نظرسنجی: نظرتون دربارۀ این سریال چیه؟
این نظرسنجی بسته شده است.
عالیه
66.67%
4 66.67%
خوبه
16.67%
1 16.67%
بد نیست
16.67%
1 16.67%
خوشم نیومد
0%
0 0%
در کل 6 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
« نقد و بررسی سریال هم شهری های من | My Fellow Citizens » (قسمت 06)
[تصویر:  My_Fellow_Citizens_Poster1.jpg]

نام : My Fellow Citizens
به کره ای : 국민 여러분! / Gungmin Yeoreobun!
ژانر : کمدی - جنایی
کارگردان : کیم جونگ هیون (شعبده بازها ، تشویق کن ، ماسک عروس)
نویسنده : هان جانگ هون (پسران بد 1-2 ، واحد پلیس 38 ، 9 گمشده ، دادستان خون آشام 1-2)
تعداد قسمت : 16 (هر قسمت 2 پارت)
شبکه : KBS2
تاریخ پخش : 12 فرودین 98
روزهای : دوشنبه - سه شنبه
جایگزین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر:  D2Fvb2zU0AAFrnU.jpg]

بازیگران
Choi Shi Won as Yang Jung Kook
Lee Yoo Young as Kim Mi Young
Tae In Ho as Han Sang Jin
Kim Min Jung as Park Hoo Ja
Yang Dong Geun as Charles
Park Kyung Hye as Yang Mi Jin
Lee Joo Myung as Hwang Seung Yi
Kim Eui Sung as Kim Joo Myung

خلاصه داستان
داستان سسریال دربارۀ یه کلاهبرداره که با اتفاقای غیرمنتظره ای روبرو میشه. 
بعد با یه افسر پلیس ازدواج میکنه و دنبال اینه که وارد مجلس بشه.

[تصویر:  D2FvcpRU0AA6Kgd.jpg]

540p || 200Mb
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| E07 | E08 | E09 | E10
E11 | E12 | E13 | E14 | E15 | E16 | E17 | E18 | E19 | E20
720p || 350Mb
| E07 | E08 | E09 | E10
E11 | E12 | E13 | E14 | E15 | E16 | E17 | E18 | E19 | E20

[تصویر:  D2oEIpzUwAA_MZx.jpg]
 سپاس شده توسطneverland.oasis (۱۳۹۸/۰۱/۱۱، ۱۱:۴۳ ب.ظ) ، zahra-127 (۱۳۹۸/۰۱/۱۲، ۱۰:۱۱ ب.ظ) ، GDeragon (۱۳۹۸/۰۱/۱۳، ۱۲:۴۹ ق.ظ) ، MOTKA (۱۳۹۸/۰۱/۱۳، ۰۸:۰۶ ب.ظ) ، amordad (۱۳۹۸/۰۱/۱۵، ۰۱:۵۹ ب.ظ) ، شاتوت (۱۳۹۸/۰۱/۱۶، ۱۰:۵۷ ب.ظ) ، یاسی جونی (۱۳۹۸/۰۱/۱۸، ۱۲:۱۸ ق.ظ) ، ehlam (۱۳۹۸/۰۱/۱۹، ۱۱:۵۹ ب.ظ) ، sehiyuk (۱۳۹۸/۰۱/۲۰، ۱۱:۱۱ ب.ظ)
2
RE: « نقد و بررسی سریال هم شهری های من | My Fellow Citizens » (به زودی)
چارت روابط:

ریتینگ:
 سپاس شده توسطneverland.oasis (۱۳۹۸/۰۱/۱۱، ۱۱:۴۳ ب.ظ) ، zahra-127 (۱۳۹۸/۰۱/۱۲، ۱۰:۱۱ ب.ظ) ، amordad (۱۳۹۸/۰۱/۱۵، ۰۱:۵۹ ب.ظ) ، ehlam (۱۳۹۸/۰۱/۱۹، ۱۱:۵۹ ب.ظ)
3
MV
E01 | E02 | E03 | E04 | E05

BTS

E01 | E02 | E03 | E04 | E05

سپاس شده توسطneverland.oasis (۱۳۹۸/۰۱/۱۱، ۱۱:۴۳ ب.ظ) ، zahra-127 (۱۳۹۸/۰۱/۱۲، ۱۰:۱۱ ب.ظ) ، amordad (۱۳۹۸/۰۱/۱۵، ۰۱:۵۹ ب.ظ) ، ehlam (۱۳۹۸/۰۱/۲۰، ۱۲:۰۰ ق.ظ)
4
عکس های کنفرانس مطبوعاتی

[تصویر:  D3C78BUUYAAooK6.jpg]

[تصویر:  D3EP6xuUYAAUbnr.jpg]

[تصویر:  D3EP2QxVAAA7GIQ.jpg]

[تصویر:  D3EP1XDU8AA6LUR.jpg]
 سپاس شده توسطneverland.oasis (۱۳۹۸/۰۱/۱۱، ۱۱:۴۳ ب.ظ) ، zahra-127 (۱۳۹۸/۰۱/۱۲، ۱۰:۱۱ ب.ظ) ، amordad (۱۳۹۸/۰۱/۱۵، ۰۱:۵۹ ب.ظ) ، شاتوت (۱۳۹۸/۰۱/۱۶، ۱۰:۵۸ ب.ظ) ، ehlam (۱۳۹۸/۰۱/۲۰، ۱۲:۰۰ ق.ظ)
5
عکس های کنفرانس مطبوعاتی

[تصویر:  D3EQvgDUkAAy1Ja.jpg]

[تصویر:  D3C9I9EWkAAleLO.jpg]

[تصویر:  D3EQxiTVYAA4UQj.jpg]

[تصویر:  D3ERd2yU4AM79kq.jpg]

[تصویر:  D3ERcMUVYAELYc0.jpg]

[تصویر:  D3C9I9IW0AElwZ4.jpg]
 سپاس شده توسطneverland.oasis (۱۳۹۸/۰۱/۱۱، ۱۱:۴۳ ب.ظ) ، zahra-127 (۱۳۹۸/۰۱/۱۲، ۱۰:۱۱ ب.ظ) ، amordad (۱۳۹۸/۰۱/۱۵، ۰۱:۵۹ ب.ظ) ، شاتوت (۱۳۹۸/۰۱/۱۶، ۱۰:۵۸ ب.ظ) ، ehlam (۱۳۹۸/۰۱/۲۰، ۱۲:۰۰ ق.ظ)
6
عکس های کنفرانس مطبوعاتی

[تصویر:  D3ER3fGU0AAPjnc.jpg]

[تصویر:  D3ERyHkU4AEZ6YJ.jpg]

[تصویر:  D3ER2ntUwAAmJjH.jpg]

[تصویر:  D3ER1KXU8AEkL_C.jpg]
 سپاس شده توسطneverland.oasis (۱۳۹۸/۰۱/۱۱، ۱۱:۴۳ ب.ظ) ، zahra-127 (۱۳۹۸/۰۱/۱۲، ۱۰:۱۱ ب.ظ) ، amordad (۱۳۹۸/۰۱/۱۵، ۰۱:۵۹ ب.ظ) ، شاتوت (۱۳۹۸/۰۱/۱۶، ۱۰:۵۹ ب.ظ) ، ehlam (۱۳۹۸/۰۱/۲۰، ۱۲:۰۰ ق.ظ)
7
RE: « نقد و بررسی سریال هم شهری های من | My Fellow Citizens » (قسمت 03)
قسمت 3 اضافه شد [تصویر:  s3.gif]
 سپاس شده توسطneverland.oasis (۱۳۹۸/۰۱/۱۹، ۱۰:۵۰ ب.ظ) ، F588 (۱۳۹۸/۰۱/۲۱، ۰۱:۵۱ ق.ظ)
8
RE: « نقد و بررسی سریال هم شهری های من | My Fellow Citizens » (قسمت 04)
قسمت 4 اضافه شد دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
9
RE: « نقد و بررسی سریال هم شهری های من | My Fellow Citizens » (قسمت 05)
قسمت 05
10
RE: « نقد و بررسی سریال هم شهری های من | My Fellow Citizens » (قسمت 06)
قسمت 06
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
جستجو
جستجوی گوگل