودش اعلامیه هاش  بخونه اخرش هم سوهی بدبخت تبعید به میدان جنگ مقصر هم نام سون هو
من فکر میکنم نام سون هو توسط سوهی کشته میشه در صحنه اول قسمت اول
 سپاس شده توسطneverland.oasis (۱۳۹۸/۰۷/۲۷، ۱۰:۴۷ ب.ظ) ، Mozhgan (۱۳۹۸/۰۷/۲۷، ۱۰:۴۸ ب.ظ) ، Kingphoenix (۱۳۹۸/۰۷/۲۷، ۱۱:۳۹ ب.ظ) ، ehlam (۱۳۹۸/۰۷/۲۸، ۰۴:۱۱ ق.ظ) ، MOTKA (۱۳۹۸/۰۷/۲۸، ۱۱:۳۷ ق.ظ)
8
RE: « نقد و بررسی سریال سرزمین من | My Country » (قسمت 08)
سلام برهمگی
دل من برای نام سون هو کباب عاقا نمیشه یون دوست داشته باشه بره یک جا زندگی کنن
در قسمت اینده شم این جور که معلومه یون میرسانه پیش برادرش سوهی
 در قسمت هفت پسر پنجم میگه مادر من معشوقه بوده بعد از بچه های نامشروع هم خوشش نمیاد میخواست همه شون تبعید کنه

در اخر مظلوم اول این سریال از نظر من نام سون هو کاش نویسنده یک خورده رحم میکرد
 سپاس شده توسطKingphoenix (۱۳۹۸/۰۸/۰۵، ۰۱:۱۸ ق.ظ) ، neverland.oasis (۱۳۹۸/۰۸/۰۵، ۰۱:۳۶ ق.ظ) ، ehlam (۱۳۹۸/۰۸/۰۵، ۰۲:۴۱ ق.ظ)
9
سلام برهمگی
یک سوال میشه بگین چه جوری باید عکس بذارم میخواستم یک عکس نام سون هو بذارم اما بلد نیستم
این سریاله قرار من دق بده
واقعا هی در مورد پسر پنجم چی فکر کرده فکر پادشاه خوبی میشه براش قصر میسازه خودش و خواهرش و هی جه خوش خرم زندگی میکنن
وای فکر کنم هر قسمت هی جه یک تو گوشی به نام سون هی بزنه اخه
 سپاس شده توسطneverland.oasis (۱۳۹۸/۰۸/۱۱، ۱۲:۲۰ ق.ظ)
10
(۱۳۹۸/۰۸/۰۵، ۱۱:۴۶ ب.ظ)mikasa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام برهمگی
یک سوال میشه بگین چه جوری باید عکس بذارم میخواستم یک عکس نام سون هو بذارم اما بلد نیستم
این سریاله قرار من دق بده
واقعا هی در مورد پسر پنجم چی فکر کرده فکر پادشاه خوبی میشه براش قصر میسازه خودش و خواهرش و هی جه خوش خرم زندگی میکنن
وای فکر کنم هر قسمت هی جه یک تو گوشی به نام سون هی بزنه اخه

سلام

سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برو اکانت ندرای اکانت بساز بعد داخل اکانتت شدی گزینه ی ارسال فایل بزن صفحه ای که باز میشه انتخاب فایل بزن بعد عکست توی اونجا آپلود بکن، در ادامه لینکی که بهت میده کپی بکن بیا اینجا با زدن گزینه ای که روی تصویر با فلش نشون دادم لینکو داخل کادر لینک بنداز و گزینه ای انتخاب بزن.

[تصویر:  AKSARIRANGLAND.jpg]
 سپاس شده توسطneverland.oasis (۱۳۹۸/۰۸/۱۱، ۱۲:۲۰ ق.ظ) ، SAHEL (۱۳۹۸/۰۸/۱۱، ۱۰:۲۰ ب.ظ)
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
جستجو
جستجوی گوگل