نظرسنجی: نظرتون دربارۀ این سریال چیه؟
این نظرسنجی بسته شده است.
عالیه
55.56%
5 55.56%
خوبه
33.33%
3 33.33%
بد نیست
0%
0 0%
خوشم نیومد
11.11%
1 11.11%
در کل 9 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
« نقد و بررسی سریال رویاهای متفاوت | Different Dreams » (قسمت آخر)
[تصویر:  D5KEsyuUIAAwoKu.jpg]

نام : Different Dreams
به کره ای : 이몽 (異夢) / Imong
ژانر : تاریخی - ملودرام - جاسوسی - اکشن - پزشکی
کارگردان : یونگ سانگ هو (سایمداگ - عروس قرن)
نویسنده : جو کیو وون (آیریس 1 و 2)
تعداد قسمت : 20 (هر قسمت دو پارت)
شبکه : MBC
تاریخ پخش : 14 اردیبهشت 98
روزهای : شنبه
جایگزین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر:  D45CvlJXoAEJSjq.jpg]

بازیگران
Lee Yo Won as Lee Young Jin
Yoo Ji Tae as Kim Won Bong
Im Joo Hwan as Fukuda
Nam Gyu Ri as Miki
Lee Hae Young as Hiroshi
Lee Young Sook as Kim Hyun Ok
Kim Tae Woo as Yoo Tae Joon
Yoon Ji Hye as Esther
Jo Bok Rae as Kim Nam Ok
Baek Seung Hwan as Majar
Park Ha Na as Cha Jung Im
Lee Kyu Ho as Yoon Se Joo
Heo Ji Won as Park Hyeok
Kim Joo Young as Kim Seung Jin

خلاصه داستان
"لی یونگ جین" کره ایه ولی توسط ژاپنیا بزرگ شده.
حالا هم جراحه ولی مامور اطلاعاتی دولت موقت کره هم هست
که طی جنگ درگیر یه سری ماجرا میشه ...

[تصویر:  D5jpvUyWAAMrJd8.jpg]  [تصویر:  D5jpu1OW0AUOpQp.jpg]

540p || 200Mb
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

720p || 350Mb

[تصویر:  D5jpvy_XsAE2HIm.jpg]  [تصویر:  D5jpwRLXkAIpEoL.jpg]
 سپاس شده توسطamordad (۱۳۹۸/۰۲/۱۲، ۰۴:۱۹ ب.ظ) ، neverland.oasis (۱۳۹۸/۰۲/۱۲، ۰۸:۵۸ ب.ظ) ، یاسی جونی (۱۳۹۸/۰۲/۱۳، ۱۱:۵۳ ب.ظ) ، shohreh (۱۳۹۸/۰۲/۱۴، ۰۹:۰۳ ب.ظ) ، CerCis (۱۳۹۸/۰۲/۱۶، ۱۱:۲۱ ب.ظ) ، zahra-127 (۱۳۹۸/۰۲/۱۷، ۱۲:۰۵ ق.ظ) ، Golshad (۱۳۹۸/۰۲/۱۷، ۱۲:۰۸ ق.ظ) ، ehlam (۱۳۹۸/۰۲/۱۸، ۰۷:۱۳ ق.ظ) ، SAHEL (۱۳۹۸/۰۲/۲۴، ۰۵:۰۳ ب.ظ) ، Nazanin.rmk (۱۳۹۸/۰۴/۱۵، ۱۱:۳۱ ب.ظ)
2
RE: « نقد و بررسی سریال رویاهای متفاوت | Different Dreams » (به زودی)
چارت روابط:

[تصویر:  D5DaAp2U8AEe3sI.jpg]

ریتینگ:

[تصویر:  2019_07_30_21_53_31.jpg]
[تصویر:  2019_07_30_21_53_56.jpg]
 سپاس شده توسطamordad (۱۳۹۸/۰۲/۱۲، ۰۴:۱۹ ب.ظ) ، neverland.oasis (۱۳۹۸/۰۲/۱۲، ۰۸:۵۸ ب.ظ) ، shohreh (۱۳۹۸/۰۲/۱۴، ۰۹:۰۳ ب.ظ) ، CerCis (۱۳۹۸/۰۲/۱۶، ۱۱:۲۱ ب.ظ) ، zahra-127 (۱۳۹۸/۰۲/۱۷، ۱۲:۰۵ ق.ظ) ، Golshad (۱۳۹۸/۰۲/۱۷، ۱۲:۰۸ ق.ظ) ، ehlam (۱۳۹۸/۰۲/۱۸، ۰۷:۱۲ ق.ظ) ، candy (۱۳۹۸/۰۲/۳۱، ۱۰:۴۷ ب.ظ) ، Nazanin.rmk (۱۳۹۸/۰۴/۱۵، ۱۱:۳۲ ب.ظ)
3
MV
E01 | E02 | E03 | E04 | E05

BTS

E01 | E02 | E03 | E04 | E05

سپاس شده توسطamordad (۱۳۹۸/۰۲/۱۲، ۰۴:۱۹ ب.ظ) ، neverland.oasis (۱۳۹۸/۰۲/۱۲، ۰۸:۵۷ ب.ظ) ، shohreh (۱۳۹۸/۰۲/۱۴، ۰۹:۰۳ ب.ظ) ، leila501 (۱۳۹۸/۰۲/۱۵، ۰۶:۲۱ ب.ظ) ، CerCis (۱۳۹۸/۰۲/۱۶، ۱۱:۲۱ ب.ظ) ، zahra-127 (۱۳۹۸/۰۲/۱۷، ۱۲:۰۵ ق.ظ) ، Golshad (۱۳۹۸/۰۲/۱۷، ۱۲:۰۸ ق.ظ) ، ehlam (۱۳۹۸/۰۲/۱۸، ۰۷:۱۳ ق.ظ) ، candy (۱۳۹۸/۰۲/۳۱، ۱۰:۴۷ ب.ظ) ، maria90 (۱۳۹۸/۰۴/۱۶، ۰۳:۲۵ ب.ظ)
4
عکس های کنفرانس مطبوعاتی

[تصویر:  D5jbqaAW0AUZep9.jpg]

[تصویر:  D5jbpvlXkAA0Zkd.jpg]

[تصویر:  D5jbq3KW4AEh6E0.jpg]

[تصویر:  D5jbqaFXoAIj0GE.jpg]
 سپاس شده توسطamordad (۱۳۹۸/۰۲/۱۲، ۰۴:۱۹ ب.ظ) ، neverland.oasis (۱۳۹۸/۰۲/۱۲، ۰۸:۵۷ ب.ظ) ، shohreh (۱۳۹۸/۰۲/۱۴، ۰۹:۰۳ ب.ظ) ، CerCis (۱۳۹۸/۰۲/۱۶، ۱۱:۲۱ ب.ظ) ، zahra-127 (۱۳۹۸/۰۲/۱۷، ۱۲:۰۵ ق.ظ) ، Golshad (۱۳۹۸/۰۲/۱۷، ۱۲:۰۸ ق.ظ) ، ehlam (۱۳۹۸/۰۲/۱۸، ۰۷:۱۳ ق.ظ) ، candy (۱۳۹۸/۰۲/۳۱، ۱۰:۴۷ ب.ظ) ، Nazanin.rmk (۱۳۹۸/۰۴/۱۵، ۱۱:۳۲ ب.ظ)
5
عکس های کنفرانس مطبوعاتی

[تصویر:  D5jb3c8X4AMHdVp.jpg]

[تصویر:  D5jb20tWwAAuAge.jpg]

[تصویر:  D5jb2izW4AAjDKA.jpg]

[تصویر:  D5jb2ioX4AAFCOo.jpg]
 سپاس شده توسطamordad (۱۳۹۸/۰۲/۱۲، ۰۴:۲۰ ب.ظ) ، neverland.oasis (۱۳۹۸/۰۲/۱۲، ۰۸:۵۷ ب.ظ) ، shohreh (۱۳۹۸/۰۲/۱۴، ۰۹:۰۴ ب.ظ) ، CerCis (۱۳۹۸/۰۲/۱۶، ۱۱:۲۱ ب.ظ) ، zahra-127 (۱۳۹۸/۰۲/۱۷، ۱۲:۰۵ ق.ظ) ، Golshad (۱۳۹۸/۰۲/۱۷، ۱۲:۰۸ ق.ظ) ، ehlam (۱۳۹۸/۰۲/۱۸، ۰۷:۱۳ ق.ظ) ، candy (۱۳۹۸/۰۲/۳۱، ۱۰:۴۶ ب.ظ) ، Nazanin.rmk (۱۳۹۸/۰۴/۱۵، ۱۱:۳۲ ب.ظ)
6
« نقد و بررسی سریال رویاهای متفاوت | Different Dreams » (قسمت 1-2)
من موضوع سریال رو دوست داشتم و با یو جی ته و لی یه ون مشکلی نداشتم و معمولا سریالایی هم که ازشون دیدم برام متوسط رو به خوب بوده نام گیوری و ایم جوهوان هم دوست دارم ازطرفی نویسنده سریالم که نویسنده ی آیریسه خلاصه اینکه منتظر سریال بودم Liss
قسمت اول رو دیدم نمیدونم بخاطر مقدمه چینی های قسمت اول اینقدر کند بود یا کند بودنش میخواد ادامه پیداکنه 164  داستانش که همینو انتظار داشتم انگار دارم ادامه مستر سانشاین میبینم چندتا کاراکتر مختلف تو جاهای مختلف با فعالیت های فردیشون قرارِ سرراه هم قرار بگیرن داستان سریالم که حول و حوش سال ۱۹۲۰ روایت میشه که کره اشغالِ ژاپن بود و وطن پرستی و مبارزه ی گروه های ملی دربرابر دولت موقت دست نشانده و دولت ژاپن رو نشون میده.
قسمت دوم هم همون ریتم کندشو حفظ کرد برام ولی بازهم ممکنِ بخاطر ادامه شخصیت پردازی ها اینجوری حس بشه Sigh
پایان قسمت دوم جالب تموم شد ، یعنی من باتوجه به ضیق وقت و زیادی سریال های درحال پخش تو فکربودم خو این سریالو دوست دارم ببینم ولی الآن وقتشو ندارم و اونقدرا هم عالی بنظر نمیرسه پس بهترِ بیش از این درگیرش نشم و بعدها که هوس کردم این مدلی ببینم بیام سراغش ولی باتوجه به چیزی که درانتهای قسمت دو دیدم تصمیم گرفتم قسمت بعدی رو هم ببینم و بعد تصمیم بگیرم. Liss2 از طرفی کاراکتر نام گیوری هم فقط در یک سکانس نشون داده شد و هنوز باز نشده (هرچند بقیه هم باز نشدن) به همین خاطر کنجکاوم. Jawsmiley
الآنم اومدم اینارو نوشتم شاید کمکی باشه برای تصمیم گیری بقیه باتوجه به اینکه کلی سریال ، درحال پخش یا آماده پخشن  Mornincoffee 
پ.ن: سورپرایز این سریال برام حضور کیوجونگ (SS501/SS301) بود. داشتم باخودم فکرمیکردم چرا اینقدر الکی از اینجا میپرن اونجا ، از اونجا میپرن یه جا دیگه داستان رو کِش میدن که یهو اومد تو دفتر یونگ جین گفتم وااااااای ببین کی اینجاست  5008
 سپاس شده توسطamordad (۱۳۹۸/۰۲/۱۷، ۱۲:۰۳ ق.ظ) ، zahra-127 (۱۳۹۸/۰۲/۱۷، ۱۲:۰۴ ق.ظ) ، Golshad (۱۳۹۸/۰۲/۱۷، ۱۲:۰۸ ق.ظ) ، Mozhgan (۱۳۹۸/۰۲/۱۷، ۰۴:۵۳ ق.ظ) ، ehlam (۱۳۹۸/۰۲/۱۸، ۰۷:۱۳ ق.ظ) ، shohreh (۱۳۹۸/۰۲/۲۴، ۰۱:۵۸ ب.ظ) ، candy (۱۳۹۸/۰۲/۳۱، ۱۰:۴۶ ب.ظ) ، paradise (۱۳۹۸/۰۳/۰۷، ۰۹:۲۱ ب.ظ)
7
RE: « نقد و بررسی سریال رویاهای متفاوت | Different Dreams » (قسمت 03-04)
خوب سلام به همگی.
یه سریال خوشگل دیگه شروع شد.
یعنی اولش عمرا فکر نمیکردم اینقدی خوشم بیاد.
ولی الان بسی خوشحالم.
شهره دمت گرم سبب خیر شدی S3
خوب من کلا تاریخ همه کشورا رو دوست دارم.
درمورد تاریخ کره و درگیری هاش با ژاپن هم چیز زیادی نمیدونم ولی الان که داره ذره ذره دستم میاد داستان چیه کلی کیف کردم.
اول بررسی کنیم ببینیم چه گروه هایی داریم تو سریال، چون خیلی زیادن:
چوسان(همون کره خودمون) زیر سلطه ژاپنـه. 
1-یه دولتِ چوسان داریم که زیر نظر ژاپنی ها داره حکومت میکنه، یه جورایی دولت دست نشانده است.
2-یه اداره امور قضایی داریم که کلا از ژاپنی ها تشکیل شده(همون دادستانی زمانه الانه) که یه دادستان فوکادای بسی مظلوم و کار درست هم دارن 5
3-یه اداره پلیس داریم که یه بازرس ماتسورای بسیار پیچ داره که هم میخواد تروریست ها(که همون گروه های مبارز چوسانی اند) رو از رده خارج کنه هم همزمان با ارتش ژاپن و امور قضایی هم سرِ ناسازگاری داره. البته این قسمت رفت پیش رئیس اودا( رئیس امور قضایی) تا یکم باهم صلح کنن. در کل با اینکه آدم نچسبیه ولی شخصیتش جالبه. فقط و فقط برا هدفش داره زندگی میکنه. این قسمت به رئیس اودا گفت رئیس هم بشه حاضر نیست عین رئیس اودا بشه چون وقتشُ نداره و باید تروریست ها رو دستگیر کنه. آخه رئیس اودا بسی آدم عیاش و داغونیه. در کل میخواست بگه این سر بازرسه با اینکه خیلی پیچه و نچسب و فعلا نقش منفیه داستانه ولی درکل به عقاید خودش پایبنده. درسته که از نظر ما که طرفدار چوسانیم اون آدم بده است ولی اون از دیدگاه خودش داره بهترین کارُ برای دولتش که همون ژاپن باشه انجام میده. مثلا از این آدم های پاینبد به کار و وظیفه.
4- یه ارتش داریم که خوب ارتش ژاپنه و روابط توشون خیلی خر تو خره. مثلا ژنرال هیروشی پدر خونده ـی یونگ جین یه ژنرال ارتشه همزمان با حفظ سمت معاون بیمارستان عمومی دولته و ظاهرا هم اصلا شخصیت ساده ای نداره. همه فکر کردیم یه آدم خوبه که یه دختره چوسانی رو آورده بزرگ کرده از سر خیرخواهی. ولی به قول رئیس اودا اینا همه فیلمشه تا ژست خیرخواهی جلو بقیه بیاد و بتونه کاراشُ پیش ببره. البته به نظرم واقعا دختر خونده ـشُ دوست داره، ولی خوب خیلی هم به فکر منافع خودشه، این قسمت 4 وقتی زد رئیس بیمارستانُ حذف کرد قشنگ شخصیتش رو شد.
5- یه گروه قهرمانان داریم که همون تروریست ها محسوب میشن چون یه گروه مبارز چوسانی اند و دارن برا آزادی چوسان از دست ژاپن مبارزه میکنن. یه رئیس خیلی آرمان گرا و خفن هم دارن.
6- یه دولت موقت کره داریم که اینا کاملا مخفی اند، برا خودشون دولت تشکیل دادن و دولت چوسانِ فعلی که دست نشانده  ـی ژاپنه رو قبول ندارن. اینا یه مامور مخفی به اسم "پرنده آبی" دارن که ماشالله خیلی کار بلده(نمیگم کیه برا اونایی که هنوز شروع نکردن، البته معلومه خوب کیه). ایشون همه رو رو انگشتش میچرخونه و با همه گروها تیک میزنه و هیچ کی هم نمیدونه که ایشون همون پرنده آبیه.
7- یه چونگ بنگ ـی هم هست که کلا با همه سرجنگ دارن، هم خلاف میکنن هم پول و پله زیاد دارن هم همه ازشون میترسن. اینا برا خودشون تو شانگهای سروری میکنن قشنگ.
خلاصه که یه سریال تاریخی هیجانی درام خفن داریم 105
الان معلوم نیست کی حسش به کی راسته کی فیلمه Haah والا Haah به یونگ جین میگن به کیم وون بونگ نزدیک شو. خودِ کیم وون بونگ میگه برا رسیدن به "ته جون" به یونگ جین نزدیک شده. از طرفی به قول نام اوک معلومه که کیم وون بونگ هم یه کراشی نسبت به یونگ جین داره. به فوکادا میگن هیروشی تو رو برا یونگ جین در نظر داره. خود فوکادا طفلک یه کراشِ نازی به یونگ جین داره. یونگ جین وقتی یکی میاد کمکش یهو یاد حرفای فوکادا میفته که گفته بوده دوسش داره و فکر میکنه اون اومده کمکش. از اون طرف دل فوکادا رو میشکنه تا به قول خودش کیم وون بونگُ مخفی کنه. یعنی عجیب روابط پیچیده تو هم. ولی خوب خدایی همه شون خوبن.
کلا خط داستانیش خوبه. من راضیم 105
و اما از همه مهمتر وقتی قسمت 4 به این صحنه رسید و نام گیوری عزیز دلُ دیدیم بسی ذوق مرگ شدم براش Hey
[تصویر:  lrsa_4-1.png]

به امید بیشتر شدن نقش متقابل این دو تا Hey
[تصویر:  vyfc_4-2.png]
 سپاس شده توسطMozhgan (۱۳۹۸/۰۲/۲۴، ۰۱:۴۴ ب.ظ) ، shohreh (۱۳۹۸/۰۲/۲۴، ۰۱:۵۷ ب.ظ) ، candy (۱۳۹۸/۰۲/۲۴، ۰۵:۰۷ ب.ظ) ، CerCis (۱۳۹۸/۰۲/۲۹، ۱۱:۰۶ ب.ظ)
8
« نقد و بررسی سریال رویاهای متفاوت | Different Dreams » (قسمت 05-06)
خو منم دو قسمت ۳ و ۴ رو دیدم اومدم بگم تصمیم خوبی گرفتم که ادامه دادمش  Funny-kitten-smiley-emoticon 
گفتنی ها رو نداجون گفت و تصویر خوبی از ۴ قسمت اول و کاراکتراش ارائه داد Jawsmiley
منم سر اون تیکه که بازرس ماتسورا رفت پیش رییس اودا خیلی از حرکتش خوشم اومد فکرنمیکردم چنین کاراکتری داشته باشه با اون حرفش تکلیفش مشخص شد و ماهم فهمیدیم باید چه انتظاری ازش داشته باشیم Laie_60A
کلی صحنه های قندتودل آب کن داشت این دو قسمت خصوصا اون تیکه که وون بونگ و نام اوک(دوستش) داشتن حرف میزدن و دوستش میگه دوسش داری؟ وون بونگ میگه نه
نام اوک میگه پس میشه من دوسش داشته باشم؟؟ وون بونگ: نهههه Haah
بعد این چه وضع تعقیبه؟؟؟؟ Chi
[تصویر:  IMG_20190519_231941.jpg]
[تصویر:  IMG_20190519_231943.jpg]
و آره دیگه برای منم یکی از جذاب ترین لحظات ورود گیوری بود Hey 
هی به ایم جوهوان میگفتم میشه عاشق یونگجین نباشی؟؟؟؟؟ Crysmiley2 هم دل تو میشکنه هم دل من Flat بیا گیوری رو بدوست منو خوشحال کن Eyval خیلی طفلکه اینجا از الآن دلم براش کبابه Sigh 
و تشکر ویژه از بچه های ترجمه S3 
00
 سپاس شده توسطshohreh (۱۳۹۸/۰۲/۳۰، ۰۱:۳۴ ق.ظ) ، Mozhgan (۱۳۹۸/۰۲/۳۰، ۰۵:۴۳ ق.ظ) ، candy (۱۳۹۸/۰۲/۳۱، ۱۰:۳۵ ب.ظ) ، amordad (۱۳۹۸/۰۳/۰۴، ۰۹:۵۷ ب.ظ)
9
RE: « نقد و بررسی سریال رویاهای متفاوت | Different Dreams » (قسمت 08-09 )
خب خب من بالاخره اومدم سر وقت این سریال خوشگل....بماند که شهره سعی داشت زودتر از اینا وسوسه م کنه و موفقم شد :((اول میرم سر وقت بازیگرای سریال که هر 4 تا شون رو من دوست دارم و واقعا کار درستن Laie_60A بخصوص دو تا شخصیت اصلی زن که توی 49 روز باهم دیگه گل کاشتن واقعا Eva جناب وون بونگ شی هم عزیز دل منه از همون موقع که هیلر رو بازی کرد تا به الان....بسیار کاریزماتیک می باشند Eva این از این.نویسنده و کارگردانم که دیگه کارنامه به این پرباری مثه ایریس دارن پس حرفی نمی مونه که با یه سریال حرفه ای طرفیم Luvvyasmiley من فعلا دو قسمت اول رو دیدم و نمی تونم خیلی نظر بدم اما تا به اینجای کار تقریبا چیز جدیدی نسبت به سریالای هم رده خودش نداشته برام شایدم پایینتر بوده حتی(مستر سان شاین عزیز دلم هنوز با اختلاف رتبه اوله  Hey ).بغیر از این "دولت موقت کره" که برای منم جالب بود و تا حالا جای دیگه ای اسمش رو نشنیده بودم حالا نمی دونم واقعا وجود داشته یا نه اگه کسی اطلاعاتی داره بگه ممنون میشم Girl_blush2 اما....اما اخر قسمت دو خیلی خیلی سریال جالب شد و من تقریبا اینگونه بودم Mariz وقتی فهمیدم پرنده ابی کیه(بگم که خلاصه سریالم نخوندم قبلش) و دیدم که این جناب پرنده ابی عجب مازموری تشریف دارن  Dash1 به غیر از این به شدت منتظر صحنه های عشقولانه دو تا شخصیت اصلیمونم بخصوص که اگه باهم برن تو یه جبهه Luvvyasmiley 
یه تشکرم از مترجمای خوب سریال ننجون و شهره عزیز دلم که واقعا کارشون بیسته Laie_60A من یه نیمچه قسمت ترجمه رفتم ودیدم چقدر ساب انگلیسی توی دیواره....اما شما دوتا عالی از پسش دراومدین Laie_60A دست مریزاد
 سپاس شده توسطshohreh (۱۳۹۸/۰۳/۱۷، ۰۸:۲۷ ب.ظ) ، amordad (۱۳۹۸/۰۳/۱۷، ۰۸:۴۹ ب.ظ) ، Mozhgan (۱۳۹۸/۰۳/۱۷، ۰۹:۳۷ ب.ظ) ، candy (۱۳۹۸/۰۳/۱۸، ۱۰:۲۱ ب.ظ) ، CerCis (۱۳۹۸/۰۳/۱۹، ۰۲:۳۴ ق.ظ)
10
RE: « نقد و بررسی سریال رویاهای متفاوت | Different Dreams » (قسمت 10-11)

خب خب من باز اومدم Laie_60A یه کله سریال رو تا قسمت 7 دیدم وباید بگم دست مریزاد هر قسمت بهتر از قبله Eva من همیشه برام سوال بود که چرا توی این سریالای تاریخی کره بخصوص در زمان استعمار ژاپن هر دفعه یه گروه رو نشون میدن و ایا این گروها وجود خارجی داشتن یا نه؟(بماند که مطالعه م نکردم در مورد تاریخ اینا)این سریال یه سطح از این نظر بالاتره که همزمان داره چند گروه مختلف رو که هدفشون استقلال کره رو نشون میده.بعلاوه اینکه هدف های متفاوتشون رو هم نشون میده....با اینکه مقصدشون به قول یونگ جین میتونه یکی باشه.اگه بشه به حرف فیلم استناد کرد، اون زمان 86 تا حزب ازادی خواه وجود داشته Mariz بعلاوه اینکه اخر هر قسمت شخصیت هایی که داخل فیلم بودن رو به طور واقعی نشون میدن و این سریال رو خیلی قابل لمس تر میکنه برام که همچین ادمایی قبلا وجود داشتن واقعا....سریالای مشابه این زمان مثه ماسک عروس و مستر سان شاین صرفا  تخیلی بودن و یه جوی از اون موقع نشون داده میشد توشون ولی این سریال تقریبا بر پایه واقعیته حداقل شخصیتاش.... Laie_60Aاز اینا که بگذریم و به خود سریال برسیم.....چقدرررررر من کمیستری دو تا شخصیت اصلی رو دوست دارم Hey اصن اون لبخند مکش مرگمای وون بونگ شی وقتی یونگ جین رو می بینه Evaنیش منم این وری باز میشه از دست این دوتا Hey از اونورم طبق معمول یه نقش دوم جیگر فلک زده رو داریم که قراره تو کف بمونه Crysmiley2 بمیرم واسه دل فوکودا که چجوری تو ماشین به این دو تا مرغ عشقا نگاه می کرد Dash1 بنظرم اگه این رو با نام گیوری مچ میکردن خیلی بهتر بود....خیلیم بهم میان 5در هر صورت فوکودا مال خودمه 5 چشا درویش دهه Eva 
غیر از نقشای اصلی دوست داشتم یکم راجع به نقشای فرعی حرف بزنم.....تو این فیلم بنظرم یه نگاه منطقی تری هست به ژاپنیا و کره ایایی که ملتشون رو فروختن نسبت به بقیه سریالا.....مثلا این قضیه فرزندخوندگی که مطرح شده نشون میده ادمایی مثه هیروشی با اینکه ژاپنی بوده ولی بازم خیر خواه بوده و یونگ جین رو به فرزندی قبول کرده....نمی گم شخصیت سفیدیه نه خاکستریه....توی سریالای قبلی ژاپنیا خیلی خیلی منفور بودن راستش سیاه سیاه....ولی اینجا می بینیم هیروشی با اینکه به خاطر خودش زد رئیس بیمارستان رو کشت ولی از یه طرف هم دست روی سر یه بچه یتیم کشیده حالا انگیزه ش هرچی بوده....یا مثلا فوکودا یه دادستان درست کاره که سعی می کنه بدون مدرک به کسی تهمت نزنه و واقعا طبق قانون پیش میره.....
یا اون سر بازرس که اسمشم یادم رفت....با اینکه نقش منفی حساب میشه ولی توی همون شغلش نشون داده پلیس درست کاریه تقریبا و واسه بالا دست خودشم قانون رو رعایت می کنه....
فعلا تا اینجا من خیلی راضیم از سریال بقیه ش رو دیدم بازم میام بیشتر هندونه میزارم زیر بغل سریال Haah
 سپاس شده توسطcandy (۱۳۹۸/۰۳/۱۸، ۱۰:۲۱ ب.ظ) ، Mozhgan (۱۳۹۸/۰۳/۱۹، ۰۱:۵۳ ق.ظ) ، shohreh (۱۳۹۸/۰۳/۱۹، ۰۱:۵۸ ق.ظ) ، CerCis (۱۳۹۸/۰۳/۱۹، ۰۲:۲۹ ق.ظ) ، amordad (۱۳۹۸/۰۳/۲۷، ۱۲:۰۴ ب.ظ)
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
جستجو
جستجوی گوگل