نظرسنجی: نظرتون دربارۀ این سریال چیه؟
این نظرسنجی بسته شده است.
عالیه
61.90%
13 61.90%
خوبه
28.57%
6 28.57%
بد نیست
4.76%
1 4.76%
خوشم نیومد
4.76%
1 4.76%
در کل 21 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
« نقد و بررسی سریال خنده در وایکیکی 2 | Laughter in Waikiki 2 » (قسمت 08)
[تصویر:  Eulachacha_Waikiki_Season_2_Poster1_1.jpg]

نام : Laughter in Waikiki 2 / Eulachacha Waikiki 2
به کره ای : 으라차차 와이키키 2 / Eulachacha Waikiki 2
ژانر : کمدی - درام
کارگردان :  لی چانگ مین (رو در رو - به یاد بیار - تولد یک فرشته - کیمیاگر)
نویسنده : کیم کی هو ( کشاورز مدرن - غریبه - خنده در وایکیکی 1) - سونگ جی اون - سونگ می سو - سو دونگ بوم
تعداد قسمت : 16
شبکه : JTBC
تاریخ پخش : 5 فروردین 98
روزهای : دوشنبه - سه شنبه
جایگزین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تاپیک زیر نویس فارسی

[تصویر:  D1f0w6HW0AAcK4u.jpg]  [تصویر:  D1f02ojXcAceJZY.jpg]

بازیگران
Kim Sun Ho  S3 as Cha Woo Shik
Lee Yi Kyung as Lee Joon Ki
Shin Hyun Soo as Kook Ki Bong
Moon Ga Young as Han Soo Yun
Ahn So Hee as Kim Jung Eun
Kim Ye Won as Cha Yoo Ri

[تصویر:  D1f0wLkXgAEAQzc.jpg]  [تصویر:  D1f03VIX0AA3nvj.jpg]

خلاصه داستان
"لی جون کی" بازیگریه که معروف و محبوب نیست . اون قبلا یکی از مسئولای مهمون خونۀ وایکیکی بوده اما الان ورشکست شده
واسه همین از دوستای قدیمیش که با هم از دبیرستان فارغ التحصیل شدن و اسمشون "چا وو شیک" و "کوک کی بونگ" ـه
میخواد که بیان و روی مهمون خونه سرمایه گذاری کنن.
"چا وو شیک" یه آدم با انگیزۀ بالاس و دلش میخواد که خواننده بشه، اون هر چی پول داره رو میده به "جون کی"
"کوک کی بونگ" هم یه بازیکن بیسباله که الان تو لیگای دسته پایین بازی میکنه و اونم همه دار و ندارشُ میده به "جون کی"
در کنار این 3 تا پسر "هان سو یون" ، "کیم جونگ اون" و "چا یوری" توی این مهمون خونه زندگی میکنن.

[تصویر:  D1f0xXGWoAAohKi.jpg]  [تصویر:  D1f03VOXgAEAviD.jpg]

540p || 200Mb
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| E09 | E10

E11 | E12 | E13 | E14 | E15 | E16 | E17 | E18 | E19 | E20
720p || 350Mb
| E09 | E10

1080p || 450Mb
| E09 | E10

[تصویر:  Eulachacha_Waikiki_Season_2_Poster2.jpg]
 سپاس شده توسطamordad (۱۳۹۷/۱۲/۲۴، ۰۶:۰۸ ب.ظ) ، SAHEL (۱۳۹۷/۱۲/۲۴، ۰۸:۰۵ ب.ظ) ، یاسی جونی (۱۳۹۷/۱۲/۲۵، ۰۴:۵۹ ب.ظ) ، neverland.oasis (۱۳۹۷/۱۲/۲۵، ۱۱:۲۹ ب.ظ) ، bE.Ni (۱۳۹۸/۰۱/۰۲، ۰۷:۳۸ ب.ظ) ، barbood (۱۳۹۸/۰۱/۰۵، ۰۸:۱۳ ب.ظ) ، CerCis (۱۳۹۸/۰۱/۰۶، ۰۳:۱۸ ق.ظ) ، f.rain (۱۳۹۸/۰۱/۰۶، ۰۶:۳۴ ب.ظ) ، ehlam (۱۳۹۸/۰۱/۰۶، ۱۰:۳۸ ب.ظ) ، pegy (۱۳۹۸/۰۱/۰۷، ۱۲:۴۱ ق.ظ) ، Sarvi.Inseo (۱۳۹۸/۰۱/۰۸، ۰۲:۲۰ ب.ظ) ، samira77 (۱۳۹۸/۰۱/۰۹، ۱۱:۱۶ ق.ظ) ، negar (۱۳۹۸/۰۱/۱۳، ۰۴:۴۸ ب.ظ)
2
RE: « نقد و بررسی سریال خنده در وایکیکی 2 | Laughter in Waikiki 2 » (به زودی)
چارت روابط:

ریتینگ:
 سپاس شده توسطamordad (۱۳۹۷/۱۲/۲۴، ۰۶:۰۸ ب.ظ) ، SAHEL (۱۳۹۷/۱۲/۲۴، ۰۸:۰۵ ب.ظ) ، neverland.oasis (۱۳۹۷/۱۲/۲۵، ۱۱:۲۹ ب.ظ) ، CerCis (۱۳۹۸/۰۱/۰۶، ۰۳:۲۰ ق.ظ) ، ehlam (۱۳۹۸/۰۱/۰۶، ۱۰:۳۹ ب.ظ) ، negar (۱۳۹۸/۰۱/۱۳، ۰۴:۴۸ ب.ظ)
3
MV
E01 | E02 | E03 | E04 | E05

BTS

E01 | E02 | E03 | E04 | E05

سپاس شده توسطamordad (۱۳۹۷/۱۲/۲۴، ۰۶:۰۸ ب.ظ) ، SAHEL (۱۳۹۷/۱۲/۲۴، ۰۸:۰۵ ب.ظ) ، neverland.oasis (۱۳۹۷/۱۲/۲۵، ۱۱:۲۹ ب.ظ) ، CerCis (۱۳۹۸/۰۱/۰۶، ۰۳:۲۰ ق.ظ) ، ehlam (۱۳۹۸/۰۱/۰۶، ۱۰:۳۹ ب.ظ) ، pegy (۱۳۹۸/۰۱/۰۷، ۱۲:۴۱ ق.ظ) ، negar (۱۳۹۸/۰۱/۱۳، ۰۴:۴۸ ب.ظ)
4
عکس های کنفرانس مطبوعاتی

S3 S3 S3 S3 S3 S3

[تصویر:  D2fAvr9U0AARd6l.jpg]

[تصویر:  D2fAvrzUgAEHf1n.jpg]

[تصویر:  D2fAvrzUgAAn5LG.jpg]

[تصویر:  D2fAvr3U0AEi1aT.jpg]
 سپاس شده توسطamordad (۱۳۹۷/۱۲/۲۴، ۰۶:۰۸ ب.ظ) ، neverland.oasis (۱۳۹۷/۱۲/۲۵، ۱۱:۲۹ ب.ظ) ، CerCis (۱۳۹۸/۰۱/۰۶، ۰۳:۲۰ ق.ظ) ، ehlam (۱۳۹۸/۰۱/۰۶، ۱۰:۳۹ ب.ظ) ، pegy (۱۳۹۸/۰۱/۰۷، ۱۲:۴۱ ق.ظ) ، negar (۱۳۹۸/۰۱/۱۳، ۰۴:۴۸ ب.ظ)
5
RE: RE: « نقد و بررسی سریال خنده در وایکیکی 2 | Laughter in Waikiki 2 » (به زودی)
عکس های کنفرانس مطبوعاتی

S3 S3 S3 S3 S3

Girl_blush2 Eva Girl_blush2

[تصویر:  D2fAwuDU0AAVQOs.jpg]

[تصویر:  D2fAwtzU8AASlCQ.jpg]

[تصویر:  D2fAwuhUkAABMFF.jpg]

[تصویر:  D2fAz51UYAANnjc.jpg]

[تصویر:  D2fAz4AU8AAv7UN.jpg]
 سپاس شده توسطamordad (۱۳۹۷/۱۲/۲۴، ۰۶:۰۸ ب.ظ) ، neverland.oasis (۱۳۹۷/۱۲/۲۵، ۱۱:۲۹ ب.ظ) ، CerCis (۱۳۹۸/۰۱/۰۶، ۰۳:۲۰ ق.ظ) ، ehlam (۱۳۹۸/۰۱/۰۶، ۱۰:۳۹ ب.ظ) ، negar (۱۳۹۸/۰۱/۱۳، ۰۴:۴۸ ب.ظ)
6
عکس های کنفرانس مطبوعاتی

S3 S3 S3 S3 S3

[تصویر:  D2fAyl_U4AAA1Ob.jpg]

[تصویر:  D2fAyn5UYAAqsij.jpg]

[تصویر:  D2fAyoHVYAAWYk1.jpg]

[تصویر:  D2fAz4cVYAE59G5.jpg]

[تصویر:  D2fAz5FUYAA3P_F.jpg]
 سپاس شده توسطamordad (۱۳۹۷/۱۲/۲۴، ۰۶:۰۸ ب.ظ) ، neverland.oasis (۱۳۹۷/۱۲/۲۵، ۱۱:۳۰ ب.ظ) ، CerCis (۱۳۹۸/۰۱/۰۶، ۰۳:۲۰ ق.ظ) ، ehlam (۱۳۹۸/۰۱/۰۶، ۱۰:۳۹ ب.ظ) ، negar (۱۳۹۸/۰۱/۱۳، ۰۴:۴۸ ب.ظ)
7
دانلود تیزر طولانیِ سریال

[تصویر:  Long_Teaser_Laughter_In_Waikiki2_Arirang...thumbs.jpg]

1001

Hey Hey Hey Hey
 سپاس شده توسطneverland.oasis (۱۳۹۸/۰۱/۰۵، ۰۵:۵۴ ب.ظ) ، CerCis (۱۳۹۸/۰۱/۰۶، ۰۳:۲۰ ق.ظ) ، amordad (۱۳۹۸/۰۱/۰۶، ۱۰:۱۴ ق.ظ) ، ehlam (۱۳۹۸/۰۱/۰۶، ۱۰:۳۹ ب.ظ) ، terminator1995 (۱۳۹۸/۰۱/۰۸، ۰۹:۵۱ ق.ظ) ، negar (۱۳۹۸/۰۱/۱۳، ۰۴:۴۸ ب.ظ)
8
RE: « نقد و بررسی سریال خنده در وایکیکی 2 | Laughter in Waikiki 2 » (قسمت 02)
به نام خدا و کنچانا 105

خیلی وقت بود که اینقدر نخندیده بودم    22  وقتی خبر ساخت فصل دومش اومد گفته شد غیر از Lee Yi Kyung دیگه بقیه بازیگرای فصل اولش نیست گفتم ای بابا حال نمیده که  Sigh خورد توی ذوقمون Crysmiley2 ولی بعد که قسمت اول فصل دوش پلی کردم گفتم همون بهتر که نیستن بازیگرای این سری چیزی کم ندارن  Laie_60A

اونجایی که ووشیک با خانوم صاحبخونه رفته بود دیت هی میخواست بگه بابا چاخان بستم بهت ازت خوشم نمیاد هی عرق می ریخت ولی نمی گفت از ترس Haahپسرای صاحبخونه 22 ماشالله 22  بعدم رفتن شهربازی برگشتن بهش میگن آجوشی آجوشی نیست خودشون کوچولن Haah
وای چقدر کی بونگ خره Haah آیکیو در حد جلبک 22 Haah هی سوال می پرسید اینا تو افق محو بودن Cry2 بعدم که هنرنمایشون تو قسمت اول که جون کی بهش گفت برو اطراف یه جا پیدا کن خودت خلاص کن بعد رفت که یه جا مثلا کسی نباشه و... Haah دخترا بودن توی کمپ 22 Haah سوهی که اومد لباس عروسی ترای کنه موهاش گیر کرد به زیپش اومد درش بیاره پاش رفت توی سوراخ سقف Haah همینجوری موند Haah  بعدم که خوابش برد
جون کی جون  خرم S3 و باز نقش های سیاه لشگرش در سریال ها Hey
(ربکا رو هم هنوز تو فصل دو هست Luvvyasmiley Laie_60A )سر قسمت دوم  قسمت  اینقدر خندیدم اشکم در اومد هی سکانس رو میگفت تکرار کن هی اون شراب برنج رو بخور دیگه داشت از شدت جیش زرد می شد Haah بعد این قسمت رو با تیکه ای که کی بونگ داشت شیر آب رو درست می کرد که آب بیاد میکس کرده بود 22 Haah  بعدم که خلاص کرد خودشُ من میخواستم گیس هام رو بکنم دیگه Haah یه تشکر ویژه میکنم از مترجم این بخش با زیرنویس جذابش و تیکه های قشنگی که نوشت  S3 حدس میزنم که تیکه ها رو مژگان  می نوشت Haah  یعنی داشتم توی تی وی میدیدم این جمله ها می اومد می رفتیم روی هوا Haah خواهشن این تیکه ها رو بیشتر کنید Laie_60A  S3
 حالا امیدورام تا قسمت آخرش هم خوب بمونه S3
 سپاس شده توسطehlam (۱۳۹۸/۰۱/۰۸، ۰۶:۱۵ ب.ظ) ، samira77 (۱۳۹۸/۰۱/۰۹، ۱۱:۱۹ ق.ظ) ، Mozhgan (۱۳۹۸/۰۱/۱۲، ۰۸:۵۶ ب.ظ) ، negar (۱۳۹۸/۰۱/۱۳، ۰۴:۴۸ ب.ظ) ، paradise (۱۳۹۸/۰۱/۱۶، ۱۲:۳۰ ق.ظ) ، HoSnA (۱۳۹۸/۰۱/۲۱، ۰۳:۰۵ ق.ظ)
9
RE: « نقد و بررسی سریال خنده در وایکیکی 2 | Laughter in Waikiki 2 » (قسمت 04)
آقا من خیلی دوسشون دارم ینی لی یی کیونگ و کیم سون هو عااالین یجاها واقعا سون هو از یی کیونگ شیرین تر و خل تره . 
خیلی خلللن ینی انقدر قسمت سوم خندیدم از دست این دوتا مشنگ
واقعا تیم نویسنده شون ایول دارن . شاید کامل ادم نخنده اما یجوری خل بازیه ک من یکی دوس دارم مخصوصا خلاقیت داره 
دخترام خوبن . البته این خواهروو شیک ک اومد تو 4 یکم حال نمیکنم باهاش . ولی بقیه خیلی خوبن
اندفه خیلی زود وارد داستان عشقی اینا شده . 
این جونکی هم ک همه جا باس عاشق یه دختر پسر طور و جدی شه  Haah
ینی عکسای کنفرانس خبری تو حلقش . دیوانه  Haah
 سپاس شده توسطMozhgan (۱۳۹۸/۰۱/۱۴، ۰۱:۳۳ ب.ظ) ، Sarvi.Inseo (۱۳۹۸/۰۱/۱۴، ۰۷:۰۴ ب.ظ) ، paradise (۱۳۹۸/۰۱/۱۶، ۱۲:۳۲ ق.ظ) ، HoSnA (۱۳۹۸/۰۱/۲۱، ۰۳:۰۴ ق.ظ)
10
RE: « نقد و بررسی سریال خنده در وایکیکی 2 | Laughter in Waikiki 2 » (قسمت 04)
منم این سریشُ خیلی دوست دارم . اصلا خیلی خیلی شخصیتاش دوست داشتنین . یه جاها انقد از دستشون میخندم میخوام بمیرم. Haah
از همه بیشترم این صحنه خوب بود. اول از همه عاشق قیافۀ خنگ این سه تا شدم بعد عاشق پایه بودنِ زنه HaahHaah
فقط حرکت جونکی برای فرار . باز یادش میوفتم خندم میگیره Haah

[تصویر:  2019_04_03_13_49_56.jpg]

[تصویر:  2019_04_03_13_51_20.jpg]

[تصویر:  2019_04_03_13_51_47.jpg] 
یعنی من عشقِ اول کیم؟ هر کی هست خیلی خره که الان تو این شرایط کنارم نیست 22
یکم از این 3تا جیگر یاد بگیره Eva 

[تصویر:  2019_04_03_13_54_57.jpg]

قیافه شوهره عالی بود Haah 

[تصویر:  2019_04_03_13_56_47.jpg]

[تصویر:  2019_04_03_13_57_07.jpg]

[تصویر:  2019_04_03_13_57_44.jpg]

[تصویر:  2019_04_03_13_58_03.jpg]

ای قربون اون قیافۀ خجالتیت eyy

[تصویر:  2019_04_03_13_58_32.jpg]

یعنی "وو شیک" یه جاها به حدی دلبری میکنه دلم میخواد برم کره بچلونمش بیام 1001 

آخه اون پماد زدنه رو دیدین؟ راه افتاده کل شهر براش پماد بزنن . اون دلیل و منطق آوردناشم تو حلق خودم Haah 

خواهره هم یکم رو مخه اما میخندم از دستش . خوراک همون "کی بونگ" ـه خنگوله . مردک 100 سالشه هنوز بوسه اولشُ نگه داشت
مثل دهه شصتیای مجرد ماس . به هیشکیم پا نمیدن منتظر شاهزاده سوار بر اسبن Haah 
 انقدم خوشحال شدم زوج "وو شیک" سو یون" ـه Haah  عزیزممم خیلی به هم میان eyy این بچه خیلی خوشگل عاشقه حیفه خرج اون دوتا دخترای دیگه میکردش  Haah
بخوام نقد کنم اینجا باز پر عکس میشه 2222 میرم باز میام قربون صدقه عاقای شیشمم میرم هفته به هفته eyy
 سپاس شده توسطamordad (۱۳۹۸/۰۱/۱۴، ۰۲:۲۹ ب.ظ) ، Sarvi.Inseo (۱۳۹۸/۰۱/۱۴، ۰۷:۰۴ ب.ظ) ، paradise (۱۳۹۸/۰۱/۱۶، ۱۲:۳۳ ق.ظ) ، ehlam (۱۳۹۸/۰۱/۱۹، ۰۷:۳۲ ق.ظ) ، HoSnA (۱۳۹۸/۰۱/۲۱، ۰۳:۰۴ ق.ظ)
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
جستجو
جستجوی گوگل