نظرسنجی: نظرتون دربارۀ این سریال چیه؟
این نظرسنجی بسته شده است.
عالیه
25.00%
1 25.00%
خوبه
75.00%
3 75.00%
بد نیست
0%
0 0%
خوشم نیومد
0%
0 0%
در کل 4 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
« نقد و بررسی سریال سنگدل | Heart of Stone » (قسمت آخر)
[تصویر:  Hua_Jai_Sila_2019_4.jpg]

نام : Heart of Stone
به تایلندی : หัวใจศิลา/ Hua Jai Sila
ژانر : رمانتیک - انتقامی - عاشقانه 
تعداد قسمت : ....
شبکه : ONE HD
تاریخ پخش : 4 مارس 2019
روزهای : دوشنبه - سه شنبه

تاپیک زیرنویس پارسی
" دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 "

[تصویر:  245.gif]

بازیگران
Thanapob Leeratanakajorn as Tor/Sila
Nopjira Lerkkajornnamkul as Mingta
Sirapan Wattanajinda as Pinsuda/Mam
Siriam Pakdeedumrongrit as Sitha (Tor's Stepmother)
Kanokchat Manyaton as Sawit
Nachat Juntapun as Thanwa
Raviyanun Takerd as Mingkwan
Sakaojai Poolsawad as Marasee
Sitang Punpop asWaewrat

خلاصه داستان
"تُـر" پسر یه معشوقه اس که خیلی بچۀ دوست داشتنی ای هم هست،
ولی مادرش میمیره و اون مجبور میشه با زن باباش و نا برادریش زندگی کنه
اما زن باباش و نابرداریش خیلی اذیتش میکنن و کلی بلا سرش میارن
از طرفی "تُـر" یه همبازی داره به اسم "مین" که دخترم هست و همسایشونه و تنها کسیه که باهاش خوبه.
در نهایت زن باباش کاری میکنه از بلندی پرت میشه پایین و همه فکر میکنن مُرده
حالا "تُـر" بزرگ شده و با اسم "سیلا" و برگشته و میخواد انتقامشُ از همۀ کسایی
که اونهمه بلا سرش آوردن بگیره اما طی یه اتفاق با "مین" برخورد میکنه ...

[تصویر:  245.gif]

720p || +250Mb
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| E28 | E29 | E30

[تصویر:  Hua_Jai_Sila_2019_1.jpg]
 سپاس شده توسطSAHEL (۱۳۹۸/۰۲/۳۰، ۱۱:۱۸ ب.ظ) ، MOTKA (۱۳۹۸/۰۲/۳۱، ۰۴:۴۶ ق.ظ) ، Leila (۱۳۹۸/۰۲/۳۱، ۱۰:۱۲ ق.ظ) ، zahra-127 (۱۳۹۸/۰۳/۰۱، ۰۱:۴۳ ق.ظ) ، samirai (۱۳۹۸/۰۳/۰۱، ۰۵:۱۹ ب.ظ) ، neverland.oasis (۱۳۹۸/۰۳/۰۵، ۰۲:۲۰ ق.ظ) ، sahra70 (۱۳۹۸/۰۳/۰۸، ۰۸:۴۸ ب.ظ) ، CerCis (۱۳۹۸/۰۳/۱۹، ۰۴:۳۳ ق.ظ)
2
RE: « نقد و بررسی سریال سنگدل | Heart of Stone » (قسمت 20)
سلام 
این سریال عالیه حرف نداره 
اتفاقا تا قسمت ۱۴ هم زیرنویس داره ماری عزیز ترجمه اش کرده گفتم اطلاع بدم 
ممنون از سایت خوبتون❤
 سپاس شده توسطMozhgan (۱۳۹۸/۰۲/۳۱، ۰۸:۰۱ ب.ظ) ، zahra-127 (۱۳۹۸/۰۳/۰۱، ۰۱:۱۱ ق.ظ) ، neverland.oasis (۱۳۹۸/۰۳/۰۵، ۰۲:۲۰ ق.ظ) ، CerCis (۱۳۹۸/۰۳/۱۹، ۰۴:۳۳ ق.ظ)
3
RE: « نقد و بررسی سریال سنگدل | Heart of Stone » (قسمت 20)
بله دوست عزیز ما اصولا سعی میکنیم سریالای خوشگلُ گلچین کنیم برای ترجمه Eva
منتهی چون این سریال رو به گفتۀ خودتون ماری عزیز داره جمش میکنه و زودم میرسونه هر قسمت رو
و کیفیت کارشم خوبه (همین که خودش نظر نمینویسه زیر متناش یعنی 1-0 از بقیه جلوئه)
واسه همین ما دیگه ترجمش نمیکنیم . ایشالا تا آخرشم با همین موتور ادامه بده S3
 سپاس شده توسطzahra-127 (۱۳۹۸/۰۳/۰۱، ۰۱:۱۱ ق.ظ) ، samirai (۱۳۹۸/۰۳/۰۱، ۰۵:۱۹ ب.ظ) ، neverland.oasis (۱۳۹۸/۰۳/۰۵، ۰۲:۲۰ ق.ظ) ، CerCis (۱۳۹۸/۰۳/۰۸، ۰۶:۵۴ ق.ظ)
4
RE: « نقد و بررسی سریال سنگدل | Heart of Stone » (قسمت 22)
سلام یه سوال من تونستم از یوتیوب تا قسمت 26 را ببینم البته بدون زیرنویس ولی سوال اینجاست که آخر قسمت 26 به نظر نمیاد سریال تموم شده و یک پیش نمایش هم نشون داد 
ولی همه جا نوشتند این سریال 26 قسمته است؟؟ یعنی چه طور میشه؟؟ یعنی ممکنه فصل دوم داشته باشه ؟؟؟ ممنون میشم بهم بگید 
 سپاس شده توسطCerCis (۱۳۹۸/۰۳/۱۹، ۰۳:۴۷ ق.ظ)
5
ما اطلاعاتُ بر طبق سایتای اطلاع رسانیِ منبع میذاریم اگه بیشتر از 26 تا باشه بقیه اش رو میذاریم اگه هم نه که هیچی.
 سپاس شده توسطneverland.oasis (۱۳۹۸/۰۳/۱۷، ۰۱:۱۱ ق.ظ) ، CerCis (۱۳۹۸/۰۳/۱۷، ۰۵:۰۴ ق.ظ)
6
« نقد و بررسی سریال سنگدل | Heart of Stone » (قسمت 22)
منم اومدم خودمو خالی کنم یه دور نوشتم خیلی خجسته بَک زدم همه پرید Dash1
 خدا بگم باعث و بانیشو (که خودمم) چی کنه که کیلو کیلو سریال درحال پخش و تموم شده رو دستمه حتی تعدادشونم دیگه نمیدونم رفتم اینو دانلود کردم دیروز تا امروز صبح ساعت یازده رسوندم خودمو به پایان قسمت ۲۴ که ساب انگلیسیش اومده  Mariz با این حجم از فشار و استرس و حرصی که سریال بهم وارد کرد واقعا نمیتونستم پشت هم نبینم Cry2  خدایی چطور درحال پخش دیدین دووم آوردین  Flat 
حالا بعد اینکه قسمت ۲۴ دیدم رفتم تو هشتگ سریال کات های قسمت ۲۵ دیدم اون یه چیز استرس زا تر از قبلیا Bad شیطونه میگه برم ۲۵ و ۲۶ بدون ساب ببینما Nekham
از اینا گذشته برم سراغ کاراکترا Liss
اول از همه "مین" Eykhoda چقدر این از اول رو اعصابم بود چندبار شخصا میخواستم برم سرشو بکوبم تو دیوار که بشینه سرجاش بزاره سیلا کارشو بکنه اینقدر سرک نکشه تو همه چیز ولی خو روند سریال با سرک کشیدنای "مین" شکل گرفت و بخاطر فاز عاشقی ای که بعدش برداشت  Jawsmileyازش میگذرم Girl_blush2
درباره ی کاراکتر کوان و اِی هم سکوت میکنم هرچی بلا سرشون بیاد حقشونه Doden-smiley دختره ی نچسب  164
از اونورم بابای شلغم اِی رو داشتیم که از وقتی اومد هی با اِی جر و بحثش میشد حرصش میگرفت میافتاد به جون اِی بعد پلیسا هم بِر و بِر نگاهش میکردن منم اسپیچلِس که here he goes again   Chi
[تصویر:  Screenshot_20190608_094502.png]
از اینا حرص درآر تر اون سکانسایی بود که فول شات های سیدا و خواهرش بودن که هی حرصی میشدن یا نقشه های شیطانی میکشیدن چشماشونو درشت میکردن دوربینم با یه آهنگ یهو زوم میکردن اونام چشماشونو درشت تر میکردن زل میزدن تو افق اون لحظه قشنگ منم خیره میشدم به بی کران Bad599bd2ff277b5d5578b8aad2aef34
حالا هرچی اینا داغون بودن خاله مَم هی تو هر قسمت که میرفتم جلوتر از توانایی هاش پرده برداری میکرد و برام جذاب تر میشد Eva خیلی خوب بود 105
پسر گلمون سیلا Bah هم که به خاله اش رفته بود ، بچه از هر انگشتش یه هنر میبارید Sbv 
هی میومد کارای ریسکی میکرد فشار خونمو میبرد بالا من دست به دعا برمیداشتم خدا پشتش باشه بره بترکونه Veiledsmile1 
شونصدتا قسمت پخش شد تا من بالاخره لبخند از شادی واقعیِ این بچه رو دیدم تندی زدن تو برجکش Zokam
[تصویر:  IMG_20190609_035406.jpg]
پ.ن۱: سریالشو دوست داشتم خوب بود ولی هی داشتم میگفتم بخدا من انتظار نداشتم اینجوری از نظر روحی پودرمون کنی یکم گل و بلبلش کنین خو Tuzki-bunny-emoticon-051
پ.ن۲: زیرنویسشم که مال بچه های یه سایت دیگه بود خیلی خوب و روون بود بود من تا قسمت ۱۸ باهاش دیدم کلی تو دلم ازش تشکر کردم میخواستم از ۱۹ با انگلیسی ببینم خصوصا با اون همه تبلیغ سایت ساب زننده که بالای هاردساب بود 164   ناراحت بودم درحالی که درحالت عادی میگم انگلیسی دیدن یا دو ساب دیدن بهترین حالته برای من که خوب متوجه همه چیز بشم Laie_60A
نقل قول: ولی همه جا نوشتند این سریال 26 قسمته است؟؟ 

من تو MDL دیدم زده ۲۷قسمته و قسمت آخر سریالم زده ۱۰ جون که دوشنبه است   tanhayam 
 سپاس شده توسطMozhgan (۱۳۹۸/۰۳/۱۹، ۰۴:۰۴ ق.ظ) ، neverland.oasis (۱۳۹۸/۰۳/۱۹، ۰۸:۳۲ ق.ظ)
7
منم از سریالش بدم نیومد . کلا اگه پسری ضربه ای میخوره ترجیح میدم موقع انتقام بی دست و پا بازی در نیاره که خداروشکر سیلا از این آدما نبود 5
در مورد مین هم باید بگم به شدت رو مخ منم بود . کلا از این آدمایی که هر چی بهشون بدی میشه عین خیالشون نیست خوشم نمیاد
نمیگم راه به راه برو انتقام بگیر اما دیگه تا این بیعار بودن تو کفم نمیره Chi
خالهه رو واقعا واقعا دوسش داشتم . اون صحنه اول با خودم گفتم وای این با این تیپ لابد یه شخصیت رو مخه اما دقیقا برعکس بود و بهترین آدم سریال بود Eva
در مورد زیرنویس هم موافقم خداروشکر خوب بود . و اینکه نظر نداده بود مترجم زیر جمله هاش خیلی خوب بود S3
اما هیچوقت این کارو نکن مگر اینکه زیرنویس فارسیت خیلی نامفهوم باشه که بری انگلیسی هم ببینی
چون واقعا یه وقتا انگلیسی به شدت داغونه و یکی مثل خودم من مجبوره برای ترجمه دست به دامن زیرنویساس اندونزی و سایر کشورا بشه Haah
 سپاس شده توسطCerCis (۱۳۹۸/۰۳/۱۹، ۰۴:۱۲ ق.ظ) ، neverland.oasis (۱۳۹۸/۰۳/۱۹، ۰۸:۳۳ ق.ظ)
8
واقعا سریال قشنگیه منو که بدجور گرفتار کرده بخصوص بازی سیلا(تور) ولی متاسفانه تا قسمت 18 نتونستم ببینم چون فارسی اش نیومده زیرنویس انگلیسی هم هرجا تونستم گشتم اما نتونستم  Crysmiley2 Crysmiley2 Crysmiley2
منم همه اش یوتیوب کات هاشو میبینم دلم می‌ره تازه جشن پایان سریال هم تو اینستا دیدم کلا بازیگر نقش تور خیلی جدی و باحال و تو دل برو و عشقه Hey S3
 سپاس شده توسطCerCis (۱۳۹۸/۰۳/۱۹، ۱۱:۴۹ ق.ظ) ، Mozhgan (۱۳۹۸/۰۳/۱۹، ۰۲:۳۱ ب.ظ)
9
از خجستگی هام بگم که نزدیکای صبح اومدم جواب بدم کلی نوشتم دوباره بَک زدم پرید Ish  هر چهارتا جمله مینویسم باید حواسم باشه ذخیره پیش نویس بزنم Mariz
مژگان جون با تک تک نظراتت هم نظرم Inlove2
خاله مَم به منم تو اولین نظر همین حس رو منتقل کرد گفتم معلوم نیست چه بدبختیایی بخاطر فرافکنی ها و سنگ انداختناش باید بکشم بعد رفتم جلوتر گفتم بابا تو کجا بودی؟؟ Hey  چقدر رنگ و حس و به سریال داد 105
منم نمیگم کسی که حالا قلب مهربونی داره یا گذشتش بالاست بیام صفات "احمق و ساده" بهش نسبت بدم یا بگم  بره قلبشو سیاه کنه و هرکی هرچی گفت و هرکاری کرد بهش برگردونه ولی خو صبر تا جایی منطقیه نه که این همه سال 22 سیلا مثلا ۲۴ سالشه اگه مین هم سنش باشه یعنی ۲۴ سال این خواهر رو تو داشتی نفهمیدی یه سری چیزا تغییر نمیکنن؟؟ یه سری آدما هدایت نمیشن؟؟
برای توجیه سرکشیش میتونم اینجوری بگم که تازه سیلا (اون طنابیه که گاهی تو زندگی دنبالش میگردی بهش چنگ بندازی خودتو از یه چیزایی بیرون بکشی) اومده تو زندگیش و قلبش ، بعد اون اتفاقا افتاد و دوروییِ خواهرش دیگه لبریزش کرد  AyKheda البته میشه از این نظر هم نگاه کرد که این سال ها نگران پدرش بود ولی با این وجود پدرش نقطه مشترک کوان و مادرش و مین بود پس ته دلش میگفت هرچی بد باشن بابارو کار ندارن ولی الآن با وجودِ سیلا وضع فرق کرده و باور کرده اگه نتونه از حقِ خودش دفاع کنه نمیتونه از عزیزش(سیلا) دفاع کنه ولی خو هم چنان داره با دخالتاش گند میزنه Dash1
الآن من فقط منتظرم اینا بیان کاراکتر اِی و کوانِ اصلاح شده نشونمون بدن تا دوباره یه مدت برم تو تحریمِ سریال تایلندی  Chi 
نقل قول: ترجیح میدم موقع انتقام بی دست و پا بازی در نیاره 
اصلا چه معنی میده واقعا  5  طرف اومده انتقام بگیره من اومدم انتقام ببینم یهو بیاد بخاطر اتفاقات فرعی و احساسی و ... از انتقام دست بکشه یا گذشت کنه 22  منم میگم وقتی تصمیمشو گرفته ، بره تار و مار کنه  Tuzki-bunny-emoticon-051
خو بعد این همه سال سابرارو میشناسم خصوصا آریرانگ رو Girl_blush2  سابرایی که ازشون مطمئنم یا اونایی که گاهی خودتون میگید مثلا سابش سخت گیر میاد یا سابش بده و ... که حسابشون جداست و فارسی میبینم Liss S3 بقیه سابرارو هم بهشون فرصت میدم ، سخت گیرم نیستم خیلی ولی یهو یه خطای کلیدی ببینم از چشمم میافته میرم انگلیسی 46  از طرفی من بعضی وقتا یه سری حرفارو برای خودم تو ذهنم میپیچونم(از مشکلات زندگیِ من ، بجای اینکه اول به ساده ترین حالت فکرکنم به سخت ترین حالت فکرمیکنم Sigh ) بخاطر همین نمیتونم با ساب فارسی( هرچقدرم خوب) درست ارتباط برقرار کنم که دقیقا الآن چی گفت ؟ منظورش دقیقا کی بود؟ چی بود؟  اینجاها مجبورم دو ساب ببینم Nekham گاهی هم عجله دارم برای دیدن نمیتونم منتظر فارسی بمونم Manberam گاهی هم اصلا ترجمه نمیشن Bad مجموعه ی اینا باعث شده انگلیسی دیدن اولین گزینه ام و راحت ترین گزینه ام بشه Tuzki-bunny-emoticon-052
 سپاس شده توسطMozhgan (۱۳۹۸/۰۳/۱۹، ۰۲:۳۱ ب.ظ) ، neverland.oasis (۱۳۹۸/۰۳/۱۹، ۰۵:۱۸ ب.ظ)
10
تیم ترجمه ی انگلیسی سریال حدود ۹ روز پیش بعد از ترجمه ی قسمت ۲۴ اعلام تکمیل پروژه کردن46  الآن نمیدونم ۳ قسمت آخر رو کی میخواد ترجمه کنه یا کِی ترجمه اش بیاد Aaac35f1d4c6
من ۲روزه هی به سایتشون سر میزنم که شاید نظرشون برگشته باشه ولی هنوز وضعیت همونه  Sigh

[تصویر:  Screenshot_20190611_225010.jpg]
 سپاس شده توسطneverland.oasis (۱۳۹۸/۰۳/۲۱، ۱۱:۰۵ ب.ظ) ، Mozhgan (۱۳۹۸/۰۳/۲۲، ۱۲:۳۶ ق.ظ)
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
جستجو
جستجوی گوگل