امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11
RE: « TOP5 سریالای کره ای »
خب اینم لیست بهترین سریالای من توی دو سال اخیر :
1- missing noir M
[تصویر:  3zch_e10p25g1_fbe0a1_c2x.jpg]
2- voice
[تصویر:  votj_r1xegzdl_cde05c_c2x.jpg]
3- moon lovers
[تصویر:  ch13_plpnp2r4_83c568_c2x.jpg]
4- goblin
[تصویر:  hg53_mlnndodl_a13397_c2x.jpg]
5- descendants of the sun
[تصویر:  544p_o38paxv3_cf6c3b_c2x.jpg]
البته اگر این محدودیت دو ساله نبود لیست من خیلی تغییر می کرد .
 سپاس شده توسطگندم (۱۳۹۶/۰۳/۰۸، ۰۵:۲۱ ق.ظ) ، Samin (۱۳۹۷/۰۱/۲۱، ۰۹:۱۷ ب.ظ) ، Elham (۱۳۹۷/۱۱/۲۲، ۰۱:۲۶ ق.ظ) ، Negin (۱۳۹۷/۱۱/۲۲، ۰۲:۴۵ ق.ظ) ، Mozhgan (۱۳۹۷/۱۱/۲۲، ۰۵:۳۴ ق.ظ) ، CerCis (1 ساعت پیش)
12
آخ جون از این تاپیکا Tuzki-bunny-emoticon-003

چرا انقدر سوت و کوره اینجا آخه؟ حیا کنید Chi

خب منـم از آخر به اول میگم 5

5-  Go Back Couple
خیلی دوسش داشتم. خیلی با زنـه همذات پنداری میکردم اون جاهایی ک دلش برای بچش تنگ میشد و تو خواب صداش میکرد گریه میکرد. طنزشم که عالی بود

[تصویر:  83850c0626620fe160873e0021e76362.jpg]

4- Goblin
من از گونگ یو خوشم نمیاد ولی این سریالو دوس داشتم مهمترین دلیلش داستان خاص و تازش بود و البته حضورِ لی دونگ ووک S3  طنز سریالم که معرکه بود

[تصویر:  71bbd82fQiL_RI_.jpg]

3 - Descendants of The Sun
عالی بود از همه لحاظ جز آخرش که پسره زنده بود  22  من طرفدار پایانِ تلخم D

[تصویر:  119059ff90e1e535b10c1c42ded80c99.jpg]

2 -  Defendant
این میتونست شماره 1 من باشه. کلی با خودم کلنجار رفتم که 1 و 2 رو جابجا کنم ولی نشد دیگه
تا 20 دقیقه آخر معلوم نبود چی میشه. من 1 قسمت 1 قسمت که نگاش نمیکردم ، انقدر می دیدم تا خسته میشدم خاموش میکردمش .
انقدر که درجه 1 بود - هیجانی، گریه دار ، اعصاب خورد کن ، احساسی ، همه رو با هم داشت و چقدرم حقش بود جی سونگ جایزه دسانگ Laie_60A Eva

[تصویر:  3003_01.jpg]

1-  Kill Me Heal Me
اصلاً لازم نیست دلیل بیارم. این سریالم همه چیو با هم داشت. پرفکت عالی درجه 1

[تصویر:  c76da58156900dae6123f032b7109c9e.jpg]
 سپاس شده توسطNegin (۱۳۹۷/۱۱/۲۲، ۰۲:۴۶ ق.ظ) ، Kingphoenix (۱۳۹۷/۱۱/۲۲، ۰۳:۵۸ ق.ظ) ، niloofartl (۱۳۹۷/۱۱/۲۲، ۰۴:۰۸ ق.ظ) ، Mozhgan (۱۳۹۷/۱۱/۲۲، ۰۵:۳۴ ق.ظ) ، CerCis (3 ساعت پیش)
13
یکم انتخاب واسم سخت بود ولی سریال هایی رو انتخاب کردم که حس خیلی خوبی بهم میدادن و واسم ماندگار شدن Eva

1. Reply 1988

جذابیت و کشش این سریال به قدری زیاد بود که بعید میدونم سریالی بتونه باهاش مقابله کنه. روابط زیبای انسانی توی سریال، کمدی بی نظیرش، بی پروا بودن شخصیت ها توی ابراز وجود، فضای نوستالژیک سریال (حتی واسه ما که اون زمان رو نگذروندیم و حتی کسایی مثل من که دهه شصتی هم نیستن که شرایط مشابهش تو ایران رو تجربه کرده باشن.) همه اینا مواردی هستن که این سریال رو توی لیستم اول میکنه.

[تصویر:  IMG_2735.JPG]

2. Go Back Couple

یادمه که اولش حس خوبی به شروع کردن این سریال نداشتم ولی بعد از دیدنش 180 درجه نظرم عوض شد. بازی های فوق العاده بازیگرا و داستان شیرینش به کنار، همذات پنداری بسیاااار زیادی باهاش میکردم و شرایط جین جو رو توی تعداد زیادی از خانوم های متاهل اطرافم دیده بودم. سوءتفاهماتی که براشون ایجاد شده بود و همگی نتیجه "حرف نزدن" بود، درس خوبی به همه کسایی میداد که میخوان زندگی متاهلی بهتری بسازن.

[تصویر:  Go_Back_Couple_Poster_2.jpg]

3. Moon Lovers

این سریالم که دیگه تو قلب خیلی ها جایگاه خاص داره و از جمله من...فقط بگم که تا حالا 3،4 بار دیدمش و هربار با دیدن قسمت های آخر سریال، رفتم تو فاز افسردگی.با این حال و با همه نواقص و مشکلاتش هنوزم خیلی دوسش دارم.

[تصویر:  IMG_2736.JPG]

4. Kill me Heal me

شخصیت پردازی فوق العاده این سریال، بازی درخشان جی سونگ، روابط خواهر برادری سوجون و جونگ اوم و داستان پردازی قشنگی که داشت،این سریال رو به یکی از بهترین ها تبدیل کرده و یکی از بهترین ها هم میمونه.

[تصویر:  Kill_Me_Heal_Me_Poster2.jpg]

5. Healer

موضوع این سریال ازونایی بود که معمولا منو جذب نمیکنه ولی این یکی واسم به شدت جذاب و دلبر بود. شایدم به خاطر حضور مبارک چانگ ووک و پارک مین یونگ بود،نمیدونم Inlove2

[تصویر:  IMG_2734.JPG]
 سپاس شده توسطCerCis (3 ساعت پیش)
14
« TOP5 سریالای کره ای »
1.Reply 1988

[تصویر:  Reply_1988_Poster1.jpg]

این یادمه نگین یکی از مترجماش بود تو گروه هی بچه ها میومدن به به چه چه میکردن از سریال منم گفتم خو میرم میبینم خلاصه رفتم سراغش و به پخش رسیدم هیچی دیگه بعدش هلاک بودم Bah چقدر سرش خندیدم چه جاهایی که حس و حال بچگی هام تازه میشد ازاون خوباست که باید دید 105

2. Wise Prison Life

[تصویر:  Wise_Prison_Life_Poster1.jpg]

این سریال پراز دلیل برای دیدن بود. از بازیگرا گرفته تا شبکه و او اس تی هاش و داستانشو و ژانرش. اصن چی بگم براتون؟ باید دید دیگه 5

3. Because This is my first life

[تصویر:  Because_This_Is_My_First_Life_Poster1.jpg]

خو اینم که مال tvN بود باز و البته لی مینکی بعد سربازیش اولین پروژه اش بود و با جونگ سومین همبازی میشد که از انتخاب های سومین راضی بودم تا اینجا خودش برام محرک دیدن بود بعدشم بازیگرای فرعی خوبی داشت و تیزراش خوشم اومده بود تصمیم گرفتم بهش فرصت دیدن بدم. وقتی شروع کردم و جلو رفتم دیدم سریال پر شده از کلیشه ها ولی خو ما با کلیشه ها هم زندگی میکنیم. اینکه چطور از اون کلیشه ها استفاده شه مهمه چقدر سریال آرومی بود واقعا چقدر درس زندگی داد بهم واقعا لذت بردم ازش 105
4.Goblin

[تصویر:  a8ce4546716c34d6e9bc3ac4a578183c525037d1.jpg]
این جایگاه رو دلم میخواست به یه سریال دیگه اختصاص بدم چون به goblin و  go back couple و six flying dragons و another oh haeyoung اشاره شد ولی دلم نیومد از گابلین بگذرم هر چند بار هم که بهش اشاره شده باشه.
بازیگراشو که دوست داشتم تم فانتزی سریالم که با سلیقه ام جور بود با آمادگی رفتم سراغش و ازش لذت بردم و هنوزم هراز گاهی میرم کات هاشو میبینم Hey

5.Woman Of Dignity

[تصویر:  WOD_poster1_Arirangland.jpg]

من این سریالو بخاطر کیم هی سان و کیم سون آه هی بهش توجه میکردم و قلقلکم میداد ببینم از طرفی هم ریتش هرهفته بالا میرفت خلاصه بعد از پخش قسمت ۷ منم رفتم سراغش و پشت هم دیدمش. به اندازه کافی کشش برای دیدن و منتظر موندن داشت و از دیدنش لذت بردم جاه طلبی های آدم ها رو به تصویر میکشید   46
 پ.ن: من به بازه ی زمانی ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۷ توجه نکرده بودم و کلی برای خودم کلنجار رفتم تاپ ۵ درآوردم نوشتم و ارسال کردم بعد تازه فهمیدم که محدودیت زمانی داره و اومدم ویراش زدم Marg 
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
جستجو
جستجوی گوگل