نظرسنجی: نظرتون دربارۀ این سریال چیه؟
این نظرسنجی بسته شده است.
عالیه
100.00%
7 100.00%
خوبه
0%
0 0%
بد نیست
0%
0 0%
خوشم نیومد
0%
0 0%
در کل 7 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
« نقد و بررسی سریال تویی که یه معمولیِ اضافی ای | Extra-Ordinary You » (قسمت 06)
[تصویر:  EEi2nQOUUAAEAht.jpg]

نام : Extra Ordinary You
به کره ای : 어쩌다 발견한 하루 / Eojjeoda Balgyeonhan Haru
ژانر : کمدی - رمانتیک - فانتری - مدرسه ای
کارگردان : مو ریو
نویسنده : این جی هه  - سونگ ها یونگ
تعداد قسمت : 16 (هر قسمت دو پارت)
شبکه : MBC
تاریخ پخش : 10 مهر 98
روزهای : چهارشنبه - پنجشنبه
جایگزین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر:  EEi2kimU8AEiMle.jpg]

بازیگران
Kim Hye Yoon as Eun Dan Oh
Kim Ro woon as Ha Roo
Lee Jae Wook as Baek Kyung
Lee Na Eun as Yeo Joo Da
Jung Gun Joo as Lee Do Hwa
Kim Young Dae as Oh Nam Joo
Lee Tae Ri as Jin Mi Chae

خلاصه داستان
"اون دان‌ اوه" (کیم هه یون) دانش آموزِ یه آکادمی سطح بالاست ولی مشکل قلبی داره.
یه روز اتفاقی متوجه میشه خودش و همه افرادی که توی دنیاش هستن در واقع شخصیت هاییه مانهوا به اسم "سکرت" هستن.
بدتر از همه اینکه "دان اوه" یه شخصیت کوچیک‌ داستانه و قراره به زودی بمیره. اون که ازین سرنوشت راضی نیست
تصمیم میگیره با تغییر روند داستان، سرنوشتش رو جعل کنه و عشق واقعیشو پیدا کنه.

[تصویر:  EEi2m00UcAArKjP.jpg]

540p || 200Mb
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| E07 | E08 | E09 | E10

E11 | E12 | E13 | E14 | E15 | E16 | E17 | E18 | E19 | E20
720p || 350Mb
| E07 | E08 | E09 | E10

E11 | E12 | E13 | E14 | E15 | E16 | E17 | E18 | E19 | E20

[تصویر:  EEi2lyeUYAE122U.jpg]
 سپاس شده توسطجوینده (۱۳۹۸/۰۷/۰۶، ۰۳:۰۸ ب.ظ) ، Love Keeper (۱۳۹۸/۰۷/۰۷، ۱۲:۱۴ ق.ظ) ، neverland.oasis (۱۳۹۸/۰۷/۰۹، ۱۲:۳۰ ق.ظ) ، MOTKA (۱۳۹۸/۰۷/۰۹، ۰۱:۴۲ ق.ظ) ، Negin (۱۳۹۸/۰۷/۱۰، ۱۱:۴۲ ب.ظ) ، pegy (۱۳۹۸/۰۷/۱۱، ۱۰:۰۲ ق.ظ) ، ehlam (۱۳۹۸/۰۷/۱۱، ۰۶:۳۲ ب.ظ) ، f.rain (۱۳۹۸/۰۷/۱۲، ۱۱:۱۷ ق.ظ) ، zahra-127 (۱۳۹۸/۰۷/۱۲، ۰۳:۳۵ ب.ظ) ، Azin_Namu97 (۱۳۹۸/۰۷/۱۹، ۰۴:۴۱ ب.ظ) ، Farzan (دیروز، ۰۴:۱۰ ب.ظ) ، SAHEL (5 ساعت پیش)
2
RE: « نقد و بررسی سریال تو شگفت انگیزی | Extraordinary You » (به زودی)
چارت روابط:

[تصویر:  Extraordinary_You_Chart.jpg]

ریتینگ:
 سپاس شده توسطجوینده (۱۳۹۸/۰۷/۰۶، ۰۳:۰۸ ب.ظ) ، Love Keeper (۱۳۹۸/۰۷/۰۷، ۱۲:۱۴ ق.ظ) ، neverland.oasis (۱۳۹۸/۰۷/۰۹، ۱۲:۳۱ ق.ظ) ، MOTKA (۱۳۹۸/۰۷/۰۹، ۰۱:۴۲ ق.ظ) ، Negin (۱۳۹۸/۰۷/۱۰، ۱۱:۴۲ ب.ظ) ، pegy (۱۳۹۸/۰۷/۱۱، ۱۰:۰۱ ق.ظ) ، ehlam (۱۳۹۸/۰۷/۱۱، ۰۶:۳۲ ب.ظ) ، zahra-127 (۱۳۹۸/۰۷/۱۲، ۰۳:۳۶ ب.ظ) ، Azin_Namu97 (۱۳۹۸/۰۷/۱۹، ۰۴:۴۱ ب.ظ) ، Farzan (دیروز، ۰۴:۱۰ ب.ظ) ، SAHEL (5 ساعت پیش)
3
MV
E01 | E02 | E03 | E04 | E05

BTS

E01 | E02 | E03 | E04 | E05

سپاس شده توسطneverland.oasis (۱۳۹۸/۰۷/۰۹، ۱۲:۳۱ ق.ظ) ، pegy (۱۳۹۸/۰۷/۱۱، ۱۰:۰۱ ق.ظ) ، ehlam (۱۳۹۸/۰۷/۱۱، ۰۶:۳۲ ب.ظ) ، Azin_Namu97 (۱۳۹۸/۰۷/۱۹، ۰۴:۴۱ ب.ظ) ، zahra-127 (دیروز، ۱۱:۵۵ ق.ظ) ، Farzan (دیروز، ۰۴:۱۰ ب.ظ) ، SAHEL (5 ساعت پیش)
4
عکس های کنفرانس مطبوعاتی

[تصویر:  EF3XlGjWwAEaBgt.jpg]

[تصویر:  EF3XlGkWwAA_PG2.jpg]

[تصویر:  EF3XlGcXUAA_chQ.jpg]

[تصویر:  EF3XmjJWkAAsHze.jpg]
 سپاس شده توسطneverland.oasis (۱۳۹۸/۰۷/۰۹، ۱۲:۳۱ ق.ظ) ، ehlam (۱۳۹۸/۰۷/۱۱، ۰۶:۳۲ ب.ظ) ، pegy (۱۳۹۸/۰۷/۱۲، ۰۳:۲۰ ب.ظ) ، zahra-127 (۱۳۹۸/۰۷/۱۲، ۰۳:۳۶ ب.ظ) ، Azin_Namu97 (۱۳۹۸/۰۷/۱۹، ۰۴:۴۱ ب.ظ) ، Samira (دیروز، ۰۱:۵۴ ق.ظ) ، Farzan (دیروز، ۰۴:۱۰ ب.ظ) ، SAHEL (دیروز، ۱۱:۳۲ ب.ظ)
5
عکس های کنفرانس مطبوعاتی

[تصویر:  EF3XlGoXkAIZTDb.jpg]

[تصویر:  EF3XmjHW4AEV8MM.jpg]

[تصویر:  EF3XmjHXoAAdofS.jpg]
 سپاس شده توسطneverland.oasis (۱۳۹۸/۰۷/۰۹، ۱۲:۳۱ ق.ظ) ، ehlam (۱۳۹۸/۰۷/۱۱، ۰۶:۳۲ ب.ظ) ، pegy (۱۳۹۸/۰۷/۱۲، ۰۳:۲۰ ب.ظ) ، zahra-127 (۱۳۹۸/۰۷/۱۲، ۰۳:۳۶ ب.ظ) ، Azin_Namu97 (۱۳۹۸/۰۷/۱۹، ۰۴:۴۱ ب.ظ) ، Farzan (دیروز، ۰۴:۱۰ ب.ظ) ، SAHEL (دیروز، ۱۱:۳۲ ب.ظ)
6
عکس های کنفرانس مطبوعاتی

[تصویر:  EF3eJRYXkAAqFIg.jpg]

[تصویر:  EF3XnndX0AABzSY.jpg]

[تصویر:  EF3XnneWwAEeyE0.jpg]
 سپاس شده توسطneverland.oasis (۱۳۹۸/۰۷/۰۹، ۱۲:۳۱ ق.ظ) ، pegy (۱۳۹۸/۰۷/۱۱، ۱۰:۰۰ ق.ظ) ، ehlam (۱۳۹۸/۰۷/۱۱، ۰۶:۳۲ ب.ظ) ، zahra-127 (۱۳۹۸/۰۷/۱۲، ۰۳:۳۷ ب.ظ) ، Azin_Namu97 (۱۳۹۸/۰۷/۱۹، ۰۴:۴۱ ب.ظ) ، Samira (دیروز، ۰۱:۵۴ ق.ظ) ، Farzan (دیروز، ۰۴:۱۰ ب.ظ) ، Love Keeper (دیروز، ۰۶:۵۸ ب.ظ) ، SAHEL (دیروز، ۱۱:۳۲ ب.ظ)
7
RE: « نقد و بررسی سریال تویی که یه معمولیِ اضافی ای | Extra-Ordinary You » (قسمت 03-04)
حقیقتش من اصلاً از سریالای مدرسه ای خوشم نمیاد ولی این سریال از همون اول با ایده نو و جدیدش توجهمو جلب کرد برای همین دیدمش و به شدت ازش لذت بردم و به همراه پارتنر جذابم  S3 تصمیم گرفتیم که ترجمه اش کنیم . توی این سریال برای اولین بار از دیدگاه شخصیت های فرعی به داستان نگاه کرده اولش شاید به نظر فقط یه سریال فانتزی به نظر برسه ولی تو واقعیتم خیلی هامون شخصیت های فرعی زندگی دوستامون هستیم واسه خیلی هامون پیش اومده که دوستایی داشتیم که محبوب تر از ما بودن و ما همیشه زیر سایه اونا قرار گرفتیم و دیده نشدیم این سریال میخواد بگه که ما همگی شخصیت اصلی زندگی خودمونیم پس نباید نا امید بشیم و مثل "دان اوه" تلاش کنیم که سرنوشت خودمونُ تغییر بدیم .
انتخاب اسم انگلیسی سریال به شدت هوشمندانه بوده Extraordinary کلمه ایه که اگه جدا از هم بخونیمش معنی معمولی اضافی میده ولی اگه روی هم بخونیمش معنی فراتر از معمول و خارق العاده میده میخواد بگه اگه اراده کنین میتونین اون فاصله رو بردارین تا شما هم خارق العاده بشین برای همین فکر میکنم اسم سریال خطاب به بیننده هاست و میگه تویی که یه معمولی اضافی هستی این سریال برای توئه تا خارق العاده بشی Eva
 سپاس شده توسطehlam (دیروز، ۰۴:۱۶ ب.ظ) ، amordad (دیروز، ۰۵:۰۸ ب.ظ) ، zahra-127 (دیروز، ۰۵:۴۶ ب.ظ) ، Love Keeper (دیروز، ۰۶:۵۷ ب.ظ) ، Mozhgan (دیروز، ۰۸:۴۱ ب.ظ) ، bysdf (دیروز، ۱۱:۴۳ ب.ظ) ، Songhee (دیروز، ۱۱:۴۸ ب.ظ) ، Samira (دیروز، ۱۱:۵۵ ب.ظ) ، Azin_Namu97 (16 دقیقه‌ی پیش)
8
RE: « نقد و بررسی سریال تویی که یه معمولیِ اضافی ای | Extra-Ordinary You » (قسمت 03-04)
[تصویر:  EGcBOmWUwAIi79l.jpg]
[تصویر:  EGcBPb9U0AIWS7O.jpg]

منم از اونجایی که همیشه بیشترین تفاهمم با فرزان بوده اصولا سریال مدرسه ای خوشم نمیاد مگر به شرطه ها و شروطه ها
مثلا مدرسه 2017 و 2015 سریالایی بودن که با پیشنهاد خیلیا دیدم اما دراپشون کردم .
خواستم بگم وقتی سریال "سونگجه" قند عسلمو دراپ میکنم بدونین اوضاع در چه حاله.
این سریال رو اول موضوعشو خوشم اومد شبیه "دابلیو" بود و من با تمام عیباش خیلی اون سریالُ دوست دارم.
اما باز ندیدم و مقاومت کردم تا اینکه فرزان اومد گفت ببین و وقتی دیدمش و به شدت عاشقش شدم .
من اصولا سریالای ساده خوشم میاد و دختر سریال باید به دلم بشینه . یعنی هر چی سریال تاپ باشه و بازیگر مرد خفن اگه از نقش زن خوشم نیاد
ممکنه خیلی شیک بذارمش کنار و چه سریالا که تو این راه حروم نشدن 5  (وی رو به افق و با تن صدایی آروم میگه مثلا دکتر یوهان Girl_blush2  )
خلاصه که این سریال خیلی به دلم نشسته . از همه بهتر بازی دختر داستانه . یعنی یه جاهایی من خیلی میخندم از دستش
و یه جاهایی چقدر از بازیش به عنوان یه تازه کار خوشم میاد . مثلا اون صحنۀ لب ساحل که گریه کرد یهو زد زیر خنده Haah  هنوزم یادش میوفتم خندم میگیره Haah 
باید بگم چارت بازیگرای اصلیِ سریال رو خیلی دوس دارم یعنی 4 تا پسرا و دو تا دخترا .
اصلا نمیدونم دخترا رو به کی بدم . البته که دختره رو حق "هارو" میدونم اما خب دلم برای "بک کیونگ" ـَم کبابه. Sigh
یا مثلا "جـودا" رو به کی بدم خدا رو خوش بیاد؟ "دو هـوا" ی شیرین یا "اه نام جـو" با نمک؟ Ish
موضوع سریال جذابه . اینکه نقش فرعی باشی خیلی ناراحت کننده اس و واقعا عوض کردنش اراده میخواد .
یه سری هستن couch potato وار میگن ای بابا قسمتمون اینه دیگه
چکارش میشه کرد اما "اون دان اوه" داره میگه نکنین . حداقل تلاشتونو کنین که آخرش بگین سعی کردم ولی نشد .
سریال پر از لحظه های شیرینه . پر از دیالوگای بامزه و از طرفی یه سری دیالوگاشم درس زندگیه Eva

راستی عاشق رابطۀ بین "دو هـوا" و "دان اوه" ـَم . خیلی بامزه میشن وقتی باهمن eyy

[تصویر:  EGzi4k_UcAAjD8_.jpg]

بیاین حدس بزنیم. آقا به نظرتون اصلا تو داستان گفته میشه نویسنده کیه؟ من شکم به "هارو" بود اما یه جاها میگم شاید نباشه
"ماهی مرکب" دقیقا چکاره اس؟ یعنی از اون دنیا میاد این ور؟ اون حفره چی میگفت؟ یعنی میخوان مثل "دابلیو" بیان تو دنیای واقعی؟

اگه "هارو" نویسنده اس پس چرا انقدر گیج و منگه؟ شاید اتفاقی از طریق حفره وارد داستان شده چون اگه یادتون باشه
روز اولی که "هارو" رو دیدیم (صحنۀ تنه زدن به بک کیونگ) همون روزی بود که حفره هم نشون دادن .
در کل خوشم میاد بدونم نویسندۀ این مانهوا کیه که انقد باهوشه. چون واقعا واقعا خلاقیت به خرج داده. Eva 

یه ویدئو از برگزیده بودنِ این دختر ببینیم 222222

مدیر شبکۀ MBC هم کف کرده اومده گفته چفد پسرای این سریال خوشگلن Haah Haah Haah

[تصویر:  EGWEUbLU8AAHaR8.jpg]

سریال هم جزئه پربحث ترین سریالای دو هفته اول بوده اگه اشتباه نکنم ردۀ دوم رو داشته
"رو وون" و "هه یون" هم رتبه چهارم و پنجم پربحث ترین بازیگرا بودن. یعنی سریال به شدت محبوب شده بین مردم
پس از دستش ندین و حتما ببینینش. ممکنه قسمت اول یکم گیج بشین اما مقاومت کنین و قسمت دوم هم ببینین پشیمون نمیشین Eva

این مال قسمت 5  S3 

[تصویر:  EG9dpoKWoAAXQkP.jpg]

[تصویر:  EG_UTSeUUAEC5z4.jpg]

اینم از خوشگلیای اردوی تابستونی eyy

[تصویر:  EGseJXyUcAEB_vd.jpg]

[تصویر:  EGseIHCUYAAMm3E.jpg]

[تصویر:  EGseGtDUEAAL6mg.jpg]

[تصویر:  EGseKavUcAAydvd.jpg]
 سپاس شده توسطFarzan (دیروز، ۰۹:۲۴ ب.ظ) ، جوینده (دیروز، ۰۹:۴۷ ب.ظ) ، SAHEL (دیروز، ۱۱:۳۱ ب.ظ) ، Samira (دیروز، ۱۱:۵۵ ب.ظ) ، Love Keeper (امروز، ۰۱:۲۰ ق.ظ)
9
واای گفتی من به ندرت دچار سندورم نقش دوم میشم شاید مثلا یک در صد تو کل سریالایی که دیدم ولی اینجا دچار سندروم همه نقش ها شدم هر 4 تا پسر سریالو شدیدا دوست دارم دخترای قصه به سمت هر کی میرن من دلم واسه اون یکی میسوزه قسمت جدیدم رفتم توک زدم یعنی قشنگ همه چیزو بهم ریختن Haah
 سپاس شده توسطMozhgan (دیروز، ۰۹:۳۷ ب.ظ) ، جوینده (دیروز، ۰۹:۴۷ ب.ظ) ، SAHEL (دیروز، ۱۱:۳۱ ب.ظ) ، Samira (دیروز، ۱۱:۵۵ ب.ظ) ، Love Keeper (امروز، ۰۱:۲۱ ق.ظ)
10
RE: « نقد و بررسی سریال تویی که یه معمولیِ اضافی ای | Extra-Ordinary You » (قسمت 05)
قسمت 05
 سپاس شده توسطAzin_Namu97 (دیروز، ۱۱:۲۰ ب.ظ) ، SAHEL (دیروز، ۱۱:۳۱ ب.ظ) ، Samira (دیروز، ۱۱:۵۵ ب.ظ) ، Love Keeper (امروز، ۰۱:۱۷ ق.ظ)
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
جستجو
جستجوی گوگل