نظرسنجی: نظرتون دربارۀ این سریال چیه؟
این نظرسنجی بسته شده است.
عالیه
68.42%
13 68.42%
خوبه
15.79%
3 15.79%
بد نیست
10.53%
2 10.53%
خوشم نمیاد
5.26%
1 5.26%
در کل 19 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
31
RE: « نقد و بررسی سریال آخرین ملکه | The Last Empress» (قسمت 16)
هرچی سریال جلوتر میره معماهای بیشتری را مطرح میکنه به غیر از قاتل مادربزرگ حالا اون جزیره بعد هم جانگ سوک محافظ ملکه قبلی و عجیب تر اون بیمار بستری تو بیمارستان روانی نمیدونم همون محافظه است یا برادرشه و تازه تو خاطراتش باز این مین یورا بود ( عجب زنی بود) 
از اینا بگذرم دلم برای شاه میسوزه خیلی تنهاست از بچگیش هم تنها بوده هیچ وقت محبت واقعی ندیده و تربیت درست نشده مثل همون حرفی که شاهزاده آری گفت به من گفتن مقام من از ندیمه ها بالاتره با این فکر شاهزاده هاشونو تربیت کردن باید قاتل و جانی بشن ... ولی لی هیوک خیلی الان مظلوم شده واقعا دلم میخوام اوه سانی باهاش مهربون بشه و باهاش بمونه و بهش کمک کنه انسان خوبی بشه همیشه محبت کردن جواب داده و همیشه هم ادمهای بد بد نمیمونن همان طور که احتمال هست انسان خوب هم ادم بدی بشه
امیدوارم این سریال اخرش خوب تموم بشه و شاه و سانی با هم زندگی کنن و برای وان سیک هم خواهر شاه خوبه دیگه اون بدبخت هم از تنهایی در بیاد 
 سپاس شده توسطzahra-127 (۱۳۹۷/۱۰/۲۲، ۰۷:۰۵ ق.ظ) ، ehlam (۱۳۹۷/۱۰/۲۲، ۰۵:۳۳ ب.ظ) ، elanor (۱۳۹۷/۱۰/۲۲، ۰۸:۳۴ ب.ظ) ، cemetery (۱۳۹۷/۱۰/۲۳، ۰۸:۳۵ ب.ظ) ، paradise (۱۳۹۷/۱۰/۲۴، ۰۱:۴۸ ق.ظ)
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
جستجو
جستجوی گوگل