نظرسنجی: نظرتون دربارۀ این سریال چیه؟
این نظرسنجی بسته شده است.
عالیه
60.00%
3 60.00%
خوبه
40.00%
2 40.00%
بد نیست
0%
0 0%
خوشم نیومد
0%
0 0%
در کل 5 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11
RE: « نقد و بررسی سریال بابل | Babel » (قسمت 12)
(۱۳۹۷/۱۲/۱۹، ۱۰:۱۱ ب.ظ)nmt نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینقدر زندگی اعضای این خانواده نابسامانه و از اول با هم در گیری داشتن که مین هو برای انتقام با همسر برادرش رابطه نامشروع برقرار کرده و فیلم گرفته و خود برادر ساده شم اطلاع داشته از این وضعیت. ..حالا نمیدونم چرا رابطه عاشقانه مین هو در اول ازدواجش با جونگ وو به جایی کشید که مثل یک روانی تمام عیار همسرش رو کتک میزده و باعث شده به دامن دادستان (وو هیوک )پناه ببره ..کلا شخصیت بسیار پیچیده و احساس میکنم روان پریش داشته این مین هو و البته عامل اصلی همه این مشکلات اول پدر خانواده و بعد مادر خانواده بوده ...البته یک جا گفتن گروه خونی مین هو به اینها نمیخوره  ..خیلی یادم نیست آون صحنه . نفهمیدم مین هو پسر نامشروع یا اصلا پسر اینها نیست. ...
خیلی دلم میخواد بفهمم بچه واسه کیه البته ترجیح میدم بچه مینهو و یک وارث باشه ?و البته این برمیگرده به اینکه من طرفدار دو آتیشه پارک شی هو ? هستم و دوست دارم زنه رو ول کنه و اصلا ترجیح میدادم با دختر خانواده مچ بشه و اینجوری وارد این گروه بشه و انتقامش رو هم بگیره?حالا دادگاه جونگ وو باحال میشه احتمالا که وو هیوک بعنوان دادستان باید روبروی د.وست دخترش وایسه و آون رو محکوم کنه...باید دید ...بهر حال داستان خیلی خوبیه

دقیقا اصل مشکلات زیر سر باباهه و مامانه است
مخصوصا مامانه
مین هو بچه نامشروعه گفتن
یعنی برای باباهه است دیگه
ما فکر کردیم از بعدِ اینکه مین هو اومد خونه شون مامانه وقتی خیانت باباهه رو فهمید رم کرد و وحشی شد
ولی یه قسمت داداشه یادته داشت به دادستان میگفت مین هو که امد اون شد وسیله ای که مامانه اذیتش کنه(جمله دقیقش یادم نیست) ولی یه جور گفت که از قبلِ اومدنه مین هو هم مامانه به خاطر به قدرت رسیدن همش علایق این بچه بینوا رو سرکوب میکرد
کلا مامانه شدیدا تشنه قدرت بود
همه شون هستن
حتی همین دختر خانواده که الان وکیله گروهشون شده
اینم پای منافعش وسط بیاد یهو اون رگش میزنه بالا و قاطی میکنه
دیدی که عروس بزرگه به خواهره گفت تو هم بلاخره خون "گئوسانُ " تو رگ هات داری
اینقد دلم برا داداش بزرگه سوخت که حد نداشت، مامانه که نمیذاشت بچگی گنه و همش پی این بود که اینُ یه وارث بار بیاره(دیدی که اون سگه رو هم داداش بزرگه تو بچگی کشته بود، همون که مین هو بابتش کتک خورد، گفت میخواسته مامانه هم حسی که داره رو درک کنه که وقتی چیزی که از دوست داره رو از دست میده چه حسی داره، براهمینم سگ مورد علاقه ی مامانشُ کشت) و الان که داداشه یهو خودشُ جمع و جور کرده و اینجور تریپ مدیریت برداشته. اینقدر حال کردم اون قسمت تو جلسه زد تو پر مامانه و گفت وسط جلسه اند و مامانه رو خیلی شیک بیرون کرد. دمش گرم. 
حالا من فقط موندم مامانه با بابای دادستانه چه صنمی داشته. یعنی فیلم هندی میشه دادستانه هم بچه ی مامانه یا باباهه از اب دربیاد Haah Haahهرچند میدونم نمیشه Haah
 سپاس شده توسطMozhgan (۱۳۹۸/۰۱/۰۵، ۱۲:۵۵ ق.ظ)
12
RE: « نقد و بررسی سریال بابل | Babel » (قسمت آخر)
اسپویل 100 درصد قسمت آخر Haah
فکر کنم میخواستن بگن نیاز به تست دی ان ای و اینام نیست. از مدل خوابیدنا معلومه بچه کیه Haah هرچند قسمت 14 جونگ وون به مین هو گفت بچه اون نیست ولی از اونجاییکه به حرفای جونگ وون نمیشد اکتفا کرد در نتیجه از رو شباهت به قطعیت بعش برسیم Haah

[تصویر:  0xqc_16.png]
 سپاس شده توسطMozhgan (۱۳۹۸/۰۱/۰۵، ۱۲:۵۵ ق.ظ)
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
جستجو
جستجوی گوگل