نظرسنجی: نظرتون دربارۀ این سریال چیه؟
این نظرسنجی بسته شده است.
عالیه
60.00%
3 60.00%
خوبه
40.00%
2 40.00%
بد نیست
0%
0 0%
خوشم نیومد
0%
0 0%
در کل 5 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
« نقد و بررسی سریال بابل | Babel » (قسمت آخر)
[تصویر:  Babel_Poster1.jpg]

نام : Babel
به کره ای : 바벨 / Babel
ژانر : درام - حقوقی - رازآلود
کارگردان : یونگ سونگ شیک (هوارانگ - چهرۀ پادشاه - لی سون شین بهترینه - ماسک عروس)
نویسنده : وون سون وون - پارک سانگ ووک
تعداد قسمت : 16
شبکه : TV Chosun
تاریخ پخش : 7 بهمن 97
روزهای : یکشنبه
تاپیک زیر نویس فارسی

[تصویر:  DxlWgJ3XgAAlytw.jpg]

بازیگران
Park Shi Hoo as Cha Woo Hyuk
Jang Hee Jin as Han Jung Won
Jang Shin Young as Tae Yoo Ra
Kim Hae Sook as Shin Hyun Soo
Song Jae Hee as Tae Soo Ho

خلاصه داستان
سریال در مورد دادستانیه که کارش رو به عنوان خبرنگار روزانه شروع میکنه.
اون بعد از مرگ پدرش در یک حادثۀ نامعلوم و خودکشیِ مادرش زندگیش از این رو به اون رو میشه.
حالا دنبالِ اینه که بفهمه قضیه چی بوده و انتقام بگیره ...

[تصویر:  Babel_Poster3.jpg]

540p || 200Mb
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| E17 | E18 | E19 | E20
720p || 350Mb
| E17 | E18 | E19 | E20

[تصویر:  DxhLuRuVYAECBjE.jpg]
 سپاس شده توسطCerCis (۱۳۹۷/۱۱/۰۳، ۰۳:۴۰ ب.ظ) ، shemein74 (۱۳۹۷/۱۱/۰۳، ۰۶:۱۰ ب.ظ) ، جوینده (۱۳۹۷/۱۱/۰۳، ۰۶:۵۵ ب.ظ) ، Negin (۱۳۹۷/۱۱/۰۳، ۰۸:۲۹ ب.ظ) ، amordad (۱۳۹۷/۱۱/۰۵، ۱۲:۲۲ ب.ظ) ، neverland.oasis (۱۳۹۷/۱۱/۰۶، ۰۴:۲۲ ق.ظ) ، ramnas (۱۳۹۷/۱۱/۱۰، ۰۲:۴۰ ق.ظ) ، bE.Ni (۱۳۹۷/۱۱/۱۱، ۰۶:۱۱ ب.ظ) ، f.rain (۱۳۹۷/۱۱/۱۱، ۰۹:۰۲ ب.ظ) ، Negar.nj (۱۳۹۷/۱۱/۱۶، ۰۳:۵۶ ق.ظ) ، ehlam (۱۳۹۷/۱۱/۲۸، ۰۳:۰۶ ب.ظ)
2
RE: « نقد و بررسی سریال بابل | Babel » (به زودی)
پوستر های شخصیت های اصلیِ سریال

S3 S3 S3 S3

[تصویر:  DxhLm_rVAAAk9uT.jpg]
[تصویر:  DxhLm_rUUAAJsJX.jpg][تصویر:  DxhLm_rVsAA95hi.jpg]
[تصویر:  DxhLm_sV4AANN1q.jpg][تصویر:  DxhLuR6VAAIoeXc.jpg]
[تصویر:  DxhLuRrU0AAn926.jpg][تصویر:  DxhLuR8U8AEmE_L.jpg]
 سپاس شده توسطCerCis (۱۳۹۷/۱۱/۰۳، ۰۳:۴۰ ب.ظ) ، جوینده (۱۳۹۷/۱۱/۰۳، ۰۶:۵۵ ب.ظ) ، Negin (۱۳۹۷/۱۱/۰۳، ۰۸:۳۰ ب.ظ) ، amordad (۱۳۹۷/۱۱/۰۵، ۱۲:۲۲ ب.ظ) ، neverland.oasis (۱۳۹۷/۱۱/۰۶، ۰۴:۲۳ ق.ظ) ، ramnas (۱۳۹۷/۱۱/۱۰، ۰۲:۴۰ ق.ظ) ، f.rain (۱۳۹۷/۱۱/۱۱، ۰۹:۰۲ ب.ظ) ، ehlam (۱۳۹۷/۱۱/۲۸، ۰۳:۰۷ ب.ظ)
3
چارت روابط:

ریتینگ:
 سپاس شده توسطCerCis (۱۳۹۷/۱۱/۰۳، ۰۳:۴۰ ب.ظ) ، Negin (۱۳۹۷/۱۱/۰۳، ۰۸:۳۰ ب.ظ) ، amordad (۱۳۹۷/۱۱/۰۵، ۱۲:۲۲ ب.ظ) ، neverland.oasis (۱۳۹۷/۱۱/۰۶، ۰۴:۲۳ ق.ظ) ، ramnas (۱۳۹۷/۱۱/۱۰، ۰۲:۴۰ ق.ظ)
4
MV
E01 | E02 | E03 | E04 | E05

BTS

E01 | E02 | E03 | E04 | E05

سپاس شده توسطCerCis (۱۳۹۷/۱۱/۰۳، ۰۳:۴۰ ب.ظ) ، Negin (۱۳۹۷/۱۱/۰۳، ۰۸:۳۰ ب.ظ) ، amordad (۱۳۹۷/۱۱/۰۵، ۱۲:۲۲ ب.ظ) ، neverland.oasis (۱۳۹۷/۱۱/۰۶، ۰۴:۲۳ ق.ظ) ، ramnas (۱۳۹۷/۱۱/۱۰، ۰۲:۴۱ ق.ظ) ، ehlam (۱۳۹۷/۱۱/۲۸، ۰۳:۰۷ ب.ظ)
5
عکس های کنفرانس مطبوعاتی

S3 S3 S3

[تصویر:  Dxsj5upVAAA6UTv.jpg]

[تصویر:  Dxsj6nmU8AAZMiS.jpg]

[تصویر:  Dxsj7PmUwAA17yM.jpg]

[تصویر:  Dxsj7ylUcAAm2fq.jpg]
 سپاس شده توسطCerCis (۱۳۹۷/۱۱/۰۳، ۰۳:۴۰ ب.ظ) ، Negin (۱۳۹۷/۱۱/۰۳، ۰۸:۳۰ ب.ظ) ، amordad (۱۳۹۷/۱۱/۰۵، ۰۸:۵۵ ب.ظ) ، neverland.oasis (۱۳۹۷/۱۱/۰۶، ۰۴:۲۳ ق.ظ) ، ramnas (۱۳۹۷/۱۱/۱۰، ۰۲:۴۱ ق.ظ) ، Negar.nj (۱۳۹۷/۱۱/۱۶، ۰۳:۵۶ ق.ظ) ، ehlam (۱۳۹۷/۱۱/۲۸، ۰۳:۰۷ ب.ظ)
6
عکس های کنفرانس مطبوعاتی

S3 S3 S3

[تصویر:  DxskPNEUcAA112x.jpg]

[تصویر:  DxskNhBU0AAqL9O.jpg]

[تصویر:  DxskNx8UUAAFd3v.jpg]

[تصویر:  DxskOcUVYAIZ_Av.jpg]
 سپاس شده توسطCerCis (۱۳۹۷/۱۱/۰۳، ۰۳:۴۰ ب.ظ) ، Negin (۱۳۹۷/۱۱/۰۳، ۰۸:۳۰ ب.ظ) ، amordad (۱۳۹۷/۱۱/۰۵، ۰۸:۵۵ ب.ظ) ، neverland.oasis (۱۳۹۷/۱۱/۰۶، ۰۴:۲۳ ق.ظ) ، ramnas (۱۳۹۷/۱۱/۱۰، ۰۲:۴۱ ق.ظ) ، Negar.nj (۱۳۹۷/۱۱/۱۶، ۰۳:۵۶ ق.ظ) ، ehlam (۱۳۹۷/۱۱/۲۸، ۰۳:۰۷ ب.ظ)
7
RE: « نقد و بررسی سریال بابل | Babel » (قسمت اول)
هوم یه سریال دیگه هم شروع شد 105
برا کسایی که تم حادثه ای انتقامی یکمی مرموز دوست دارن، فکر میکنم سریال جالبی باشه. قسمت اولش که خوب شروع شد 105
اسپویل طور:
این مین هو خاک تو سر معلوم نیست چجوری از تو هلکوپتر نجات پیدا کرده. قطعا قبل تصادف یه داستان سر هم کرده و گفته یه جا لابد هلکوپتر بشینه و پیاده شده. آخه اونجا که منشیه داشت به کاپیتان اون چاییه رو میداد پشت هلکوپترُ نشون نداد. فقط من موندم کاپیتانه تا ازش خورد یهو حالش بد شد پس یعنی رئیسه هم خورد یهو همچین شد؟! اینکه نمیشه جون اونوقت منشیه و کاپیتانه و دستیارش میدیدن. لابد رئیسه خودش قلبش گرفت بعد مین هو تو چاییه یه چی ریخت که کاپیتانه بخوره!
کلا البته من به چاییه مشکوکم. حسمه خانمش اون چایی رو اماده کرده بود مین هو بخوره بمیره. یا نه اینجوری نشون داد که ما به خانمه مشکوک شیم ولی خود مین هو توش یه چیزی ریخت تا به خورد اینا بده و باباهه رو از دور خارج کنه. یا اصلا کار مامانه بود ولی مین هو زرنگی کرد و فهمید و به همه شون رکب زد.
فعلا که در پایان قسمت اول به همه مشکوکم Haah ولی فقط تهش که مامانه بینوا اماده شده بود بره ریاستُ به دست بگیره یهو مین هو از طاق افتاد Haahدلم برا مامانه سوخت اصلا Haah
 سپاس شده توسطCerCis (۱۳۹۷/۱۱/۰۹، ۰۸:۳۸ ب.ظ) ، Mozhgan (۱۳۹۷/۱۱/۰۹، ۰۹:۰۵ ب.ظ) ، ehlam (۱۳۹۷/۱۱/۰۹، ۱۰:۵۳ ب.ظ) ، ramnas (۱۳۹۷/۱۱/۱۰، ۰۲:۴۱ ق.ظ) ، neverland.oasis (۱۳۹۷/۱۱/۱۲، ۰۹:۳۰ ب.ظ) ، nmt (۱۳۹۷/۱۱/۲۳، ۱۱:۵۶ ق.ظ)
8
RE: « نقد و بررسی سریال بابل | Babel » (قسمت 03)
یعنی یه حس شدید میستی طور دارم به این سریال نمیدونم چرا 105
شدیدا حس میکنم این اقاهه که همراهه "جونگ وون" ـه میتونه گزینه خوبی برای قتل باشه، مدیونین فک کنین تحت تاثیر اون اوپای جیگر طفل معصوم تو میستی دارم اینو میگم. ولی حسمه ی حساسیتی رو "جونگ وون" داره که میتونه به خاطرش دست به قتل هم بزنه. اصلا نگاه چه نگاهِ مظلوم و نگرانی داره. حالا جالب میشه هیچ نقشی نداشته باشه و کل حسام رو هوا باشه Haah
[تصویر:  hor9_2.png]
اسپویل :
تا اینجای داستان معلوم شده که "چا وو هیوک" اول گزارشکر بوده که باعث شده یه مقاله درمورد جونگ وون و مین هو بیاد بیرون و منجر به عروسی شون شده ( 7 سال قبل)
چا ووهیوک میره دادستان میشه چون میخواسته هی قدرت مند تر شه برای انتقامش(همینطور هم میخواست وکیل گروه گئوسان بشه که به سلامتی کنسل شد همون قسمت اول) . تو پروسه دادستانیش یک سال قبل دوباره جونگ وونُ میبینه و از همون صحنه بیمارستان و تنش بین جونگ وون و شوهرش معلومه دختره اصلا زندگی خوبی نداره( میخوام بگم چا وو هیوک باعث بهم خوردن رابطه این دوتا نشد، نشون داد قبلِ اومدم وو هیوک اینا مشکل داشتن) از همین موقع ووهیوک و جونگ وون باهم میشن و ...
"مین هو" که کلا هیچی اصلا یه آدم به شدت بیخود مزخرف و دست به زن آشغال Dash1 اگه نمیمرد خودم میرفتم با ماشین از روش رد میشدم Tuzki-bunny-emoticon-051
همون یه سال قبل جونگ وون به وو هیوک میگه تو باعث شدی من عروس این خانواده شم و ببین خوشحال نیستم. همینم شروع رابطه شون بود.
نمیدونم ولی یکم با این وضعیت مشکل دارم. مین هو بد بود خیلی هم بد بود، درست. جونگ وون زندگی به شدت بدی داشت و هی اذیت میشد، اینم درست، نمیتونست از مین هو طلاق بگیره، اینم درست، ولی دلیلی نمیشد خیانت کنه اینم. یعنی چون شوهرش بد بود اینم باید خیانت میکرد! نمیدونم قضاوت کردن خیلی سخته خدایی. بعد داستان یه مدله همش آدم دلش براشون میسوزه.
این تیکه عروس بزرگه گفتُ دوس داشتم. گفت مین هو اون آدم خوبی که تظاهر میکرد نبود، ولی جونگ وون هم ادم خوبی نبود. اشاره به همین داشت . جونگ وون کلی تو زندگیش سختی تحمل میکرد(واقعا دوس داشتم دهن مین هو رو صاف کنم که اذیتش میکرد) ولی خوب باز هم دلیل نمیشد که جونگ وون بره با وو هیوک. یه جورایی خاکستریند همه شون. اینش داستانُ قشنگ تر میکنه. اینکه شخصیت ها ایده آل و آرمانی نیستن.
 سپاس شده توسطNegar.nj (۱۳۹۷/۱۱/۱۶، ۰۳:۵۸ ق.ظ) ، CerCis (۱۳۹۷/۱۱/۱۶، ۰۵:۳۴ ب.ظ) ، ehlam (۱۳۹۷/۱۱/۲۸، ۰۳:۰۷ ب.ظ) ، Mozhgan (۱۳۹۷/۱۲/۱۱، ۱۲:۵۱ ق.ظ) ، nmt (۱۳۹۷/۱۲/۱۹، ۱۰:۱۶ ب.ظ)
9
RE: « نقد و بررسی سریال بابل | Babel » (قسمت 09)
واقعا میل شدیدی دارم تا میخوره مامانه روبزنم Dash1
یعنی این زندگی چبول های کره ای واقعا رو اعصابه Dash1
برا به قدرت رسیدن همش در حال جنگ و دعوا و نقشه کشیدن
اصلا زندگی میکنن اینا؟!
یعنی این ننه هه ی بی ادب اگه عین آدم زندگی میکرد و همش به فکر قدرت نبود الان بچه هاش این نبود وضعشون Sigh
من اول فکر کردم مامانه به خاطر اینکه فهمید باباهه خیانت کرده و مین هو رو آورد خونه، اینجور رم کرد و وحشی شد
ولی قسمت قبلی سوهو به دادستان گفت تا قبل اینکه مین هو بیاد من عروسک خیمه شب بازی مامانم بودم.
با باباهه کاری ندارم اونکه تکلیفش معلومه، یه کتک لازمه اساسی که تا میخوره باید بزنیمش ولی آخه مامانه Sigh
یعنی به یه حدی رسوند مامانه داستانُ که مین هو رسما عقده ای بار بیاد و منتظر فرصت باشه بپره رو زندگی شون و پسر خودش (سوهوی بینوا) هم یه ادم عقده ای ترسوی بینوای بدبخت توسری خور بار بیاد که هم رگه های خشونت توش بود(با اون کشتن سگه) هم خریت توش موج بزنه و هرچی مین هو میگه رو گوش بده و حتی حاضر شه مواد بکشه چون فکر میکرده مین هو داره برا خاطر خودش میگه. یعنی عزیزم سوهو اینقد بدبخت و کمبود محبتی بود که مین هو میگفت بمیر هم حاضر بود بمیره. چقد عالی میشد اگه همینطوری قشنگ رابطه برادرانه شونُ تا اخر خفط میکردن و مین هو هم هیچ وقت نمیخواست سواستفاده کنه از نفوذی که روی سوهو داره. یعنی خدایی اگه جنگ قدرت نبود، مین هو عمرا به سوهو موادُ پیشنهاد نمیداد. معلوم بود مین هو سوهو رو دوس داره تو بچگی شون. ولی امان از قدرت طلبی.
یعنی وقتی سوهو به دادستان گفت وقتی خودمُ پرت کردم پایین تازه شک افتاد به جونم که مین هو اصلا اینکارا رو به خاطر خودم کرده یا نه، میخواستم برم بغلش کنم دوتایی زار بزنیم Crysmiley2 آخه چقد یه ادم بدبخت و تنها که تا این حد خنگ شه. خیلی گناه داشت خوب Crysmiley2
این خواهره هم والا بدجور استعداد هار شدن داره. اصلا حسمه رگه های وحشی گری مامانه رو زیاد داره. خوشم امد عروس بزرگه بهش گفت تو هم یه رگ گئوسانُ داری بلاخره.
حالا سوال اصلی، بچه برا کیه؟ Haah
 سپاس شده توسطMozhgan (۱۳۹۷/۱۲/۱۱، ۱۲:۵۰ ق.ظ) ، nmt (۱۳۹۷/۱۲/۱۹، ۱۰:۱۶ ب.ظ)
10
RE: « نقد و بررسی سریال بابل | Babel » (قسمت 12)
اینقدر زندگی اعضای این خانواده نابسامانه و از اول با هم در گیری داشتن که مین هو برای انتقام با همسر برادرش رابطه نامشروع برقرار کرده و فیلم گرفته و خود برادر ساده شم اطلاع داشته از این وضعیت. ..حالا نمیدونم چرا رابطه عاشقانه مین هو در اول ازدواجش با جونگ وو به جایی کشید که مثل یک روانی تمام عیار همسرش رو کتک میزده و باعث شده به دامن دادستان (وو هیوک )پناه ببره ..کلا شخصیت بسیار پیچیده و احساس میکنم روان پریش داشته این مین هو و البته عامل اصلی همه این مشکلات اول پدر خانواده و بعد مادر خانواده بوده ...البته یک جا گفتن گروه خونی مین هو به اینها نمیخوره  ..خیلی یادم نیست آون صحنه . نفهمیدم مین هو پسر نامشروع یا اصلا پسر اینها نیست. ...
خیلی دلم میخواد بفهمم بچه واسه کیه البته ترجیح میدم بچه مینهو و یک وارث باشه ?و البته این برمیگرده به اینکه من طرفدار دو آتیشه پارک شی هو ? هستم و دوست دارم زنه رو ول کنه و اصلا ترجیح میدادم با دختر خانواده مچ بشه و اینجوری وارد این گروه بشه و انتقامش رو هم بگیره?حالا دادگاه جونگ وو باحال میشه احتمالا که وو هیوک بعنوان دادستان باید روبروی د.وست دخترش وایسه و آون رو محکوم کنه...باید دید ...بهر حال داستان خیلی خوبیه
 سپاس شده توسطKingphoenix (۱۳۹۷/۱۲/۱۹، ۱۰:۲۱ ب.ظ) ، Mozhgan (۱۳۹۷/۱۲/۲۰، ۰۱:۱۱ ق.ظ)
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
جستجو
جستجوی گوگل