نظرسنجی: نظرتون دربارۀ این سریال چیه؟
این نظرسنجی بسته شده است.
عالیه
73.08%
19 73.08%
خوبه
19.23%
5 19.23%
بد نیست
7.69%
2 7.69%
خوشم نیومد
0%
0 0%
در کل 26 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11
« نقد و بررسی سریال آخرین ماموریت فرشته: عشق | Angel’s Last Mission: L.ove »(قسمت 08)
حالا میریم به عشق این دوتا نگاه کنیم Liss2
[تصویر:  20190616_014222.png]
این نمیتونست دروغ بگه خو چرا این کارو باهاش میکنی Sigh 
[تصویر:  20190616_021618.png]
[تصویر:  PicsArt_06_16_03_44_04.png]
اینجا یونسو میگه تو همه اش کمکم میکنی و نجاتم میدی گفتی خوشگلم چرا دوستم نداری؟ چجوریاست که دوستم نداری؟  هیچکی تو این دنیا دوستم نداره برامم مهم نیست ولی این که تو دوستم نداری فرق داده خوب نیست ، متنفرم ازش 46
فکرکنم تا مدت ها این سکانس تو ذهنم بمونه 105
[تصویر:  PicsArt_06_16_03_40_20.png]
[تصویر:  20190616_021312.png]
وِی پس از دیدن این صحنه ها در اندوه این زوجِ بدبخت به دیار باقی شتافت
[تصویر:  20190616_022149.png]
اینجوری غم میکشید این دلبریاتون چیه خو؟؟ Chi

[تصویر:  PicsArt_06_16_03_35_38.png]
اینجا این اطمینان خاطر دادن از اینکه دیگه تنها نیستی حالا کسایی رو داری که پشتتن نمیخواد یه تنه همه چیز رو به دوش بکشی و نشون دادن حمایتش منو یاد اون تیکه انداخت که میره دیدن آجوشی و بهش میگه که گذاشتی رفتی منو تو این دنیا تنها گذاشتی
[تصویر:  20190616_014919.png]
این لحظه که یونسو رو جای مادربزرگِ تصور کرد عالی بود. اینکه این همون سرنوشتیه که دچارش میشن حتی فکرکردن بهش دردناک بود
[تصویر:  20190616_021903.png]
این سکانس و رقص جیزل و حرف یونسو که گفت من با رقصم گریه اتونو درمیارم
واقعا منی که سال به سال برای سریالا تو اوج احساس گریه نمیکنم چشمام تر شد فکرکردم اشکم سرازیر شد دست کشیدم به صورتم ولی خبری نبود
خیلی غم انگیز بود Tuzki-bunny-emoticon-031
و درنهایت اونجا که یونسو خواب میبینه که میخوان تا پیر شدنشون جلو دوربین بیان بشینن و عکس بگیرن چقد  خوب بود هرچی بگم کمه برای اون صحنه
[تصویر:  IMG_20190615_052542.jpg]
از طرفی دلشم نمیخواست از خواب پاشه
خو دیگه من حرفی ندارم
ببخشید اینقدر عکس گذاشتم صفحه رو سنگین کردم Girl_blush2
حُسن ختام این دوتا استیل کات هارو هم میزارم غش و ضعف کنیم 11
[تصویر:  IMG_20190615_052303.jpg]
[تصویر:  IMG_20190615_051235.jpg]
 سپاس شده توسطsomynaji (۱۳۹۸/۰۳/۲۶، ۰۹:۳۲ ب.ظ) ، Mozhgan (۱۳۹۸/۰۳/۲۶، ۱۱:۲۰ ب.ظ) ، Azin_Namu97 (۱۳۹۸/۰۳/۲۶، ۱۱:۳۷ ب.ظ) ، GDeragon (۱۳۹۸/۰۳/۲۷، ۰۲:۱۸ ق.ظ) ، moonfma (۱۳۹۸/۰۳/۲۷، ۱۲:۴۹ ب.ظ) ، Behnoushz (۱۳۹۸/۰۳/۳۰، ۰۸:۲۷ ب.ظ) ، amordad (۱۳۹۸/۰۴/۰۶، ۰۹:۵۳ ب.ظ)
12
RE: « نقد و بررسی سریال آخرین ماموریت فرشته: عشق | Angel’s Last Mission: L.ove »(قسمت 11)
خوب به سلامتی بعدِ مدت ها یه وقت خالی پیدا کردم و تونستم قسمت اول سریالی که خیلی منتظرش بودم ُ یه دید سریع بزنم
همین اول کاری جذب بازی ها و آهنگ قشنگ پس زمینه شدم
این تیکه قسمت اول که دختری ـمون اول قوی تو پارک ظاهر شد و اون دو تا مزاحمُ زد بعدش یهو رفت روی پل برای خودش شروع کرد به گریه، میخواستم برم بغلش کنم Crysmiley2

[تصویر:  u9ay_بتفغلت.png]

[تصویر:  vktb_%DA%A9%D8%B3%D9%85%DB%8C.png]
چقد قشنگ بازی کرد اینجا رو Eva اولش اون چهره یخی ـش بعدشم این اشک و آهش Crysmiley2 حتی وقتی گریه میکرد یا یادش اومد روی پل داشت میرقصید هم با وجودیکه به شدت ناراحت بود یه حالت بی تفاوتی و سردی و یخی داشت. چقد قشنگ بازی میکنه ماشالله ماشالله. 
من با همین صحنه های قسمت اول و آهنگ پس زمینه همین صحنه عاشق سریال شدم Crysmiley2

[تصویر:  2da_سقلیقل.png]

[تصویر:  wcw7_%DB%8C%D9%84%DB%8C%D8%A8%D9%82%D9%84.png]

[تصویر:  q1g_یبیسب.png]

[تصویر:  5sct_%D8%B4%D8%B3%DB%8C%D8%B3%DB%8C.png]

الان قسمت اولم وضعم اینه. تا قسمت 11 کسی زنده مونده با دیدن اینا؟!
چقد زیبا بود Eva

[تصویر:  cpz_سیشسب.png]
وای این صحنه که دختری وجود فرشته رو حس کرد و فرشته یهو ترسید عالی بود  Haah
[تصویر:  uie_سیل.png]

[تصویر:  pa5g_بسیبسی.png]

[تصویر:  nnyl_بسثبس.png]

فقط سوالی که برام مطرحه اینکه چرا تو پارک دختره متوجه فرشته شد، ولی تو خونه دختره که فرشته رفته بود دستمالشُ بگیره و اینقد هم بهم نزدیک شده بودن، دختره متوجهش نشد؟! شاید این وسط نکته ای بوده ولی چون سریع دیدم از روش پریدم 164 

اون آخرش که داشتن باله میرقصیدن. یون سو رفت تنهایی برای خودش میرقصید خیلی قشنگ و غمناک بود Crysmiley2
[تصویر:  49zp_بلبل.png]

باز هم میگم بازیِ یخیه دختری منُ گرفته شدید Laie_60A فقط منم که یاد بلک سوان ناتالی پورتمن افتادم ؟ Haah البته فکر کنم این دنس باله گروهی شون همه رو یاد همون بندازه Haah
کِی وقت کنم قسمت های بعدیشُ ببینم خدا داند ولی بسیار سریالش شروع شیرینی داشت Eva
 سپاس شده توسطCerCis (۱۳۹۸/۰۴/۰۷، ۰۲:۲۳ ق.ظ) ، Azin_Namu97 (۱۳۹۸/۰۴/۱۳، ۰۸:۱۳ ب.ظ) ، Mozhgan (۱۳۹۸/۰۴/۲۲، ۰۹:۴۵ ب.ظ)
13
RE: «نقد و بررسی سریال آخرین ماموریت فرشته: عشق | Angel’s Last Mission: L.ove»(قسمت آخر)
عکس های مهمونیِ پایان سریال

[تصویر:  D_MAZmCWsAIXfM5.jpg]

[تصویر:  D_MAZmEXoAEom6E.jpg]

[تصویر:  D_MAbDmWkAEuCXX.jpg]

[تصویر:  D_MAZmKX4AAFt3H.jpg]

[تصویر:  D_MAZmJXoAAKC81.jpg]

[تصویر:  D_MAbEHXkAEiRuy.jpg]

[تصویر:  D_MAbDrXoAAc2Vu.jpg]

[تصویر:  D_MAbDpXYAAmEjg.jpg]
 سپاس شده توسطCerCis (۱۳۹۸/۰۴/۲۳، ۰۱:۲۱ ق.ظ) ، amordad (۱۳۹۸/۰۴/۲۴، ۱۲:۰۴ ق.ظ)
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
جستجو
جستجوی گوگل