امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
« نقد و بررسی سریال | The K2 » ( قسمت آخر )
[تصویر:  TK1_arirangland.jpg]

نام :
The K2

به کره ای : The K2
ژانر : ملودرام - سیاسی - اکشن
کارگردان : Kwak Jung Hwan سریال های قبلی (قهرمان محله -شکارچیان برده)
نویسنده : Jang Hyuk Rin سریال قبلی (یونگ پال)
تعداد قسمت : 16
شبکه : tvN
تاریخ پخش : 2 مهر تا 22 آبان
روزهای : جمعه - شنبه
جایگزین : The Good Wife
تاپیک زیر نویس فارسی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر:  TK2_arirangland.jpg][تصویر:  TK3_arirangland.jpg]

بازیگران
    Ji Chang Wook as Kim Je Ha (K2)

Song Yoon Ah as Choi Yoo Jin
    Im Yoon Ah as Go Anna
    Jo Sung Ha as Jang Se Joon

خلاصه داستان :
درباره یه بادیگارد میهن پرسته که توسط کشور و همکارهاش طرد شده .
دختره یه کاندید ریاست جمهوری که به عشق به عنوان وسیلی برای انتقام فکر میکنه
و یه زن که جاه طلبی هاشُ پشت یه چهره مهربون و دوستانه قایم کرده ...

540p || 200Mb
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
|دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

| E17 | E18 | E19 | E20

720p || 300Mb
|دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

| E17 | E18 | E19 | E20

[تصویر:  TK4_arirangland.jpg][تصویر:  TK5_arirangland.jpg]
 سپاس شده توسطKingphoenix (۱۳۹۶/۰۲/۲۰، ۰۶:۴۹ ب.ظ) ، ehlam (۱۳۹۶/۰۲/۲۰، ۰۷:۱۸ ب.ظ) ، J-Hope (۱۳۹۶/۰۲/۲۰، ۱۰:۰۹ ب.ظ) ، Azin_Namu97 (۱۳۹۶/۰۲/۲۱، ۱۲:۱۲ ق.ظ) ، niloofartl (۱۳۹۶/۰۲/۲۴، ۰۱:۳۴ ق.ظ) ، shamim22 (۱۳۹۶/۰۷/۲۸، ۰۲:۰۵ ب.ظ) ، FARZANEH (۱۳۹۷/۰۴/۱۱، ۰۹:۴۶ ب.ظ) ، Mozhgan (۱۳۹۸/۰۲/۲۵، ۰۹:۵۰ ب.ظ)
2
RE: « نقد و بررسی سریال | The K2 » ( قسمت 00 )
چارت روابط :

[تصویر:  TK6_arirangland.png]

ریتیتگ :

[تصویر:  TK7_arirangland.jpg]
 سپاس شده توسطKingphoenix (۱۳۹۶/۰۲/۲۰، ۰۶:۵۱ ب.ظ) ، ehlam (۱۳۹۶/۰۲/۲۰، ۰۷:۱۸ ب.ظ) ، J-Hope (۱۳۹۶/۰۲/۲۰، ۱۰:۱۰ ب.ظ) ، Azin_Namu97 (۱۳۹۶/۰۲/۲۱، ۱۲:۱۲ ق.ظ) ، niloofartl (۱۳۹۶/۰۲/۲۴، ۰۱:۳۴ ق.ظ) ، Mozhgan (۱۳۹۸/۰۲/۲۵، ۰۹:۴۹ ب.ظ)
3
MV
E01 | E02 | E03 | E04 | E05

BTS

E01 | E02 | E03 | E04 | E05
 سپاس شده توسطKingphoenix (۱۳۹۶/۰۲/۲۰، ۰۶:۵۱ ب.ظ) ، ehlam (۱۳۹۶/۰۲/۲۰، ۰۷:۱۸ ب.ظ) ، niloofartl (۱۳۹۶/۰۲/۲۴، ۰۱:۳۴ ق.ظ) ، Mozhgan (۱۳۹۸/۰۲/۲۵، ۰۹:۴۹ ب.ظ)
4
خب این سریال در ژانر اکشن فوق العاده بود و واقعا از قسمت های اکشن نهایت لذت رو میبردم. جز معدود سریالایی بود که قسمت های سیاسیش اذیتم نمیکرد. سر سخنرانی های کاندیدا کلی میخندیدم. خیلی قشنگ دروغ میگفت! اصلا شعار دادنش فوق العاده بود. :laugh3:  من تو این سریال طرفدار چویی یوجین بودم و اون ابتدا که فکر میکردم مامان یونا رو کشته بهش حق میدادم و دلم واسش میسوخت. چویی یوجین شخصیتی بود که نویسنده خیلی خوب بهش پرداخته بود. یه شخصیت خاکستری در بعضی اوقات منفی ولی جذاب و به دل نشین با یه بازیگر عالی. من گاها به خاطر چویی یوجین از از دست چانگ ووک ناراحت میشدم. مثلا اون اخرا که چانگ ووک بهش خیانت کرد خیلی ناراحت شدم. اوری اجوما مظلوم!  Crysmiley2
درمورد سکانس اخر قسمت شش هم چانک ووک واقعا عجب حرف هایی زد به انا که باعث شد خودکشی کنه! خیلی برام شوکه کننده و جالب بود! حرف هاش این معنی رو میداد که بابات این بستنی توت فرنگی رو فرستاده که بخوری بمیری از شرت خلاص بشه! اینم واقعا چه قشنگ همه تقصیرا رو ریخت رو سر خودش! واقعا دلم خیلی براش سوخت.
یکمم نقد منفی کنم! سکانس دعوای حموم رو اصلا دوس نداشتم و سکانس اخر که دو تا نقش اصلیا مردن و کارمندای این دو تا نقش اصلی کلا فکرشون پیش چانگ ووک بود. ولی خب چون کشت و کشتارداشت زیاد درباره به نویسنده غر نمیزنم. من خیلی دوس داشتم چانگ ووک و آنا بمیرن. از پایانش نه خیلی بدم میومد نه خیلی دوس داشتم. یونا تو قسمت های اولیه خیلی خوب ظاهر شد بعد افت کرد. در کل پیشنهاد میکنم ببنین. از ده بهش نه میدم. 
آی ام یور هوپ , آی ام یور لطیف , شیرین Eva
 سپاس شده توسطerwin (۱۳۹۶/۰۲/۲۰، ۰۸:۳۰ ب.ظ) ، ana _1d (۱۳۹۶/۰۲/۲۰، ۰۸:۴۴ ب.ظ) ، 파라다이스 ♥ 김태태 (۱۳۹۶/۰۲/۲۰، ۱۰:۴۳ ب.ظ) ، nazanin87 (۱۳۹۶/۰۲/۲۰، ۱۱:۱۷ ب.ظ) ، homa (۱۳۹۶/۰۲/۲۱، ۰۷:۰۳ ق.ظ) ، Kingphoenix (۱۳۹۶/۰۲/۲۳، ۱۰:۴۳ ب.ظ) ، zahra8906 (۱۳۹۶/۰۲/۲۴، ۰۱:۱۹ ق.ظ) ، niloofartl (۱۳۹۶/۰۲/۲۴، ۰۱:۳۳ ق.ظ) ، Azin_Namu97 (۱۳۹۶/۰۴/۱۱، ۰۴:۴۴ ب.ظ) ، Azin_Namu97 (۱۳۹۶/۰۴/۱۱، ۰۴:۴۴ ب.ظ) ، Azin_Namu97 (۱۳۹۶/۰۴/۱۱، ۰۴:۴۴ ب.ظ) ، Azin_Namu97 (۱۳۹۶/۰۴/۱۱، ۰۴:۴۴ ب.ظ) ، Azin_Namu97 (۱۳۹۶/۰۴/۱۱، ۰۴:۴۴ ب.ظ) ، HomArrag (۱۳۹۷/۰۱/۲۷، ۰۷:۰۲ ق.ظ) ، Mozhgan (۱۳۹۸/۰۲/۲۵، ۰۹:۴۹ ب.ظ)
5
RE: « نقد و بررسی سریال | The K2 » ( قسمت آخر )
من این سریال رو درحال پخش دیدم...از این جهت که به ژانر اکشن علاقه خاصی دارم میتونم بگم اکشن کار فوق‌العاده قویتر از سریال های دیگه بود...
خب از اول شروع کنم،
وقتی قسمت اول سراغ جه ها میریم من به یاد سری فیلم های جیسون بورن افتادم مثل زمانی که جیسون زخمی بود و دنبالش بودن برای جه ها هم همینطور بود. فیلمبرداری کار توی اسپانیا محیط خاصی رو ایجاد کرده بود... Laie_60A

[تصویر:  ciso1398939671.jpg]

زمانی که با شخصیت آنا آشنا میشیم به چیزی که دست پیدا میکنیم مظلومیت و تنهایی محضه... اما وقتی که جلوتر میریم این مدل شخصیت یه کم عجیب میشه انگار که نویسنده فقط میخواد ثابت کنه آنا زیبا ، فرشته وار و جذابه :laugh3:  اگه اون زجر کشیده طوری که حتی توی ارتباط با محیط مشکل داره چجوری میتونه بدون تجربه قبلی مثل سوپرمدل عکس بگیره؟ Mariz
بازی یونا نسبت به کارای قبلش پیشرفت کرده بود اما بازم برای این نقش مناسب نبود ، رومانتیک سریال خیلی خیلی ضعیفتر از هیلر بود...
شاید همین ضعف در ادای نقش باعث میشد همه طرفدار چه یوجین باشن،
به نوعی اگه در پایان آنا میمرد و یوجین زنده میموند طرفدارا خوشحالتر می بودند Sigh
[تصویر:  445fe0d4d6fbef01aa7347bc467dce3c_474593648.jpg]

یکی از بهترین عملکرد های جی چانگ ووک رو دیدیم ، اون گرونترین دستمزد رو برای کارش گرفت و تاجایی که تونست بدون بدلکار عمل کرد که به نظرم عالی بود 105
راجب موسیقی متن بگم که زیبا بود خصوصا تیتراژ سریال Luvvyasmiley
ضعف اکشن توی صحنه ای بود که گاز پخش میشه و آنا میاد جون جه ها رو نجات میده... یه کم غیرمنطقی بود 164
پایان داستان هم میتونست بهتر باشه،
آینه خیلی حیف شد ، اون که به همه جا دسترسی داشت با یه سوال ازش میتونستن بفهمن بمب خنثی سازی نمیشه Dash1
مرگ یوجین هم دردناک بود... شخصیت منفی که برای رهایی از گذشته دست به انتقام گرفت Cry2
[تصویر:  The_K2_Sajikan_Kemesraan_Yoona_SNSD_dan_...079886.jpg]

در پایان بگم به سریال نمره 8.3 از 10 میدم47b20s0
اگه به دنبال سریالی متفاوت ، با اکشن دیدنی و فاقد مثلت رومانتیک می گردید شدیدا این سریال رو توصیه میکنم Veiledsmile1
 سپاس شده توسطJ-Hope (۱۳۹۶/۰۲/۲۰، ۱۰:۰۹ ب.ظ) ، Golshad (۱۳۹۶/۰۲/۲۰، ۱۰:۱۸ ب.ظ) ، 파라다이스 ♥ 김태태 (۱۳۹۶/۰۲/۲۰، ۱۰:۴۳ ب.ظ) ، nazanin87 (۱۳۹۶/۰۲/۲۰، ۱۱:۱۴ ب.ظ) ، erwin (۱۳۹۶/۰۲/۲۰، ۱۱:۲۶ ب.ظ) ، Azin_Namu97 (۱۳۹۶/۰۲/۲۱، ۱۲:۱۴ ق.ظ) ، homa (۱۳۹۶/۰۲/۲۱، ۰۷:۰۱ ق.ظ) ، Kingphoenix (۱۳۹۶/۰۲/۲۳، ۱۰:۴۳ ب.ظ) ، zahra8906 (۱۳۹۶/۰۲/۲۴، ۰۱:۱۹ ق.ظ) ، niloofartl (۱۳۹۶/۰۲/۲۴، ۰۱:۳۳ ق.ظ) ، shamim22 (۱۳۹۶/۰۷/۲۸، ۰۲:۰۸ ب.ظ) ، Mozhgan (۱۳۹۸/۰۲/۲۵، ۰۹:۴۹ ب.ظ)
6
k2 جز سریالایی بود که بعد قسمت اخرش شیفت دلیتش کردم اونم فقط بخاطر بازی یخ شخصیت اول زنش!!واقعا اگه به جای یونا یکی دیگه بود سریال خیلی بهتر پیش میرفت....
قسمت اکشن و سیاسی داستان خیلی خوب کار شده بود بخصوص که خود چی چانگ ووک همه حرکاتو می رفت و بدلی وجود نداشت...
از یوجین خیلی خوشم اومد اولین بازی بود که ازش می دیدم....بنظرم به عنوان یه زن زخم خورده تمام عملکرداش طبیعی بودن...شایدم اگه منم بازیچه میشدم همین کار ها رو انجام میدادم....اونم با وجود شوهری که هرشب بایه زنه!!هرچند عوض شدن ناگهانی نماینده رو در اخر داستان واون محبت ناگهانیش به زنش رو درک نکردم!بنظرم خیلی سریع بود
دراخر تنها اشکال این داستان رومنس فوق العاده ضعیفشه اونم بخاطر بازی یخ یونا :(حیف ووکی S0f
 سپاس شده توسطana _1d (۱۳۹۶/۰۲/۲۰، ۱۱:۰۴ ب.ظ) ، nazanin87 (۱۳۹۶/۰۲/۲۰، ۱۱:۱۴ ب.ظ) ، erwin (۱۳۹۶/۰۲/۲۰، ۱۱:۲۶ ب.ظ) ، homa (۱۳۹۶/۰۲/۲۱، ۰۷:۰۳ ق.ظ) ، pegah.arya (۱۳۹۶/۰۲/۲۳، ۰۹:۵۴ ب.ظ) ، Kingphoenix (۱۳۹۶/۰۲/۲۳، ۱۰:۴۳ ب.ظ) ، niloofartl (۱۳۹۶/۰۲/۲۴، ۰۱:۳۳ ق.ظ) ، 파라다이스 ♥ 김태태 (۱۳۹۶/۰۲/۲۴، ۱۰:۰۹ ق.ظ) ، Azin_Namu97 (۱۳۹۶/۰۴/۱۱، ۰۴:۴۶ ب.ظ) ، Wind (۱۳۹۷/۰۱/۱۷، ۰۱:۵۹ ق.ظ)
7
منم این سریال رو در حال پخش میدیدم و اصلا شوق و ذوق نداشتم واسش اولا که چانگ ووک رو دوباره تو این نقشای تکراری میدیدم دوما اینکه زوج سریال افتضاح بودن خیلی لوس خیلی یخ و خیلی بینمک تا جایی که بنده تمام صحنه های مثلا عاشقانه رو با قیافه ی Chi  اینجوری میدیدم.. تنها نقطه ی قوت این سریال از نظر من چویی یوجین بود که من عاشقش بودم یعنی فقط بخاطر چویی یو جین این سریال رو ادامه دادم و تا آخر دیدم آرزوم بود کی تو  عاشق چویی یوجین بشه 105 خنده داره نه؟ ولی بنظرم زوجشون عالی میشد !! رابطه ای که از اول باهم داشتن خیلی خاص بود و من واقعا احساس چویی یوجین به کی تو رو درک میکردم خیلی قابل لمس بود منم همون لحظه که سریال تموم شد شیفت دیلیتش کردم رفت
 سپاس شده توسطKingphoenix (۱۳۹۶/۰۲/۲۳، ۱۰:۴۲ ب.ظ) ، Sama (۱۳۹۶/۰۲/۲۴، ۱۲:۲۰ ق.ظ) ، niloofartl (۱۳۹۶/۰۲/۲۴، ۰۱:۳۳ ق.ظ) ، 파라다이스 ♥ 김태태 (۱۳۹۶/۰۲/۲۴، ۱۰:۱۰ ق.ظ) ، shamim22 (۱۳۹۶/۰۷/۲۸، ۰۲:۱۰ ب.ظ) ، Wind (۱۳۹۷/۰۱/۱۷، ۰۲:۰۰ ق.ظ) ، Mozhgan (۱۳۹۸/۰۲/۲۵، ۰۹:۴۹ ب.ظ)
8
من که عاشق این سریال بودم یعنی جوری که اصلا نفهمیدم کی تموم شد.
با همین سریال طرفدارجی چانگ ووک شدم قبلا میشناختمش ولی مورد علاقه ام نبود.
هیلر هم دیدم ولی خب من هیلر قدر این دوست نداشتم به نظرم توی این سریال خیلی قشنگ تر بازی کرده بود.
بازی یونا هم به اندازه جی چانگ ووک خوب نبود ولی بد هم نبود.
من به این سریال ۱۰ میدم این سریال اصلا تم سیا.سی اش ادم اذیت نمیکرد هر بار میخوام سریال ببینم اول یه توک به این میزنم .
 سپاس شده توسطKingphoenix (۱۳۹۶/۰۲/۲۳، ۱۰:۴۲ ب.ظ) ، erwin (۱۳۹۶/۰۲/۲۳، ۱۰:۵۳ ب.ظ) ، ana _1d (۱۳۹۶/۰۲/۲۳، ۱۱:۱۵ ب.ظ) ، zahra8906 (۱۳۹۶/۰۲/۲۴، ۰۱:۱۸ ق.ظ) ، 파라다이스 ♥ 김태태 (۱۳۹۶/۰۲/۲۴، ۱۰:۱۰ ق.ظ) ، Azin_Namu97 (۱۳۹۶/۰۴/۱۱، ۰۴:۴۷ ب.ظ) ، shamim22 (۱۳۹۶/۰۷/۲۸، ۰۲:۱۱ ب.ظ) ، Mozhgan (۱۳۹۸/۰۲/۲۵، ۰۹:۴۳ ب.ظ)
9
پوشه سریال اضافه شد  Luvvyasmiley

سپاس شده توسطیاسی جونی (۱۳۹۸/۰۲/۲۵، ۰۸:۳۵ ب.ظ) ، Mozhgan (۱۳۹۸/۰۲/۲۵، ۰۹:۴۳ ب.ظ)
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
جستجو
جستجوی گوگل